Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

nie będe sie rozpisywać bo to nie ma sensu.

ale będe oryginalny i zrobie duży napis, że szukam technika, o taki o x)

SZUKAM TECHNIKA

jak już to przeczytałeś to moge iść dalej

 

chce się pobawić w majkraftowe serwery, znalazłem fajną mape więc chciałem coś pod nią zrobić.

szukam technika by zrobił mi paczke, jeśli będzie chciał to może zostać na dłużej.

oczywiście coś tam z autorskich pluginów wrzuce by serwer nie był goły.

jeśli chcesz tylko wziąść sobie pluginy z ftp to odpuść sobie i wypierdalaj.

 

 

 

SZUKAM HOSTERA (hostera bo gdybym napisał sponsora to bym bana dostal)

oczekuje dobrej maszyny, kontaktu, +14 lat, bez wygłupów reszte ustalę po kontakcie

 

kontakt

- gg - 47470378 dostępny rano i po 15

- pw na forum

 

  • Odpowiedzi 789
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
 

1387145668-U950853.png

Nick: mieczos
Wiek: 16
Doświadczenie: Spore
Staż w minecraft: 4 Lata 
Kontakt: PW / skype opiekacz.tost
Dodatkowe informacje: Bardzo szybko wykonuję zlecenia.

Status: Aktualne

76561198046924593.png
Opublikowano

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Poszukuje Technika


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 


 


 


Wymagania:


 


 


::: Wiek:+15 lat


::: Staż w MC: min. 1 rok


::: Znajomości:Java, Bukkit, MySQL i inne.


::: Pojęcia z zakresu pisania pluginów.


::: Doświadczenia w branży


::: Mikrofon


 


OFERUJE :


 


 


::: Serwer który nie padnie po miesiacu.


::: Wiek : +15 lat


::: Dostep do FTP.


::: Ranga na serwerze


i inne.


Kontakt :


 


 


::: Skype : veganex


::: Email k[email protected]


::: GG: 44326513


 


 


 


Status:


 


Aktualne


Opublikowano

985341403538267291456.png

Niedługo startująca sieć serwerów "Mclobby" poszukuje:
 




YouTube'ra

Oczekujemy:
- Tygodniowe wyświetlenia filmów na poziomie +300.
- Umiejętności w obróbce materiałów jakie będą publikowane.
- Dobrego głosu (czyli najzwyczajniej osoba po mutacji).

Oferujemy:
- Wyłączność w nagrywaniu niektórych materiałów.
- Rangę "YouTube" na naszym serwerze wraz z dożywotnimi przywilejami MVipa.
- Miłą atmosferę, brak nacisków dot. deadline'ów itp.
- Promocję kanału.
- Ufundowanie nagród rzeczowych (jako nagrody w konkursach, które będą mogły się pojawić na Twoim kanale).
- Jakieś wynagrodzenie (jednak jeżeli już to jakieś cykliczne, a nie liczone od filmu)
 

 

Programisty

Oczekujemy:
- Wiek: +14 lat
- Znajomości: Java, Bukkit API, MySQL
- Pojęcia z zakresu pisania pluginów.
- Doświadczenia w branży
​- Zdania testu kompetencyjnego* 
- Mikrofonu i czynnego uczestnictwa na zebraniach.
Mile widziana umiejętność korzystania z GIT'a (pracy na współdzielonym kodzie z innymi osobami)

Oferujemy:
- Dostęp do wszystkich rzeczy (FTP, bazy danych itd.) niezbędnych do sprawnego zarządzania.
- Możliwość szlifowania swoich umiejętności pod okiem doświadczonej ekipy.
- Udział w zyskach z serwerów.
- Odpowiednią rangę na naszych serwerach.
 




NIE INTERESUJĄ NAS OSOBY PRACUJĄCE "NA ZLECENIE".

 
 

Podania proszę przesyłać na:

Skype - Dawidienko2
Pw na forum.


*test kompetencyjny - kilka pytań dot. programowania zawartych w arkuszu Google oceniających umiejętności zainteresowanego .

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zostanę Administratorem/Opiekunem

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Wymagania:

 

 

::: Pomysł na Serwer - Gotowy lub zaczęty Projekt

::: Współprace z resztą Administracji

::: Ekipę Techników - (Nie pseudo technikow)

::: Forum/Strona Serwera 

::: Ranga na serwerze (Administrator) lub (Opiekun)

::: Chęć Podjęcia Ryzyka by serwer stał na przyzwoitym poziomie

::: Gwarancje i chęć by serwer nie padł po tygodniu

 

 

 

OFERUJE :

 

 

::: Dobre doświadczenie w randze Administrator (Opiekun MC4U, Współwłaściciel StreetCraft) - Maniok

::: Wiek : +17

::: Kontakt TS3 , Skype

::: Kulturę

::: Zaangażowanie w serwer i graczy

::: Chęć By Zaistnieć Jako Serwer i Administracja

::: Gwarancja Aktywności i Pomocy w każdym przypadku

::: Znajomość wszystkich potrzebnych komend dla Administratora (Wiadome)

::: Możliwość Współpracy a tak że chęć szukania kompromisów

 

 

 

Kontakt :

 

 

::: GG: 11255769

::: PISAĆ PW

 

 

Status:

 

 

 

 

Aktualne

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

-----------------------------------

Szukam osób do pomocy
----------------------------

 

Na serwer NarutoMC, na podstawie popularnego anime Naruto

 

Wymagania:

#Kultura

#Uczciwość

#Dobry Kontakt

 

Co oferuję?

- Możliwość startowania z prawię najwyższą rangą

- Dobrą opinię

- Dobry pomysł na serwer

- Szczerość, oraz kulturę

- Prawie gotowe pliki, oraz dobrze rozwiniętą mapę.

 

 

KONTAKT

GG 51273389

Lub PW.

 

 


 

aac38a3ca701800a8c9e3ff33aa5d0bf.png


Opublikowano

Zostane Budowniczym


Wymagam:


- Uczciwości.


- Używanie mózgu.


- Zapłaty za wykonaną prace (PSC,przelew,PayPall) ewentualnie ranga gdy serwer będzie się dobrze zapowiadał.


- Wieku minimum 14-16 lat.


 


Oferuję:


- Różnorodne godziny pracy.


- Kulturę osobistą.


- Perfekcyjne podejście do sprawy.


- Dobry kontakt.


- Uczciwość co do budowli.


 - Poprawna polszczyzna.


 


Kontakt:


- PW


- GG: 50421941


00768247823007970726.jpg

Opublikowano

Witam! Poszukuje budowniczych do ogromnego autorskiego projekt mc. Praca od zaraz, przechodzisz casting , dostajesz dostęp do serwera i budujesz! Pozniej budowniczowie beda brac udzial w beta testach. Do wybudowania jest główne lobby, około 8 spawnów/map do minigier. Budowy na prawdę dużo! Jako iż nie lubie pisać, wszystkich zainteresowanych odsyłam do skype "oskarpolak", lub prywatnej wiadomosci tutaj. 

Opublikowano

1387145710-U950853.png
Ranga: YouTube'r
Wiek: Minimum 16 lat
Doświadczenie: trudno stwierdzić
Staż w minecraft: -
Kontakt: PW, gg 19966031
Dodatkowe informacje: Kanał o tematyce Minecraft, minimalna ilość subów: ok 1000, Więcej info na PW, gg.
Status: Aktualne

0RMbv6e.png


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^


!!!!!!!!!!!!!! KLIKNIJ !!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Poszukuje budowniczego oraz technika!


Czego oczekuje?


technik:


wiek: 13-14


staż:doświadczenie w skryptach i w javie


bud:


po prostu ladne budowanie i 13+


Co oferuje?


serv rpg oplacony {w budowie}


gwarancje nie upadku serva po 1 tyg


stałą rangę


 


Kontakt


GG:50015811


PW na forum


Skype: pegan221


 


Aktualne


 


Ciekawy serwer RPG


Szukam technika PW!



http://www.mpcforum.pl/topic/1296095-superemerald/

Opublikowano

1387145710-U950853.png

Siema, poszukuję paru ludzi do ekipy na serwer Hardcore, mianowicie:

Budowniczych (2 osoby)
Administracji (3 osób )
Moderatorów (5 osób )
Pomocnik (7 osób )

Doświadczenie, jakie wymagam, to takie, abyście byli dobrzy, w tym co robicie. Budowniczy ma dobrze budować, admin ma wiedzieć za co karać etc.

Wieku minimalnego nie ma, ma być człowiek ogarnięty, a wiadomo, że nawet jeśli podasz się za starszego, starszym się nie stajesz.

Piszcie na Gadu-Gadu(51662372) bądź PW - wiadomość na GG odczytam szybciej ;)
Status: Aktualne

784091427630431250239.png
Regulamin sygnatur


Opublikowano

Szukam TECHNIKA////PROGRAMISTY który ładnie wykona stronę serwera . Nasz strona mypvp.com.pl chodzi nam ,  żeby pod laczyć tam ranking top gildi i UNBANY . PODOBNIE jak na skkf czy mchc . Za dobrze wykonaną pracę dobrze płacimy

 

 

 

KONTAKT :

 

TS: mypvp.com.pl

LUB NA PW

Opublikowano

Poszukuje Youtubera który posiada 700+ widzów mam całkiem dobry serwer chętnie się dogadam.

 

PW

GG 46924174

Nieregulaminowa sygnatura.


Opublikowano

PILNE: Pluginer, Skrypter, Technik, Budowniczy!

Poszukuję: Pluginera, Helpera, Grafika, YouTube'ra (+500 Widzów),

Reklamatora, Technika,  Budowniczego


Pisz na PW:

Wiek:
Doświadczenie:
Staż w minecraft:
Kontakt:
Dodatkowe informacje:

Oferuję stałą rangę na serwerze!

Od każdego wymagam minimum 15 lat :)

 

 

 

Szukamy budowniczych do budowli średniowiecznych oraz dungeonów (podziemnych, stare budowle itd)

Status: Aktualne

Opublikowano

ZOSTANE BUDOWNICZYM
Nick: janek50
Wiek: 12
Doświadczenie: Budowanie ;3
Staż w minecraft: Od wersji 1.1
Kontakt: Skype: GreenAut.public lub pw na mpc
Dodatkowe informacje: Budowniczym byłem już na ponad 10 serwerach jak i na swoich
Status: Aktualne

Opublikowano

[center][img=http://www.mpcforum.pl/uploads/images/1387144766-U950853.png]
[color=#ff8c00][b]Wiek:[/b][/color]Obojętnie jaki!
[color=#ff8c00][b]Doświadczenie:[/b][/color]W budowaniu ładnych podziemi  itp..
[color=#ff8c00][b]Staż w minecraft:[/b][/color]obojętnie, chodzi tylko o wygląd budowli!
[color=#ff8c00][b]Kontakt:[/b][color]GG: 32375329, PW, Skype: kamifox121
[color=#ff8c00][b]Dodatkowe informacje:[/b][/color]Potrzebuje osób stanowczych, i którzy dużo pomogą! i którym zależy.
[color=#ff8c00][b]Status: [/b][/color][color=#00ff00][b]Aktualne[/b][/color][/center] AKTUALNE!

Opublikowano

Witam !


Jestem, GroszeK i szukam na serwer ekipy.

Technik, Budowniczy, Administrator, Helper, Moderator.

Więcej info pod:

GG:5661635

Skype:private.michal (Avatar kolesia na szarym tle)

Opublikowano

McGames.pl Wita!

           Chciałbym gorąco ogłosić nabór na ekipe budującą nasz serwer.

Pracy jest na prawdę dużo : główne lobby, około 8 spawnów minigier, i około 15 map tematycznych dla poszczególnych minigier.

Przewiduję, że jest to praca dla ~10osób przez ~2 miesiące. Nie tworzymy kolejnego, nudnego, sztampowego serwera mc, gdzie wszystko postawione jest na jedną kartę. Celujemy w wygodę i oryginalność rozgrywki, dlatego wszystkie tryby gry są inne niż wszystkie i pisane przez nas od 0.

 

Czego wymagamy od budującego?

- Mikrofonu!

- Summienności i wytrawłości w pracy.

- Dobrego kontaktu, to znaczy zadaję pytanie i dostaje odpowiedź, a nie czekam 10 godzin.

 

 

Utworzone minigry na ten moment: worsmy, replica, funnyrun

Podczas tworzenia: hungergames.

 

Z pośród ekipy wybierzemy jednego człowieka który będzie zarządzał pracą pozostałymi tak zwany Staff Bulider, któy otrzyma ustalone w późniejszym czasie wynagrodzenie. Staff bulider, może być odwoływany i powoływany bez wyznaczonej kadencji. Reszta ekipy otrzymuję uprzywilejowaną rangę w grze, co będzie rarytasem, dla najbardziej pracowitych przewidywane są nagrody.

___________________________________________________________________________________________________

 

Aby się ze mną skontaktować proszę dodawać do kontaktów na skype572871415534243405824.png: oskarpolak

                                                                                                   gg: 17731926

                                                                                                   pw tutaj

Swoje cw zgałaszcie pisząc do mnie wiadomość na któryś z tych komunikatorów: nick, staż w grze, podsyłając zdjęcia z prac, zostawiając dane do kontaktu i napisać dlaczego checsz u nas budować.

 

Praca od zaraz, dostajesz się, wbijasz na serwer i budujesz!

 

Wolne miejsca 10/10.

Oskar13.

Buduj przyszłość razem z nami!

Opublikowano

-------------------------------------


Nowy Serwer - Potrzebna ekipa [2 pomysły]


-------------------------------------


Witam !


Poszukuję ekipy, która pomoże mi wybrać jeden z 2 pomysłów oraz go zrealizować (pomysły podane niżej w pod tematach: "Pomysł 1 - Survival", "Pomysł 2 - freebuild"). Serwer budowany był by od 0% do 100% i otwarty jeszcze w tym roku (jeżeli będzie to możliwe). Każdą osobę, która chce podiąć się wyzwania i pomóc w serwerze proszę o zapoznanie się z resztą informacji zawartą poniżej.


 


-------------------------------------


Pomysł 1 - Survival


-------------------------------------


Spawn: Miasto otoczone murami. Możliwość wynajmowania domów, straganów, bądź "magazynów" w późniejszym czasie zbudowanie "wioski" wszystko oparte o walutę serwera.


Zarabianie: Po zabiciu potworów wypada dodatkowo waluta serwera, sprzedaż sórowców w adminshopie, sprzedaż przedmiotów na swoich straganach, konkursy np. wygrana w Parkour organizowanym co sobote na spawnie.


Rozwijanie: Na początku gracz musi zrobić sobie kryjówkę gdzieś poza murami zamku, będzie tam włączone pvp i brak cuboidów (nie licząc wiosek) później gdy już będzie miał odpowiednio dużą ilość sórowców, będzie mógł je sprzedać i wynająć sobie jeden z kilku budynków na spawnie:


-"budynek 1" cena: 1500$ wynajmowanie 200$/tygodniowo max. 1 osoba 2 skrzynki + możliwość dokupienia dodatkowych 2 skrzynek w cenie 50$ za skrzynke, oczywiście czysznsz wzrośnie o połowe ceny dodatkowych skrzynek


-"budynek 2" cena 3000$ wynajmowanie 420$/tygodniowo


max. 2 osoby 5 skrzynek + możliwość dokupienia dodatkowych 4 skrzynek w cenie 75$ za skrzynke dodatkowa możliwość posiadania farmy w piwnicy za 20$ oczywiście czysznsz wzrośnie o połowe ceny zakupionych dodatków.


-"budynek 3" cena 5000$ wynajmowanie 800$/tygodniowo max. 6 osób 10 skrzynek + możliwość dokupienia dodatkowych 5 skrzynek w cenie 100$ za skrzynke, dodatkowa możliwość posiadania farmy w piwnicy za 50$ oczywiście czysznsz wzrośnie o połowe ceny zakupionych dodatków.


-Wioska cena 10 000$ wynajmowanie 2 000$/tygodniowo cuboid poza murami miasta 70x70 max 10 osób nie ograniczona liczba skrzynek jak i farm. Możliwość podbijania innych wiosek (1tydzień ochrony od powstania wioski, 3 dni ochrony po obronie wioski) wojny będą musiały być zgłoszone na forum i będą kontrolowane przez administracje. 


Cel: Zbudowanie "wioski" i obrona jej przed innymi "wioskami". Nowa edycja, gdy gracze z wioski zniszczą co najmniej 5 innych wiosek, wszystkie osoby należące do zwycięskiej wioski na początku nowej edycji otrzymują darmowy "budynek 3" na tydzień.


 


Wszystkie podane ceny są tylko przykładem i będą mogły zostać zmienione, tak samo jest z pomysłem jestem otwarty na uwagi przyszłej administracji.


 


-------------------------------------


Pomysł 2 - Freebuild


-------------------------------------


Spawn: Miasto z działkami 20x20, kopalnie, sady, wynajmowanie farm, eventy co dziennie ok. 20:00 


Zarabianie: adminshopy, możliwość wynajmowania swojego miejsca w sklepie i sprzedaż itemów. Handlowanie zwierzętami (kupienie 2 jajek np krowy, 500$ za jedno jajko dostępne one będzie w skelpie, gracz po ich zakupieniu ma możliwość stworzenia hodowli na swojej działce i sprzedaż innym graczom taniej zwierząt)


Rozwijanie: Zbieranie waluty na dodatkowe większe działki, zebranie 10 000$ i kupienie działki 65x65 i wybudowanie budowli na nowy spawn w nowej edycji (głosowanie po wybudowaniu conajmniej 10 budowli przez różnych graczy)po wybudowaniu następować będzie nowa edycja, której budynek spawnu bedzie wybudowany przez gracza, który wygrał konkurs i otrzyma on w nowej edycji +1 000$.


 


-------------------------------------


Kogo poszukuję


-------------------------------------


Poszukuję Graczy mających conajmniej 1 godzine dziennie. Muszą oni mieć wiek +13, ale i osoby poniżej 13 lat także mogą ubiegać się o dodanie do whitelisy, ale będą musiały one podporzątkować się pozostałym członkom administracji i wykazać się jakoś wybitnie przy budowie serwera.Chętni nie muszą mieć także konta premium, serwer będzie premium jak i nonpremium więc każdy może się starać. Każdy musi zaś wypełnić formularz (pod temat "Formularz rekrutacyjny") i wysłać go do mnie (kontakt podany na końcu) ja rozpatrze go w przeciągu 24 godzin i odpiszę do autora. Na serwerze będzie także panował system administracji który zostanie zaprezentowany każdemu chętnemu.


Na wybudowanie serwera i realizacje pomysłów będe potrzebował conajmniej 5 osób.


Na otwarciu serwera każda osoba która pomogła w budowiu serwera zostanie wymieniona na spawnie, oraz zostanie jej przedstawiony dalszy plan dotyczący współpracy. Będą oni mogli wybrać 3 opcje:


- granie jako gracz (bonusy za pomoc)


- granie jako Administracja (Moderator, Kid Moderator, inne rangi) decyzje będe podejmował ja jedna z osób która zrobi najwiecej i podejmie kluczowe decyzje w sprawie serwera dostanie range Admin.


- pożegnanie się z naszą ekipą ta decyzja będzie się wiązała z zakończenie współpracy i odejściem z serwera.


Serwer mogę właczyć już dziś i zacząć budowę.


 


-------------------------------------


Formularz Rekrutacyjny


------------------------------------


Wiek: 


Nick:


Konto: (premium/no-premium)


Mikrofon: (Tak/Nie)


Skype: (Tak/Nie)


Czas: (czas jaki poświęcisz na serwer)


Znajomość Komend: (skala od 0/10)


Coś o sobie: (4-5 zdania)


Pomysł: (który pomysł wybierasz i dlaczego)


Inne: (jeżeli masz uwagi lub pytania to własnie miejsce na nie)


 


 


-------------------------------------


Oferuję


-------------------------------------


Serwer: 50/100 slotów


Otwarty będzie: 24/7


Forum: według pomysłu administracji


Stronę serwera: według pomysłu administracji


Typ: Nie hamachi


Ip: Nie stety nie nawiązuje do minecrafta, jest to ip jak narazie "domowe", ale na serwer każdy gracz może wbić bez problemu


 


-------------------------------------


O mnie


-------------------------------------


Jestem 15 letnim włascicielem maszyny na której jest postawiony serwer. Serwer z pluginami po raz pierwszy został uruchomiony w wersji 1.2.3, cieszył się on popularnością 20/30 graczy. Niestety został on zamkniety jakoś po roku z powodów nie dogadywania się z Administracją. Próbowałem później kilku nowych pomysłów ale nie stety nie powiodły się one i każde otwarcie kończyło się zamknięciem serwera po tygodniu. W tedy włożyłem w niego wszystko i rozpad administracji spowodował moją półroczną przerwe. Teraz zamierzam powrócić z nowymi pomysłami, ze świeżym zapałem i chęcią stworzenia czegoś genialnego praktycznien od zera. Premium minecraft'a posiadam już od kilku lat, pamiętam podstawowe komendy jak i dość ładnie buduję. Mam nadzieje że pomysł wypali i zawitam na tym forum niedługo, ale z reklamą promującą ten serwer.


 


-------------------------------------


Kontakt


-------------------------------------


Proszę pamiętać o wypełnienu formularzu rekrutacyjnego (znajdziecie go w pod temacie "Formularz Rekrutacyjny")i wysłać go na podany po niżej kontakt, nie zastosowanie się do tego powoduje uniemożliwienie dalszego starania się o wstąpienie do administracji.


Formularz ma także zostać wypełniony według zawartych w nawiasach informacji. 


 


GG: 45672185


Skype: kiok12


E-mail: [email protected]


PW


 


-------------------------------------


Status


-------------------------------------


Rekrutacja: Otwrta


Dostępnych miejsc: 5/5


Czas na zgłoszenia: do godziny 20:00 dnia 14.11.14


 


Zapraszam do wysyłania wypełnionych formularzy i życzę powodzenia w ich wypełnianiu.


Opublikowano

                      Szukam YouTubera

Wymagam:

- Ponad 500 Subskrycji

-  Ogarniętą osobę

- Dużo wyświetleń na filmach

 

Oferuję:

- Zapłate za dużo ilość wyświetleń reklamy

- Kulturę osobistą.

- Dobry kontakt.

 

Kontakt:

- PW

- GG: 49673570

                                                                                              

Opublikowano

Szukam budowniczego

 

Poziom: średni

Wiek: 12-15

Ogarnięta

 

Ranga na serwerze,

i inne

 

Sprawy inne na PW/skype

#teamBolek

Opublikowano

Poszukiwana Ekipa .


Poszukuję zgranej ekipy do stworzenia potężnego serwera.


W ekipie powinni znajdować się :


(minimalna liczba)


 3-10 budowniczych


2 Administratorów


4 Moderatorów


2 techników (1-pluginy etc. 2-serwer{ogarnianie itp} )


1 Grafik


 


Projekt jest wykupiony więc są podstawy do stworzenia serwera , 


Wszystkie informacje zostaną podane po skontaktowaniu .


Jeżeli jesteś zainteresowany/na serwerami modowanymi zapraszam !


 


Oczywiście można zgłaszać się osobno lub w grupach po 2-5 lub jak chcecie.


Nie poszukujemy osób , które dopiero zaczynają z takimi rzeczami , szukamy doświadczonych


osób .


 


Każdy przejdzie przez 5 różnych testów z każdej dziedziny , Więc proszę się przygotować !


 


Kontakt skype : woolf.wisni


kontakt e-mail : [email protected]


Proszę o kontakt jeżeli jesteś zainteresowany/na !


 

 

Opublikowano

Witam razem z moimi niedawno poznanymi przyjaciółmi mamy zamiar stworzyć ogromny świat MMO. Od innych serwerów odróżniają go autorskie mody i pluginy. Mamy już serwer i trwaja na nim prace, jednak jest jeszcze bardzo dużo roboty dlatego poszukujemy budowniczych.Aktualnie serwer ma 10 slotów (do budowy) jednakże po oficjalnym otwarciu przeniesiemy się na własny VPS. Krótka prezentacja serwera w postaci zdjęć:


Główne Miasto


 


post-1036814-0-76567400-1415541803_thumb.png


post-1036814-0-64687600-1415541810_thumb.png


post-1036814-0-92290800-1415541806_thumb.png


 


Port


 


post-1036814-0-10140800-1415541814_thumb.png


 


Drugie Miasto


 


post-1036814-0-32238700-1415541817_thumb.png


 


Wymagania na budowniczego:


 


- Posiadać chociaż trochę kultury


- Wiek minimum 12 lat (możliwy młodszy ale tylko z epickimi budowlami)


- Screen Shoty swoich budowli


- Mieć poczucie humoru


- Staż nie jest ważny najważniejsze jest to czy umiesz budować


 


Wszystko o serwerze dowiecie się po dostaniu się na budowniczego.


Na serwerze wymagany jest na razie tylko mod Custom NPC na wersje 1.7.2 oraz mój autorski mod, który jest do ściągnięcia na tej stronie: https://www.mediafire.com/?9gcoajuhiz9dpww


 


Skan:



 

 


Jeżeli jesteście ciekawi serwera możecie na niego wejść i zobaczyć jak idzie nam budowa:


IP to: lotma.fhmc.pl   (Pamiętaj musisz mieć zainstalowane mody!)


 


Jesteś zainteresowany ofertą pisz do mnie na:


- Skype hubekz5


lub PW na forum


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...