Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM] Poszukuje ekipy do budowania mapy wielkiego serwera


Rokes16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

McGames.pl Wita!

           Chciałbym gorąco ogłosić nabór na ekipe budującą nasz serwer.

Pracy jest na prawdę dużo : główne lobby, około 8 spawnów minigier, i około 15 map tematycznych dla poszczególnych minigier.

Przewiduję, że jest to praca dla ~10osób przez ~2 miesiące. Nie tworzymy kolejnego, nudnego, sztampowego serwera mc, gdzie wszystko postawione jest na jedną kartę. Celujemy w wygodę i oryginalność rozgrywki, dlatego wszystkie tryby gry są inne niż wszystkie i pisane przez nas od 0.

 

Czego wymagamy od budującego?

- Mikrofonu!

- Summienności i wytrawłości w pracy.

- Dobrego kontaktu, to znaczy zadaję pytanie i dostaje odpowiedź, a nie czekam 10 godzin.

 

 

Utworzone minigry na ten moment: worsmy, replica, funnyrun

Podczas tworzenia: hungergames.

 

Z pośród ekipy wybierzemy jednego człowieka który będzie zarządzał pracą pozostałymi tak zwany Staff Bulider, któy otrzyma ustalone w późniejszym czasie wynagrodzenie. Staff bulider, może być odwoływany i powoływany bez wyznaczonej kadencji. Reszta ekipy otrzymuję uprzywilejowaną rangę w grze, co będzie rarytasem, dla najbardziej pracowitych przewidywane są nagrody.

___________________________________________________________________________________________________

 

Aby się ze mną skontaktować proszę dodawać do kontaktów na skype: oskarpolak

                                                                                        

Swoje cw zgałaszcie w tym temacie pisząc nick, staż w grze, podsyłając zdjęcia z prac, zostawiając dane do kontaktu i napisać dlaczego checsz u nas budować.

 

Praca od zaraz, dostajesz się, wbijasz na serwer i budujesz!

 

Wolne miejsca 10/10.

Buduj przyszłość razem z nami!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...