Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zakończenie wakacji z MPCForum !


Seldek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na prawdę jestem pod wrażeniem Waszych zdjęć.

 

Moje na Śnieżce... niewyspany... zgadnijcie co robiłem w nocy... i dlaczego ratowałem mpc z nokii e52 ;)

 

 

1346614582-U1.jpg

 

 

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na prawdę jestem pod wrażeniem Waszych zdjęć.

 

Moje na Śnieżce... niewyspany... zgadnijcie co robiłem w nocy... i dlaczego ratowałem mpc z nokii e52 ;)

 

 

1346614582-U1.jpg

 

 

W nocy właśnie ratowałeś MPC z nokii e52. ;) A dlaczego z nokii? Bo byłeś na śnieżce ;)

Tak to odbieram. :)

naajsik.png

Opublikowano

Nad morzem w Chorwacji były, tzn. płynęły dwie kaczki. Mój tato patrzył ciągle przez obiektyw aparatu i zrobił zdjęcie kaczce:

 

2vigpd2.jpg

 

Chyba łatwo się domyśleć co to jest naprawdę... A kaczki uciekły...

 

2.

 

A tutaj mamy dzikiego mieszkańca wysokich Alp ;d

 

w0t2fo.jpg

Opublikowano

moje wakacje,

okolice : Pogorzelica

 

 

0446a3078eda.jpg

 

 

 

 

b7f8ef294957.jpg

 

 

 

 

d8baddd61905.jpg

 

 

 

ps. nie kopiowałem, tego z innego czegoś =P

nie wiem czy są ładne, ale chyba mogą być :)

 

Troszeczkę z rana padało, a potem zachód słońca :)

Opublikowano

Widok z Kasprowego:

 

dx223876.jpg

dx223881.jpg

 

 

Z kolejki :D

 

dx223772.jpg

 

Morskie Oko :

 

 

dx213664.jpg

 

 

Inne:

 

dx223815.jpg

 

 

Kezzas_eune_99_5_nozg.png


"Zbuduj ze mną lepszą przyszłość"


Opublikowano

Całe wakacje spędziłem głównie z MPC, lecz pewnego ranka (w sumie popołudnia) siostra mnie obudziła, powiedziała że zrobiła śniadanie. Ok. Zszedłem na dół, a na stole bilety (najszybszym pociągiem w Europie) do Paryża. Jako, że zamieszkuję Holandię, to cała podróż trwała 5 godzin. Dojechaliśmy przed 19, zabukowaliśmy bilet, a podnieceni całą sytuacją od razu pobiegliśmy do centrum. Powiem wam tak. Gdybyście zobaczyli ile tam par szło ulicami, ile osób na ławkach się przytulających, ile grajków na instrumentach, a do tego świecąca wieża... to zaufajcie mi, nigdy więcej nie weszlibyście na MPC.

 

Zrobiłem zdjęcie Nokią Lumią o takie (grr, siostra miała lepsze, ale niestety teraz jest w Polsce z aparatem, jeśli to czytasz Ola to kocham Cię siostrzyczko. :) )

dsc1014a.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...