Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zakończenie wakacji z MPCForum !


Seldek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

38711446439153359365060.jpg

 

Władysławowo Gdańsk - z moim małym przystojniakiem :)

 

 

@

To jeszcze jedno z Władysławowa z mistrzem drugiego planu hehe :D

 

 

48462446437077026239371.jpg

 

Opublikowano

Jak ktoś wygra Blue/Gold już posiadając tą nagrodę to otrzyma Black Membera czy nie?

Jak komuś można przyznać 2 goldy ? oO

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Jak komuś można przyznać 2 goldy ? oO

 

Ja miałem 2 goldy, dopóki nie zerowali plakietek :/

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Ja rysujący "Monę Liże" (Nie obrabiałem graficznie, tylko ten język dorysowałem i potem zrobiłem SS)

 

Ucbic.png

 

 

O! I nie zabrakło by małej gierki na Rexilesie ;)

 

XdxAc.jpg

 

1398347001-U399156.png

Opublikowano

Nie chcialem pokazywac twarzy :x

Na konkurs : Ja gralem w COD 4]1346087335-U323580.jpg

Inne :

1346087260-U323580.jpg

1346087306-U323580.jpg < --- z moim tata :P

Mialem zdj z PKM, ale zapomnialem wrzucic ^^

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

Łuk Konstantyna (Włochy, ok. Koloseum)

 

 

77826558.jpg

 

 

Koloseum (Włochy, Rzym)

 

 

 

77826541.jpg

 

 

 

Kopuła - Bazylika Świętego Piotra (Watykan, Plac Św. Piotra)

 

 

 

77826349.jpg

 

 

Tabciogaraj.png

ps3_10.png - ps4_10.png - psvita_10.png
Zajmuję się sprowadzaniem różnego rodzaju towarów z Chin. Potrzebujesz pomocy? Pisz!

Opublikowano

A ja tak spędzałem wakacje ^^ Codziennie jak tylko była pogoda :D

 

 

s0151776.jpg

 

poprawione2z.jpg

 

 

Przepraszam, że na imageshack ale zdjęcia za dużo ważą :)

 

@UP Wow...

35175.png

Moje motocykle: Kawasaki KLR 650, Honda MTX 80.

A zbieram na Yamahe R1 ^_^

LWG!

Opublikowano

Sardynia - Cala luna D:

 

 

1346103135-U339106.jpg

1346103214-U339106.jpg

 

 

//Jeśli komuś się zachcę powiedzieć ,że to plagiat to uprzedzam ,że zdjęcia są jeszcze na jednym blogu ,który się zaczyna na mucha...

Ten kto znajdzie to się dowie ocb.

Opublikowano

 

img0551pg.jpg

 

Na imageshack ze względu na to, że tutaj nie mieszczą się obrazy o dużej wadze. (Mielno ziąąą)

oraz

 

1346145855-U26247.jpg

 

Paryż ;)

Opublikowano

Cześć chciałbym zapytać dlaczego na 6 stronie został osunięty mój post z sumem ?

Tutaj masz odp.

 

Niektóre zdjęcia zaskakują. Proszę Was o wstawianie maxymalnie 2ch zdjęć. Wybierzcie najlepsze. Nie chcę na prawdę dawać Wam warnów i podbijać paski ostrzeżeń, ale zachowujmy się w miarę poważnie ;-)
Opublikowano

No to macie piękny widok ;D

 

post-142245-0-34756000-1346147102_thumb.jpg

 

A to tak na marginesie...

 

Znalezione w porcie Kołobrzeskim ;D

 

post-142245-0-40234400-1346147117_thumb.jpg

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Opublikowano

Trzy foty z Paryża.

Widok na Paryż ze szczytu wieży Eiffla

 

widoknaparyzeszczytyeif.jpg

 

Wieża Eiffla nocą (dodatkowo w nocy, co każdą godzinę zaczyna migać przez 10min.)

 

widoknaparyzeszczytyeif.jpg

 

 

Piramida w Luwrze.

 

piramidawluwrze.jpg

 

 

Wiem, że miały być 2, ale naprawdę trudno się zdecydować spośród ponad 70 zdjęć, a w Paryżu jest co oglądać.

 

@BTW: Może mi ktoś powiedzieć co daje Black Member i dlaczego nie dodaje mi postów? Od ok. 10 postów stoją na 785.

7m9a.png


Opublikowano

Aż pozazdrościć jak niektórzy spędzili wakacje i jakie piękne miejsca widzieli ;-)

 

No to i ja się może pokuszę..., jak to powiedział mój facet jest to pozycja na "srającego kota", a wyszłam jak pućkowaty chomik :D

 

 

1346149363-U247153.jpg

 

 

Mam eleganckie kapucie nie? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...