Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zakończenie wakacji z MPCForum !


Seldek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Znalazłam coś w moich milionowych folderach ze zdjęciami ;d

 

 

post-365675-0-00217300-1346361881_thumb.jpg

Wieś wieczorem c:

 

 

post-365675-0-71030800-1346362046_thumb.jpg

Tuskafki z ogródka

 

 

 

And bonus:

Walnięcie sobie kolczyka xD (Dokopcie się c: )

 

 

post-365675-0-47392500-1346362222.jpg

 

 

 

 

Ot moje wakacje *-*

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Mam ta sama koszulke ! :D

 

@Zav

 

Mozna kiedys bylo kupic ale to byla akcja UzaLeznionych pare miechow temu ;d

 

 

@topic

 

Takie tam na kamyczku w Anglii ;)

 

 

 

 

45395341145171732163.jpg

 

 

Opublikowano

Niema to jak na woodstocku ;) szkoda, że on trwa tylko 3 dni ;( Dał bym dużą scenę nocą, ale wtedy podczas koncertów się skakało szlało itp wiec zdjęcia zamazane wyszły ;) a to pokazuje rozpoczęcie.

 

 

1346412430-U587830.jpg

 

 

 

I jeszcze jedno, podzielcie to na Zagraniczne i w Polsce bo na 90% wygrają te zrobione zagranicą. Ja nie byłem w tym roku za granicą więc nie mam cudnej fotki z jakimiś piramidami, oceanami itp, jedynie co byłem to na woodstocku i nad jeziorkiem w mojej okolicy ;( więc pomyślcie nad moim pomysłem. Ps. jak ktoś uważa tak samo niech daje + albo swoją nominację wstawi z cytatem i dopiską ,,Jestem za,,

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Comthum@

Widać, że masz zerowy kontakt z płcią piękną, skoro nie potrafisz odróżnić podkładu od naturalnie ciemnej cery + opalenizny zyskanej w Tunezji. Stopy i dłonie też sobie fluidem pomalowałam, by zyskać taki sam odcień? :D Nie wiem, może twoje dziunie chodzą na plaże opalać się z podkładem, nie wnikam ^^

 

Btw. Już kilka warnów poleciało, przypominam, że tematem tego konkursu nie jestem ja, tylko wstawianie zdjęć ukazujących, jak spędziliście wakacje. By nie było więcej płaczu mi, jak i innym GM na pw.

Opublikowano

 

1346514341-U455451.jpg

 

 

i jazda na chorwację ; ))

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

gościu, pierwsze to plagiat. http://www.tineye.co...nver=chrome-1.1

 

Ja daje wam kilka zdjęć z moich wakacji ; :)

 

NR1:

1346019963-U563285.jpg

 

NR2

1346020011-U563285.jpg

 

NR3 ( te już zrobione w polsce )

1346020059-U563285.jpg

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

 

Proszę Cię. Nie próbuj zgrywać stróża MPC'towego prawa jeśli masz śmieciowe dowody. Z każdego miejsca zdjęć mam ponagrywanie filmiki, więc mi nie wmówisz, że to plagiat łajdaku :rolleyes: Poza tym taki z ciebie informatyk-detektyw, a nie zauważyłeś różnic w moich zdjęciach, a znalezionych przez ciebie -.-.

 

Dodatkowo gratuluję próby wyszukania plagiatu zdjęcia wieży Eiffla. W google są tysiące identycznych zdjęć. Jeżeli już miałbym zająć miejsce w top3 (choć to wątpliwe), to administracja na pewno się do mnie zgłosi z prośbą o potwierdzenie autentyczności zdjęć. Tak więc gratuluje jeszcze raz nieudolny Sherlocku ;).

 

PS: Jeśli ktoś z administracji ma zastrzeżenia co do autentyczności moich zdjęć, mogę wysłać cały folder, który zawiera zdjęcia zgłoszone do konkursu, te pozostałe oraz filmy.

7m9a.png


Opublikowano

Irlandia 2k12.

Park w Killarney

 

1346013398-U189963.jpg

 

Plaża w kinsale a w tle klify ;)

 

1346013539-U189963.jpg

 

 

Ale geniusz

Marny plagiat i to jeszcze zdj z 2010

sddu.jpg

Weźcie to ogarnijcie bo 80% plagiaty

 

@Top

Ja spędziłem wakacje w moim mieście nigdzie nie jechałem

tutaj zdj Pogoria 3 karmienie łabędzi

 

 

1346532181-U576612.jpg

 

 

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Bywalec
Opublikowano

Park Rozrywki - Wesołe Miasteczko w Chorzowie.

 

123dgb.png

 

 

1234qt.png

 

 

Obydwa zdjęcia z siostrą ;c Ta druga atrakcja się tylko wydaje "spokojna". W rzeczywistości tak nie było. Możecie to zobaczyć na poniższym filmiku.

Wrzucone na imageshack.us, z racji tego iż wyrzuca mnie z hostingu na mpc...+ za duży plik.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...