Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zakończenie wakacji z MPCForum !


Seldek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety koniec wakacji zbliża się nieubłaganie. Wakacje się kończą, jednak to nie oznacza końca świata. My na MPCForum, lubimy bawić się dalej. I jesteśmy bardzo ciekawi, jak Wy spędziliście swoje wakacje. Gdzie byliście, co widzieliście, jak wypoczywaliście. Dlatego ogłaszamy konkurs !

 

Co musicie zrobić ?

 

Wystarczy wrzucić zdjęcie z waszych tegorocznych wakacji. Zdjęcie może przedstawiać, Was, magiczne miejsce, krajobraz, wasze miasto, piękną Polskę czy inne zagraniczne kraje - czyli praktycznie wszystko. Zdjęcia muszą być 'naturalne' - żadna obróbka graficzna nie wchodzi w grę. Najbardziej oryginalne 3 zdjęcia zostaną nagrodzone nagrodami na naszym forum. Zdjęcia wrzucacie na upload MPCForum czyli TUTAJ

 

 

Za 1 miejsce - Black Member

Za 2 miejsce - Gold Member

Za 3 miejsce - Blue Member

 

 

 

Zapraszam do konkursu. Wrzucajcie swoje zdjęcia, pokażcie nam coś fajnego, byśmy we wrześnio nie zostali zaskoczeni przez szarą codzienną rzeczywistość, tylko będziemy mogli oglądać Wasze wspaniałe fotki !

 

Termin wrzucania zdjęć do 3 września.

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No super i nie wygram, bo nigdzie mnie nie było. Mogliście mówić, kolega był na wakacjach, mogłem dać mu aparat i cyknął pare fotek...

 

Nie trzeba przecież gdzieś wyjeżdżać. Wystarczy trochę 'kreatywności' i pomysł ! Jeżeli to połączysz i zrobisz zdjęcie, to z całą pewnością Twoje zdjęcie ma szanse na zdobycie nagrody w tym konkursie ;-)

Opublikowano

 

 

30964087120652842572.jpg

 

 

 

:)

 

xamizo mnie ubiegł ;c

Wrzucone na iv, bo tu się nie mieści.

 

@down : naklejkę z klawiatury miałem, to sobie przykleiłem :>

y5r5.png

Bywalec
Opublikowano

 

 

30964087120652842572.jpg

 

 

 

:)

 

xamizo mnie ubiegł ;c

Wrzucone na iv, bo tu się nie mieści.

 

Skubany! Monitor Apple BENQ ._.

 

EDIT:

JAKI CHYTRY POMYSŁ! h3h3

Opublikowano

 

1345980755-U274919.jpg

 

 

Aktywne raporty, a Ten sobie fotki cyka... :D

 

Poszperam w aparacie, może coś się znajdzie. Szkoda, że muszą być z tegorocznych. :P

Opublikowano

Można np zamazać twarze, jeśli jest się na zdjęciu ze znajomymi?

Wina zawsze leży po środku. Nie wiadomo tylko, gdzie leży środek.

Opublikowano

Wrzucam zdjęcia na imageshack, ponieważ mają ponad 1mb.

Zdjęcia nie są obrabiane w PS, były robione z filtrem zdjęć w aparacie.

Dębki <3

 

39164906478675592628.jpg

 

mniejsze

 

 

28550897715832062459.png

 

 

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Kur... Jedyne zdjęcie ze mną to jak byłem w samych gaciach <z dziurą na dodatek...>, także sorry ladies, no way xD

Za to przedstawiam piękny krajobraz (Widok z tarasu mojego domku):

 

1345982684-U393411.jpg

 

A, no i jeszcze mam zdjęcie pewnego napoju, ale nie chcę reklamować żadnych Lechów xD

Opublikowano

Każdy może dać tylko jedno zdjęcie? Nie mogę się zdecydować, a moim zdaniem, posiadam na lapku kilka fajnych.

 

@endymion

Miałam się na to zdecydować, no ale jednak wybiorę zwykłe zdjęcia ;D.

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano

W te wakacje to ja zostałem wyruchany

 

1345983399-U139445.jpg

 

 

Lajkujcie kurwa randomy a będzie wam dane ( wibratorki)!!!!!!

 

 

HaHaHa !! , dzięki jeśli nie będe miał 1-3 miejsca to znaczy że konkurs jest USTAWIONY !! :D

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

Wakacje życia

 

1345984166-U86427.jpg

 

Tak jakoś skromnie. Jeszcze rybka była, ale zjadłem.

 

 

@down co to kurwa jest?! Owce? : D

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano

@terminatorJak już coś do mnie piszesz, to pisz chociaż poprawnie nick, bo to trudne nie jest.1.

1345984174-U249447.jpg

2.

1345984342-U249447.jpg

3.

1345984375-U249447.jpg

4.

1345984410-U249447.jpg

Proszę. Mam nadzieję, że można więcej niż jedno ;c.

 

@edit

W takim razie drugie i trzecie na konkurs. Dwa pozostałe zostawiam, jakby ktoś chciał obejrzeć.

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano

Gołębiewski w drodze na Śnieżkę ;d

 

1345987140-U48785.jpg

 

 

"Wylane na Czechy" - Praga ;d

 

1345987149-U48785.jpg

 

 

Trochę wirtualnego sportu

 

1345988118-U48785.png

 

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Moje zdjęciem, z serii daszu opala się na balkonie xD

 

 

 

 

A to zdjęcie z widokiem z balkonu na okolicę xD (tam u góry na lewo widać czubek pałacu kultury, taa to ten co od ruskich mamy xD)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...