Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CampCraft w nowej odsłonie [Własna maszyna] [Frakcje] [Nowe zbroje][Nowe narzędzia][Nowe rudy][Wiecej blokow][Namioty]


MaxiTris

Tnt  

169 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie tnt na serverze

    • Tak
      87
    • Tak , ale zeby byl zmniejszony wybuch
      29
    • Nie
      39
    • Obojetnie mi to
      14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przewiduje 3 miejsca za 1 bedzie onyx miecz z 5 enchantami

 

I chyba padł serwer gram i gram . nic

 

 

Chyba nie padl ;] tylko reset byl

Opublikowano

Dostałem na 1 postaci bana od moderatora za to ze mam zmienić nick (miałem nick "x.D"). Stworzyłem nową postać i po 1 dniu grania dostałem bana z multikonto. Odbanował byś?

Opublikowano

odbanujcie dostalem bana na IP za multi konto a chcialem pomoc koledze w zarejestrowaniu sie tam bo on nie umial

 

@up2

 

Takie sprawy piszcie na forum ;]

Opublikowano

Bardzo Fajny Serwer Polecam ! Super Mody, Admini Pilnują Porządku.

Nikt nie hackuje. Jeszcze raz polecam .

Pozdro Helio

 

Bardzo Fajny Serwer Polecam ! Super Mody, Admini Pilnują Porządku.

Nikt nie hackuje. Jeszcze raz polecam .

Pozdro Helio

Opublikowano

administracja jest pelnoletnai lub prawie pelnoletnie, jak admin Ci daje za obraze to takie cos zglaszaj na forum bo mogles pasc naduzyciu - po 2 bany za multikonto ida z automatu bo co to za gra? ktos gra na 2 nickach i sobie gildie tak rozbudowuje. Jak sie bana z blachego powodu dostanei za multikonto to sie zglasza i idze UB na 1 nick chyba ze siostra cz tam brat itp gra to ub na 2 nicki nawet wiecej - musi byc jakis sens

Opublikowano

Jebany skurwiel o nicku dawitek24 ma cheaty ja go widze jak wybiega poza spawn w mythril eq i w sekunde nawet nie zdazylem zareagowac a on juz onyx enchant chyba protection 4 i miecz ostrosc 4 odrzut 2 ,nie wiem jak on to zrobil ale prosze o sprawdzenie tego osobnika i oddanie mi eq onyx bezz enchant bo zbieralem to eq przez 2 tygodnie.moj nick Alerias

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...