Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CampCraft w nowej odsłonie [Własna maszyna] [Frakcje] [Nowe zbroje][Nowe narzędzia][Nowe rudy][Wiecej blokow][Namioty]


MaxiTris

Tnt  

169 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie tnt na serverze

    • Tak
      87
    • Tak , ale zeby byl zmniejszony wybuch
      29
    • Nie
      39
    • Obojetnie mi to
      14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up zabito cie raz popłakałeś się twierdząc "chujowy serwer". No człowieku ogarnij się ryczysz jak cię ktoś raz zabije...

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer do dupy biegaja dzieci które już mają diaxowe eq i zabiaja na hita i nwet nie daja drewa zebrac nie polacam serwera

 

 

 

Nie polecasz servera bo cie zabili hhahaha nie podoba sie nie graj a moze idz na jakis server gdzie pvp off jest a nie w postach placzesz ze cie zabili

Opublikowano

SERWER JEST ZAJEBISTY I TYLE ! TO ŻE SĄ ZAJEBISCI GRACZE TO NIE ZNACZY ŻE CIE NIE MOGA ZABIĆ !

Serwer jest ogarnięty ponieważ jest wgrane tylko 8 modów które dają nowe zwierzątka, fajne itemy i nie bez przesady nie ma zadnych bulidcraftów czy bóg wie co żeby sie zacinało !

 

(Przepraszam administracje za słownictwo "Zaje****"" ale emocje poniosły)

Kilknij tam po prawej lubie to to ci sie wyświetli że lubisz to ! i dostaniesz 1 pkt

Opublikowano

SERWER JEST ZAJEBISTY I TYLE ! TO ŻE SĄ ZAJEBISCI GRACZE TO NIE ZNACZY ŻE CIE NIE MOGA ZABIĆ !

Serwer jest ogarnięty ponieważ jest wgrane tylko 8 modów które dają nowe zwierzątka, fajne itemy i nie bez przesady nie ma zadnych bulidcraftów czy bóg wie co żeby sie zacinało !

 

(Przepraszam administracje za słownictwo "Zaje****"" ale emocje poniosły)

 

 

Zwierzeta sa tylko na singleplayer bo na multi nie dziala jeszcze tylko grilla musimy naprawic bo zmienialismy id poniewaz wszystko sie gryzlo 8 modow jest wgranych w tym 3 ktore sa uzywane na serverze a inne to np. craftguide itp ktore pomagaja w craftingach i administracji

Opublikowano

Przypominam ze moderator gra normalnie jakos zwykly gracz tylko pilnuje porzadku na serverze wiec prosze was nie skarzcie mi sie

Opublikowano

Server Nice ale przydało by się z 40slotów :]

 

Ps GRAM POD NICKIEM GAVINOFREE

 

 

Jak server bardziej sie rozwinie i bedzie przepelnial to zobaczymy ; d

Opublikowano

a te no tylko3 mody?

7a626b8caee8c531f7f05133c1b5dabb.jpg <---- KLIK KLIK jesli klikniesz uratujesz moja 1 szansa w zwalczeniu nalogu grania w minecraft`a

 

 

prosze o kontakt i przekazanie mi info jak zrobic spojlery:D

Opublikowano

a te no tylko3 mody?

 

 

Narazie robimy zabezpieczenia przed x rayami , sh potem moze dodamy jestes smart moving ale nie chce zasmiecac servera

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...