Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CampCraft w nowej odsłonie [Własna maszyna] [Frakcje] [Nowe zbroje][Nowe narzędzia][Nowe rudy][Wiecej blokow][Namioty]


MaxiTris

Tnt  

169 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie tnt na serverze

    • Tak
      87
    • Tak , ale zeby byl zmniejszony wybuch
      29
    • Nie
      39
    • Obojetnie mi to
      14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na 1,2,5 jest launcher a i tak fajnie jest

APELUJE I BŁAAGAM ADMINISTRACJE DODAJCIE SLOTY

Kilknij tam po prawej lubie to to ci sie wyświetli że lubisz to ! i dostaniesz 1 pkt

Opublikowano

No wlasnie malo jest troche slotow nie damy wiecej bo beda lagi i crashe server moze nie udzwignac i wole nie ryzykowac ; D a jak chcecie grac to czekajcie na slota wolnego ; ]

 

Wrescie 35 slotow i serv nie jest zapchany ;D

 

@edit mylilem sie juz jest full ; / a kiedy dodacie smart moving ?

 

Smart moving jest juz wrzucony na server robimy teraz paczke ;]

Opublikowano

A mog,e sie dowiedziec co i jak chodzi o to smart movig ?

 

Smart moving to jest mod ktory dodaj wiecej ruchow takich jak wysokie skakanie szybkie, bieganie wspinanie sie, czolganie sie i pare innych

Opublikowano

Serwer fajny warto polecic ;D

Mam pytanie czy moge tu zainstalowac optifine?

Bo podobno nie można modyfikować clienta

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Optifine jest winstalowny w launchera.

A polishshoot mowil ze to smartmooving nie dziala i nawet animacji nie pokazuje

a wgl jakimi przyciskami sie je obsluguje ?

Kilknij tam po prawej lubie to to ci sie wyświetli że lubisz to ! i dostaniesz 1 pkt

Opublikowano

Nowe ip 192.166.218.78

 

Zwiekszylismy z 30 slotow na 40 ; D oraz ramy zwikszylismy nie ma juz lagow jest 4 gb ram ;]

 

 

Instalka ktora jest do pobrania w prezentacji powinna byc zaaktualizowana z ip wiec ip podaje w razie wypadku jak by ktos nie mogl wbic albo ma stara paczke ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...