Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[zgłoszenia] tuningu by HADESS


DESPOTA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LAMBORGHINI MURCIELAGO LP640 (project xXx) stoi w garażu użytkownika TYPERXD

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mile widziana ocena.

 

LEXUS LFA,stoi w garażu użytkownika DANIELNIEM (edytowałem)

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Opublikowano

[...] To mój Lexus? Ten... nie wiem co napisać...

Ten Lexus przerósł moje oczekiwania :D

 

A więc to koniec naszej współpracy :D

Dzięki za wszystko i powodzenia ...

­Keelah se'lai

Opublikowano

[...] To mój Lexus? Ten... nie wiem co napisać...

Ten Lexus przerósł moje oczekiwania :D

 

A więc to koniec naszej współpracy :D

Dzięki za wszystko i powodzenia ...

 

Dokladnie, lexus przepiekny :D

Opublikowano

LEXUS LFA, PORSCHE 911 GT3 RS stoją w garażu użytkownika GYST3R

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Opublikowano

Jak zrobiles napis POL/PL ?

Duzo naklejek uzyles?

 

Kozacko mi wyszlo z lambo ale PL/POL za chiny nie umiem zrobic ; P

Opublikowano

naklejka z pol to 6 naklejek plus jeszcze flaga pod, to razem 8 naklejek.

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Opublikowano

LEXUS LFA, BMW M3 GTR E46 stoją w garażu użytkownika MARIO14125

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Opublikowano

MITSUBISHI LANCER EVO X stoją w garażu użytkownika PROSTOL222

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Opublikowano

dowiedziałem się jednak że jest to źle robiony winyl ;P

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Opublikowano

A to wszystko dzięki mnie :P Zniszczyłem HADESS'a prace ^^

Ale HADESS, przecież możesz zakupić BMW M3 GTR E46 i wzorować się na oryginalnym BMW z Most Wanted.

Opublikowano

tzn nie masz tego bmw ;> ;)

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Opublikowano

POPRAWIONY LEXUS LFA stoi w garażu użytkownika NONAME9009

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Opublikowano

Ostatnio wszedłem na serwer APEX-EU i zacząłem tam grać ze względu na większą ilość Polaków na serwerze. Podczas zbierania kryształów spotkałem bardzo ciekawego gracza z idealnie odwzorowanym BMW z Most Wanted. Oczy mi się zaszkliły i normalnie aż się zakochałem :D Chcę taki samochód! :D

 

HADESS, jeśli będziesz teraz robił komuś BMW w wersji Most Wanted to zrób według tego co pokażę poniżej. Kolory te same co używałeś do tej pory(bo bajecznie wyglądają na najwyższych detalach) tylko trochę inaczej rozłożone naklejki.

 

BMW M3 GTR E46 (Most Wanted Edition)

awden4.jpg

Opublikowano

LEXUS LFA, LOTUS EVORA stoją w garażu użytkownika SYPEREK

 

Kilka zasad.

Z powodu dużego zainteresowania, w jednym zgłoszeniu na jednego gracza przyjmuję max 3 auta do tuningu

Będę również robił cotygodniowe przerwy:

1tydzień przyjmuję zgłoszenia kolejne 2 tyg. je realizuje, chyba że zgłoszeń będzie o wiele więcej lub z niewyjaśnionych przyczyn nie będę ich realizował, czas realizacji może się wydłużyć.

zasada bardzo mocno związana z tym tematem "Widziały Gały co brały" :)

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Opublikowano

FORD MUSTANG RTRX stoi w garażu użytkownika MATEUSZ

Mam nadzieję że masz moje zgłoszenie ^^

mam :)

... a pajacyki? szerzą fale krytyki że HADESS się buja i lubi wypasione bryki...

nfsw_HADESS.png

niesłuszny ban na ggczacie? szukasz pomocy?

[email protected] wrazie niesłusznego banu lub ewentualnych poczynań niezgodnych z regulaminem proszę o mail a w przypadku prośby o unban proszę o stosowne uzasadnienie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...