Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] Kanciasty survival [Podobne do Kwadratowej Masakry !] [Whitelist]


RafiMine

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

infocp.png

Typ: Survival

Adres IP: Podam na GG zgłoszonym osobom. Jeżeli ich wezmę na white listę.

Sloty: 5 (Jeżeli będzie aktywność będzie więcej !)

Whitelista: (ON)

Potwory: (ON)

Zwierzęta: (ON)

Nether: (ON)

PVP: (OFF)

Premium: (OFF)

Wersja: 1.3.1

Dedyk sponsorowany przez Te-Es.PL !

teammd.png

RafiMine - OP (Nie ma permissions

happy.png a z komend nie bd korzystał biggrin.png)

Imp0o - OP (Też nie będzie korzystał z komend

:))

pluginy.png

LWC - Żeby nikt nie kradł na serwerze.Ten plugin chyba wystarczy

cuboidów nie ma i nie będzie.

Oraz AuthMe - Żeby nikt nie umiał włamać się na konto

Essentials - /sethome, /spawn

LifeMC - /zycia

dodatkowe.png

Chcę żeby ten serwer był podobny do "Kwadratowej Masakry".

Whitelist: ???/???

:)

Sloty: ???/5 (Gdy będzie aktywność będzie więcej slotów !)

Tutaj piszcie podania wg. wzoru:

Imię:

GG:

Wiek:

Co chciałbym tu znaleźć:

Coś o sobie:

Ile gram w minecrafta:

I love AutoIt3 ;3

 

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię:Dominik

GG:1686781

Wiek:17

Co chciałbym tu znaleźć:Dobrą zabawę

:)

Coś o sobie: jeżeli jest jakiś komunikator głosowy taki jak skype lub ts3 to wtedy można powiedzieć coś osobię

:)

Ile gram w minecrafta: Rok

Opublikowano

Imię:Sebastian

GG:9954055

Wiek:14

Co chciałbym tu znaleźć:Dobra zabawe i wgl ^^

Coś o sobie:Lubie MineCraft :D

Ile gram w minecrafta:niedawno zaczolem

Opublikowano

Imię: Maciek

 

GG: 41013626

 

Wiek: 13

 

Co chciałbym tu znaleźć: Ogarniętych ludzi

 

Coś o sobie: Jestem zwykłym graczem minecrafta który lubi grać w piłkę.

 

Ile gram w minecrafta: Zaczynam od bety 1.4

Opublikowano

Imię: Arkadiusz

GG : 44148253

Wiek: 18

Co chciałbym tu znaleźć: Myślę, iż dobry team to po pierwsze. Ogarniętą mapę, nie szukam bałaganów. No oczywiste to jest iż chciałbym spędzić tutaj kilka ładnych godzin.

Coś o sobie: Gram / Testuję serwery minecraft oraz inne - taki mam zawód wakacyjny. Testowanie serwerów gier online. Co do minecraft, przegrałem dużo godzin na wielu serwerach, mam swoje ulubione na których gram, resztę odrzucam albo z powodu KID TEAM, albo z powodu małej ilości graczy

 

Ile gram w minecrafta: Od wejścia wersji 1.8 - myślę iż to wystarczy

 

 

@edit.

 

Jeżeli dostanę się na WL, pisz na PM. :)

Opublikowano

Imię: Mirek

 

GG: 12429782

 

Wiek: 14

 

Co chciałbym tu znaleźć: Dobra zabawę z miłymi ludźmi : )

 

Coś o sobie: Cześ. Mam na imię Mirek mam 14 lat chodzę do 1 gimnazjum ( już za niedługo 2 gim :3 )

 

Ile gram w minecrafta: od około miesiąca

Opublikowano

Imię: Piotrek

GG: 8434884 - Lecz lepiej żebyście pisali tutaj.

Wiek: 16

Co chciałbym tu znaleźć: chce znaleźć idealny serwer dla mnie , własnie cos na podstawie kwadratowej masakry

Coś o sobie: A więc mam 16 lat w tym roku ide do technikum "kierunek technik informatyk" lubie grać w piłke , mc .

Ile gram w minecrafta: od 1.4 b

Opublikowano

Imię: Mateusz

GG: 3707026

Wiek: 14 (urodziny 25 sierpnia - niedługo mmm... :>)

 

Co chciałbym tu znaleźć: Chciałbym znaleźć miłych, kulturalnych ludzi, którzy pomagają sobie nawzajem. Miłą atmosferę. Ludzi, którzy budują ładne budowle i nie niszczą projektów drugiej osoby.

 

Coś o sobie: Tak jak wspomniałem nazywam się Mateusz i mam 14 lat. Lubię sport, piłkę nożną... Interesuję się także informatyką, zaczynam przygodę z językami programowania, umiem HTML. Tak jak każdy, lubie sobię pograć. W Minecraft'a już gram długo. Umiem budować ładne budowle. Jestem miły, pomocny i kulturalny. Mam poczucie humoru. Nagrywam także filmiki na YouTube, mam na chwilę obecną ok. 90 widzów, może coś bym nagrał także z tego serwera. Mam nadzieję, że dostanę się na WhiteListe tego serwera i rozpocznę przygodę z fajnymi i zabawnymi ludźmi. :>

 

Ile gram w minecrafta: W grę jaką jest Minecraft gram od ok. końca Alphy, a początkiem Bety. Mam także konto premium :)

Pozdrawiam Velibox

 

PS. Zawsze marzyłem, aby zagrać na serwerze, coś w rodzaju Kwadratowej Masakry. Mam nadzieję, że moje marzenie się spełni ;) Jak coś pisz na MPCForum priv'a :)

Opublikowano

Imię: Patryk

 

GG: 35033112

 

Wiek: 13

 

Co chciałbym tu znaleźć: Milą atmosferę, miejsce do pogrania na ' prawdziwym ' multi ( bez cuboidów, z ogarniętymi graczami )

 

Coś o sobie: Jestem spokojnym i ogarniętym ' dzieciakiem ' grającym w gry :)

 

Ile gram w minecrafta: Hmm.. od Halloween update

 

 

Brakuje mi tego serva :x

Znawca
Opublikowano

Imię: Patryk

 

GG: 11264289 ( czasami mogę być nie widoczny )

 

Wiek: 14 lat

 

Co chciałbym tu znaleźć: Ludzi z którymi będę mógł nie tylko zbierać cobbla ale też pogadać, pośmiać się.

 

Coś o sobie: Jestem człowiekiem spokojnym, nie jestem typem ''nie ogara'', lubie piłkę nożną i oczywiście minecraft'a.

 

Ile gram w minecrafta: Ok. roku

 

 

Mam nadzieje że spodoba ci się moje podanie ,

gdyż od dawana szukałem takiego serwera

Pozdrawiam Ex?

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Imie:Jakub

gg:Nie Mam Sorry mam skype,Teamspeak

Skype:Jakub.domagalski94 avatar smerfa

Wiek:14

Co tu chcialbym znalesc:Fajny server ktory nie padnie tak szybko milą atmosfere

Coś o sobie:Jestem Ogarniety nie gram na chitach

Ile gram W MC:Gram od wersji Alpha 1.1_01

Opublikowano

 

Imię: Jakub

GG:31613357

Wiek: 13

Co chciałbym tu znaleźć: Dobrą zabawę :)

Coś o sobie: Jestem ogarnięty i nie wiem co tu napisac :P

Ile gram w minecrafta: gram od wersji 1.5

Opublikowano

Imię:Adrian

GG:17831517

Wiek:15

Co chciałbym tu znaleźć:Miłą atmosferę.

Coś o sobie:Jestem oganiętym graczem,interesuję się piłką nożną.

Ile gram w minecrafta:Gram od wersji Beta 1.2

Opublikowano

Imię: Dawid

 

GG: 8668028

 

Wiek: 15

 

Co chciałbym tu znaleźć: Coś normalnego, a nie greiferow : D

 

Coś o sobie: jestem graczem, potrafię kodować, robię też grafike.

 

Ile gram w minecrafta: od infdeva ^^

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Imię: Adrian

GG: 11146560

Wiek: 16

Co chciałbym tu znaleźć: Ciekawych ludzi i ładne budowle

Coś o sobie: Jestem miłym, uczynnym graczem, chętnie noszę pomoc innym

Ile gram w minecrafta: Gram od Beta 1.6.6

Opublikowano

Imię: Krzysiek

GG: 6743004

Wiek: 14

Co chciałbym tu znaleźć: Poznać ciekawych ludzi, miłą atmosferę.

^^

Coś o sobie: Jestem ogarniętą osobą :P

Ile gram w minecrafta: Od 1.2.6 alpha

Opublikowano

Imię: Adrian

GG: 28631947

Wiek: 15

Co chciałbym tu znaleźć: Dobrych, kolezenskich ludzi, mila administracje no i oczywiscie dobra zabawe :) Od dawna szukalem takiego serwera i mysle, ze wlasnie na niego trafilem

Coś o sobie: Jestem kolezenski, potrafie pomoc drugiej osobie. Lubie nawiazywac nowe znajomosci. Gram w siatkowke i oczywiscie sie tym interesuje.

Ile gram w minecrafta: od wersji w ktorej pojawily sie lozka:D

Opublikowano

Imię:Arek

 

GG:35366621

 

Wiek:13 lat

:) (ogarniam :D)

 

Co chciałbym tu znaleźć: Chcialbym tu znalesc duzo zabawy oraz pobawic sie z innymi graczmi

:D

 

Coś o sobie:Jestem ogarniety nie bluzgam :P

 

Ile gram w minecrafta:1 rok

:D

Lubie to

Opublikowano

Imię:Jarek

GG:37455801

Wiek:16

Co chciałbym tu znaleźć:Dobra zabawe, zaufanych kolegow, nie chcial bym oszykiwania i kradniecia

Coś o sobie:Jesli chodzi o minecraft to interesuje sie redstonem, jestem (chyba) kreatywny mam poczucie humoru.

Ile gram w minecrafta:ponad rok

Opublikowano

Imię:Dominik

GG:43899733

Wiek:15Lat

Co chciałbym tu znaleźć:Dobrą zabawę

Coś o sobie:Jestem uczciwy , Koleżeński ,

Ile gram w minecrafta:Od wersji 1.2.6 ( Alphy )

WQyaZF.png

Opublikowano

Imię:Wiktor

GG:44258574

Wiek:14

Co chciałbym tu znaleźć:Miła atmosferę i mnóstwo pułapek na mnie ;x

Coś o sobie:Lubie tego typu serwery, mam nadzieję że jednak się dostanę.

Ile gram w minecrafta: od wersji 1.2.3 Bety

1044853342.jpg
Opublikowano

Imię: Fabian

GG: 35702079

Wiek: 16

Co chciałbym tu znaleźć: chcialbym znalezc kogos z kim moglbym pograc w MC, i szukam jakiegos uczciwego serwera, a nie takiego gdzie kradna, przeklinaja itd ;)

Coś o sobie: Lubie Minecrafta, lubie grac ze znajomymi, mam takze skype i teamspeak, a i jestem uczciwy ;) ;D

Ile gram w minecrafta: Ponad rok ;)

Opublikowano

Imię: Krystian

GG: 34543761

Wiek: 15 lat

Co chciałbym tu znaleźć: Chciałbym pograć w spokoju bez hackerów i grieferów. Chce poznać nowych ludzi z którymi można spokojnie pogadać bez wyzwisk itp.

Coś o sobie: Mam na imię Krystian i mam 15 lat. Jestem osobą spokojną i opanowaną. Bardzo lubię oglądać anime i czytać mangę. W minecrafcie buduję estetyczne budowle, a nie lepianki z dirtu. Nie lubię kiedy ktoś niszczy moje budowle lub kradnie itemy. Dlatego chce zagrać na tym serwerze.

Ile gram w minecrafta: Od wersji BETA 1.3/1.4

 

Pozdrawiam ChriSu





Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...