Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] Kanciasty survival [Podobne do Kwadratowej Masakry !] [Whitelist]


RafiMine

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

imię: Dawid

gg: 32303296

wiek: 16

Co chciałbym tu znaleźć: fajną atmosferę dobrych supportów i administracje , dobrą zabawę i uczciwych graczy

Coś o sobie: jestem perfekcjonistą i nie lubię chamstwa, mam też skype

Ile gram w minecrafta: prawie 2 lata

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię: Kuba

GG: 19959387

Wiek: 12 lat

Co chciałbym tu znaleźć: Chciałbym znaleźć tutaj przyjaciół, którzy będą pomocni, a także zabawy i humoru.

Coś o sobie: Mam na imię Kuba i mam 13 lat. Mieszkam w woj. Małopolskim, ok. 100km od Krakowa w Mszana D. Lubię grać w piłkę nożną, piłkę halową i koszykówkę. Specjalizuję się grafiką komputerową na średnim poziomie. Opanowałem dobrze ortografię, więc nie będę przynosić wstydu.

Ile gram w minecrafta: Ok. rok.

Opublikowano

Imię:Adrian (AdzikLBK)

GG:35549812

Wiek:15 lat

Co chciałbym tu znaleźć:Super zabawę miłych ludzi i fajna atmosferę gry

Coś o sobie:Bardzo lubię grać w minecrafta gram około roku posiadam premium oraz uwielbiam grać survival

Ile gram w minecrafta: rok jak powyżej

:)

Opublikowano

Imię: Przemek

GG: 43765737

Wiek: 15

Co chciałbym tu znaleźć: Miła atmosferę, ogarniętych ludzi, "kupę" zabawy.

Coś o sobie: Nazywam się Przemek , interesuję się piłką nożna oraz e-sportem. Gram w Lola , minecrafta a także cs:s. Najbardziej lubię serwery survival, a ten jest do nich podobny.

Ile gram w minecrafta: Od wersji 1.2 beta.

Opublikowano

Imię: Adrian

GG: 12559884

Wiek: 13

Co chciałbym tu znaleźć: Dobrą zabawę wraz z innymi graczami . ; )

Coś o sobie: Interesuję się grafiką komputerową oraz wszelkimi grami , gram w minecrafta , csa i inny shit (joke

<3 ) .

Ile gram w minecrafta: od wersji 1.7.3

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Imię: Dawid

GG: 32495099

Wiek: 13

Co chciałbym tu znaleźć: Dobrą zabawę i miłą atmosferę

Coś o sobie: Lubię grać w gry ;]

Ile gram w minecrafta: W tym pytaniu chodzi ile grasz dziennie(Dużooo), czy od ilu lat gram(od wersji 1.7.2)

:)?

Opublikowano

Imię:Dominik

GG:44260647

Wiek:13

Co chciałbym tu znaleźć:Zawrzeć nowe znajomości, dobrze się bawić oraz zagrać na (mam nadzieję) porządnym server'ze : ]

Coś o sobie:Jestem miłym i kreatywnym chłopakiem . Słucham muzyki klubowej. Poświęcam wiele czasu na sporcie, a dokładniej na graniu w piłkę nożną, jazdę na rowerze, graniu w koszykówkę/siatkówkę oraz bieganiu

Ile gram w minecrafta:Od wersji Alpha 1.2.6 (co dzień ok. 1-3 h)

Opublikowano

Imię:Kuba

 

GG:43596463

 

Wiek:14

 

Co chciałbym tu znaleźć:Miłych ludzi oraz dość spokojną rozgrywke

 

Coś o sobie:Lubię grać w gry komputerowe oraz piłkę nożną. Uwielbiam łowić ryby.

 

Ile gram w minecrafta:Od wersji beta 1.7.3

Daj "Lubię to" to nic nie kosztuje

:)

 

db907992c1e9c38a.png

Opublikowano

Imię: Piotrek

GG: 13130394

Wiek: 14

Co chciałbym tu znaleźć: Od dłuższego czasu szukam takiego serwera, by pograć z małą ilością osób, która wie, co to jest prawdziwy survival. Bardzo chętnie zagram na nim, bo widzę, że to właśnie Was szukam.

Coś o sobie: Jestem miły, przyjacielski i pomocny. Chętnie pomogę, gdy trzeba iść na jakąś dalszą wyprawę czy coś.

Ile gram w minecrafta: od beta 1.3.0_1

Opublikowano

Imię:Kamil

GG:44264858

Wiek:Mam 16 lat.

Co chciałbyś tu znaleźć:Oczywiście miła atmosfere, brak cheaterów, ogarniętych ludzi.

Coś o sobie: Mój nick w grze to SzySzek posiadam niestety minecrafta no premium ale jestem ogarniety czlowiekiem. Lubie serwery z fajnymi ludzmi, gram tez w wiele innych gier ale najbardziej lubie minecrafta i to jemu poswiecam najwiecej czasu.Myśle, że temu serwerowi poświece dużo czasu.

:)

Ile gram w Minecrafta: Około pół roku.

Opublikowano

Imię:Sebastian

GG:17264633

Wiek:14

Co chciałbym tu znaleźć:Mila atmosferę w miarę ogarniętych graczy i dobrą zabawę

Coś o sobie:Jestem kulturalnym i ogarniętym człowiekiem czasem mam jakieś odpały ale rzadko to się zdarza i lubię grać w koszykówke.Do mnie można zawsze przyjść i zawsze spróbuje pomóc.

Moj nick Kacu20

Ile gram w minecrafta:Moja przygode zaczelem z Beta 1.2 czyli mija juz ponad rok :D Ach a jesli chodzi ile gram dziennie to jakies 2-4 h

Opublikowano

Imię:Jakub

GG:Off

Skype:jakub.krajewski83 avatar w skype : SS z minecraft

Wiek:16

Co Chciałbym tu znaleźć:Ogarnięty team, Super zabawę, Miłą atmosferę, i przyjemnych ludzi do grania

Coś o sobie:Jestem ogarnięty i kulturalnym człowiekiem.Czasami mam małe napady złości ale rzadkie

;).Ja lubię też być pomocny więc brak itemów = Przychodź do mnie :D.Mój nick to Sqart

Ile gram w minecrafta ?:Gram już od wersji Beta 1.2 więc jestem doświadczonym graczem.Dziennie Gram tak gdzieś 4-6 h

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

Imię: Wojtek

 

 

GG: Nie używam, 1565422 pisz nawet jak na niewidocznym jestem, albo tu na PW :>

 

Wiek: 15

 

Co chciałbym tu znaleźć: Fajnych ludzi, miłe wspomnienia, dobrze spędzony czas, dobrą zabawę,ogarnięte osoby

 

Coś o sobie: Hmm... No co ?

:D Jestem pomocny, mam talent w budowaniu, po 23:00 mi odpieprza xD Można ze mną pożartować, nie jestem taki sztywny :D Dobrze się ze mną współpracuje, jeśli się dostane, zapewne będę najczęściej na serverze :D

 

Ile gram w minecrafta: Bardzo długo... Dokładnie nie potrafię określić.

1377440917-U253647.png

Opublikowano

Imię: Rafał

GG: 4002488

Wiek: 13

Co chciałbym tu znaleźć: Miłą, ogarniętą administrację, zabawę, a może i chciałbym tu poznać fajnych ludzi.

;)

Coś o sobie: Jestem pomocny, dużo czasu poświęcam Minecraftowi, tworzyłem kiedyś serwery minecrafta i strony WWW.

Ile gram w minecrafta: W Minecrafta gram od wersji 1.7.3 czyli już dokładnie rok.

Opublikowano

Imię:Patryk

GG:37100281

Wiek:12

Co chciałbym tu znaleźć:Szukam serwera do wspólnej gry ;) Lubię różne nowinki jeśli chodzi o serwery ;P

Coś o sobie:Mam na imię Patryk, mam 13lat , lubię jeździć na quadzie, desce, snowboardzie i rowerze ;)Jestem miły, lubię grać w minecraft, większość gier mam oryginalną (czyt. Nie piracę).

Ile gram w minecrafta:Gram jakoś rok ;) nie pamiętam czy od wersji 1.6.6 czy od 1.3[beta]? ;p Mam konto premium.

veQtFkA.jpg?1


Sygnaturę zrobiłem ja


Pomogłem? Zostaw Lajka ;)



Opublikowano

Imię: Damian /Nick: damix3231

GG: Brak / Skype: damix3231

Wiek: 14

Co chciałbym tu znaleźć: Świetną zabawę i klimat jak u SKKF`a :>

Coś o sobie: Zajmuję się informatyką - grafiką (początkowo) i chciałbym rozwijać się bardziej w tej pierwszej dziedzinie. Interesuje się językiem LUA/Java/C++

Ile gram w minecrafta: Od końca Alpha / Początku Bety

MsWr9Fv.gif

Opublikowano

Imię:Tomek

GG:41451160

Wiek:12

Co chciałbym tu znaleźć:Typowa kwadratowa masakre.. jako 1 napisalem taki post na forum.. lecz pomysl nie wypalil poniewaz poklocilem sie z kumplem.. najbardziej mnie wkurzylo to ze wszyscy teraz odgapiaja moj post.. ale ten server fajnie sie zapowiada.. moge sie czasami doplacic do serva

Coś o sobie:Mam na imie Tomek mam 12 lat mieszkam w malopolsce lubie grac w minecraft'a,lubie bawic sie grafika..

Ile gram w minecrafta:w gre minecraft gram od wersji 1.3_0.1

Opublikowano

Imię: kamil

GG: 12255782

Skype : wladek1599

Wiek:14

Co chciałbym tu znaleźć: Fajny server podobny do kwadratowej masakry . zabawe z graczami itp .

Coś o sobie: mam na ime kamil gram w wszystko co tylko mogę . gram co dzień ok 4 h

Ile gram w minecrafta: gram ok 2 lata :s

Opublikowano

Imię:Czarek

GG:42957154

Wiek:14lat

Co chciałbym tu znaleźć:Chciałbym znaleśc miłą atmosfere, miłych graczt

Coś o sobie:Mam na imie Czarek mam 14lat lubie grac w minecrafta umniem budowac znam komendy itp

Ile gram w minecrafta: gram w minecrafta ok. 3 lata

POMOGŁEM? DAJ LIKE +

Opublikowano

Imię:Jakub

GG:35943461 - czasami mogę być na niewidoczny

 

Wiek:15

 

Co chciałbym tu znaleźć:Zabawę .

 

Coś o sobie:Mam na imię Jakub gram we wszystko na co mi komputer mi pozwala.I ogólnie lubię grać w minecraft i w gry podobne.

 

Ile gram w minecrafta: Gram od wersji classic 0.30

Opublikowano

Imię:Paweł nick w grze makos18

GG:13587240

Wiek:18lat

Co chciałbym tu znaleźć:Sporo Zabawy

Coś o sobie:Lubie pograć w minecraft , jeździć na rowerze ,

Ile gram w minecrafta: Gram od 0,5 roku

Opublikowano

Imie-Grzegorz

Lat-13

W minecrafta gram od roku

GG-26267810

Chcialbym tu sie znalesc poniewaz lubie dobra zabawe

Cos o sobie-Lubie gry komputerowe interesuje sie grafika

Mysle ze dodasz ;_)

Nie Mam Sygny. Po co mi :)

Jak dasz takie fajne + to ja sie odwdziencze

Opublikowano

infocp.png

Typ: Survival

Adres IP: Podam na GG zgłoszonym osobom. Jeżeli ich wezmę na white listę.

Sloty: 5 (Jeżeli będzie aktywność będzie więcej !)

Whitelista: (ON)

Potwory: (ON)

Zwierzęta: (ON)

Nether: (ON)

PVP: (OFF)

Premium: (OFF)

Wersja: 1.3.1

Dedyk sponsorowany przez Te-Es.PL !

teammd.png

RafiMine - OP (Nie ma permissions

happy.png a z komend nie bd korzystał biggrin.png)

Imp0o - OP (Też nie będzie korzystał z komend

:))

pluginy.png

LWC - Żeby nikt nie kradł na serwerze.Ten plugin chyba wystarczy

cuboidów nie ma i nie będzie.

Oraz AuthMe - Żeby nikt nie umiał włamać się na konto

Essentials - /sethome, /spawn

LifeMC - /zycia

dodatkowe.png

Chcę żeby ten serwer był podobny do "Kwadratowej Masakry".

Whitelist: ???/???

:)

Sloty: ???/5 (Gdy będzie aktywność będzie więcej slotów !)

Tutaj piszcie podania wg. wzoru:

 

infocp.png

Typ: Survival

Adres IP: Podam na GG zgłoszonym osobom. Jeżeli ich wezmę na white listę.

Sloty: 5 (Jeżeli będzie aktywność będzie więcej !)

Whitelista: (ON)

Potwory: (ON)

Zwierzęta: (ON)

Nether: (ON)

PVP: (OFF)

Premium: (OFF)

Wersja: 1.3.1

Dedyk sponsorowany przez Te-Es.PL !

teammd.png

RafiMine - OP (Nie ma permissions

happy.png a z komend nie bd korzystał biggrin.png)

Imp0o - OP (Też nie będzie korzystał z komend

:))

pluginy.png

LWC - Żeby nikt nie kradł na serwerze.Ten plugin chyba wystarczy

cuboidów nie ma i nie będzie.

Oraz AuthMe - Żeby nikt nie umiał włamać się na konto

Essentials - /sethome, /spawn

LifeMC - /zycia

dodatkowe.png

Chcę żeby ten serwer był podobny do "Kwadratowej Masakry".

Whitelist: ???/???

:)

Sloty: ???/5 (Gdy będzie aktywność będzie więcej slotów !)

Tutaj piszcie podania wg. wzoru:

 

Imię:Bartek nick w grze Czika0092

 

GG:Niemam i nie będe miał

 

Wiek:15

 

Co chciałbym tu znaleźć:Miła atmosfere

 

Coś o sobie:Lubie majonez

 

Ile gram w minecrafta:Ponad rok

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...