Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] Kanciasty survival [Podobne do Kwadratowej Masakry !] [Whitelist]


RafiMine

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię:Kamil

GG:17482381

Wiek:16

Co chciałbym tu znaleźć:Kwadratową Masakre

Coś o sobie:chce cię mnie poznać zapraszam: youtube/GanStricK

Ile gram w minecrafta:od 1.6

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię:Karol

GG:36739988

Wiek:14

Co chciałbym tu znaleźć:"Kupe" diaxów :P i miłą atmosfere gry.

Coś o sobie: Jestem miły, zaradny i lubie minecrafta i Counter-Strike:P

Ile gram w minecrafta: Alpha 1.3 :)

Opublikowano

Imię:Dominik

GG:21227490

Wiek:13

Co chciałbym tu znaleźć:Ponieważ chcę zdobyć nowe przygody z przyjaciółmi oto na tym serverze

Coś o sobie:Lubię animacje w Cinema 4d. Dzisiaj dopiero zaczełem animować a już to lubie :] Pierwszą animacje bede mógł dać na pw jeśli ktoś bedzie chciał dajcie cynk na PW

Ile gram w minecrafta:od alpha 1.3

fuQox.jpg

Opublikowano

Refresh. Zapraszam do składania nowych podań. Serwer się już trochę rozwinął, w niedługim czasie możliwe , że będą nowe sloty. Największą aletą serwera, są ogarnięci ludzi.

Opublikowano

Imię: Sara

 

GG: 40021248

 

Wiek: 13

 

Co chciałbym tu znaleźć: Dobrą zabawę i normalnych ludzi :D

 

Coś o sobie: hmmm no nie wiem. Jestem trochę szalona :)

 

Ile gram w minecrafta: 2 lata

Opublikowano

Imię: Kamil

 

GG: 41860702

 

Wiek: 17 lat

 

Co chciałbym tu znaleźć: Zajebista atmosfere, goscinnosc, zabawe, dobrych ludzi i przyjemnosc z grania.

 

Coś o sobie: Pale joint'y, pije, robie akcje, wyluzowany, z zasadami w zyciu.

 

Ile gram w minecrafta: krotko, 2-3 miechy.

31087.gif

32745.jpg

5392.jpg

32034.png

12223.png

28214.jpg

18162.gif

4367.jpg

19416.gif

Opublikowano

Imię:Maciej

GG:44299469

Wiek:13

Co chciałbym tu znaleźć: Spokojną grę bez żadnych noobów Niszczących grę , Poznać nowych przyjaciół - Spotam to tutaj : )

Coś o sobie:Lubie grać w gry : Haxball , MC , CS , Skyrim itp. Lubie Psy i Koty , trudno mnie zdenerować : )

Ile gram w minecrafta:od 1.7.3

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Imię:maciek

GG:1007992

Wiek:13

Co chciałbym tu znaleźć: Spokojna gre , ogarnieta administracje , nie chcialbym zeby ktos mi niszczyl dom itd. poznac nowych ludzi

Coś o sobie:gram w mc juz z rok albo wiecej moje ulubione zwierzeta to koty

Ile gram w minecrafta:1.7.3

Opublikowano

Imię: Krzysiek

GG: 42989887

Wiek: 17

Co chciałbym tu znaleźć?: Miłą i dobrze dobraną administracją. Mile spędzony czas na serwie wśród ogarniętych graczy. Współprace z innymi graczami. Serwera, który nie zostanie wyłączony po paru dniach. Jeżeli jest to chętnie rozmowy na ts3(choć nie jestem zbyt rozmowny :))

Coś o sobie: Nie widzę powodu aby opowiadać o sobie na forum, jeżeli ktoś chce mnie bliżej poznać to zapraszam na ts'a :). Jedyna rzecz o której mogę napisać to, to, że jestem bardzo cierpliwym człowiekiem.

Ile gram w minecrafta: Wystarczająco :). Tak na prawdę nie wiem, ponieważ mam różnej długości przerwy w mc jak nie mogę przez dłuższy czas znaleźć fajnego serwa. Ale zapewniam, że możecie oczekiwać raczej ogarniętego gracza.

Opublikowano

Imię:Mikołaj

 

GG:37486623

 

Wiek:13

 

Co chciałbym tu znaleźć:Super nastroju i zabawy jak u SKKF'a

:D

 

Coś o sobie:Jestem normalnym chlopakiem który gra w wiele rożnych gier i kręci to na YouTube.

 

Ile gram w minecrafta:Gram od początków wersji 1.6.6 (sorki ale nie pamietam to ile czasu już)

mikolaj1222.png
Opublikowano

Imię: Weronika

GG: 25856920

Wiek: 14

Co chciałbym tu znaleźć: Interesujące budowle, świetną zabawę, fajnych ludzi i wiele więcej ;)

Coś o sobie: Interesuję się grafiką komputerową. Lubię pić napoje energetyczne ^^ Gram w gry takie jak Smite, Minecraft, Wolfteam CoD itp :P Interesuję się między innymi sportem, muzyką i chłopakami :D

Ile gram w minecrafta: Prawie rok.

0de87266d64533ffafcab74a8ffbd25a.jpg

Opublikowano

Imię: Kuba

 

GG: 10406386

 

Wiek: 17,5

 

Co chciałbym tu znaleźć: Chciałbym tu znaleźć miłych ludzi z którymi można pograć a tak że pogadać na ts3/vt.

 

Coś o sobie:Mam na imię Kuba, mieszkam w małym miasteczku, gram w lola, wowa i minecrafta. Czasem popełniam drobne błędy ortograficzne.

 

Ile gram w minecrafta: Od lutego 2011r.

Opublikowano

Imię: Marcel

 

GG:26133933

 

Wiek: 13Lat

 

Co chciałbym tu znaleźć: Chce nagrywać z takiego serwera

:) i chce grac porządny survival

 

Coś o sobie: Jestem mało znanym Youtuberem.. Znam Kubsona

:D

 

Ile gram w minecrafta: Gram ponad rok od wersji beta 1.5

Opublikowano

imię: Karol

GG:niesety nie mam

Wiek:13

Co chciałbym tu znaleźć:ciekawe rzeczy

Coś o sobie: gram tylko w minecrafta czasem w metin2

Ile gram w minecrafta: 6 miesięcy

Opublikowano

Imię: Dawid

GG: 22278320 (Jestem częściej na skype dawid200208)

Wiek: 10

Co chciałbym tu znaleźć: Miłą zabawę,ogarniętych ludzi.

Coś o sobie: Mam premium, lubię minecraft'a, jestem ogarnięty wobec innych.

Ile gram w minecrafta: Od wersji Beta 1.2.

Opublikowano

Imię: Jarek

GG:43167841

Wiek:14,5

Co chciałbym tu znaleźć: Chciałbym tu znaleźć miłych i fajnych ludzi.

Coś o sobie:Jestem miły i rozmowny.

Ile gram w minecrafta:Od 1.4 Beta

Opublikowano

Imię:Miłosz S.

GG: 43730423

Wiek: 13 lat.

Co chciałbym tu znaleźć:Miłą atmosferę i dobra zabawę!

Coś o sobie: Szary, bezrobotny i no-lifiący w gry 13 latek.

Ile gram w minecrafta: Dużo ponad rok.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...