Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Klient][Wlasne Zycie][400 Slot] High Life


Leprime

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dostałem wstęp na serwer na 1 minutke, widziałem system świateł i zniszczeń aut. Wszystko bardzo ładnie wygląda, metropolia jest ogromna, z tego co widziałem były jeszcze tory na ulicy, tramwaje ? Pewnie tak

Nie znalazleś? To ja sie wysiliłem
  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mi sie wydaje że to jest fake zwłąszcza po tym że oni wszyscy sami robia mody , serwer i pluginy.Ogarniecie tego wszystkiego zajelo by wiecej niż pół roku.Kasy na to nie poszło by mało.

Maszyna , forum strona internetowa.To nie bedzie malo.

Z resztą wlasciciel przestał się odzywać od napisanie że to jest fake.

Na miejscu wlasciciela nie robil bym Minecrafta z modami tylko nową gre. Z resztą papierosy ?Ciekawe jak to będzie wyglądać plotek(Fence) w ustach?

Taksówka podwojny minecart z otwartymi skrzynkami jako siedzenia?Naprawde dziwne.Pisza ze robia ta juz pol roku.W pol roku sie tego nie ogarnie.Jeszcze pisza ze caly czas robia nowe rzeczy. Nie wydaje mi sie.A moze wlasciciel jednak sciaga z internetu wszystkie mody i pluginy?Potem dojdzie jeszcze oplacenie grafikow i technikow.Nie wydaje mi się

 

SORRKI za błędy.

Jeżeli pomogłem kliknij Lubię to lub daj DIAXA !

 

Opublikowano

Hahaha ludzie kurwa ogarnijcie się. Gościu siedzi pewnie przed komputerem i się z was śmieje. Kurwa teraz to się przekonałem że ludzie są wpatrzeni w złoto i są naiwniakami.

 

Czekam na reakcje admina i udowodnienie nam to jakimiś sensownymi screenami.

 

Jeżeli to ja miałem racje to wszyscy któży podważyli moje słowa dają mi like a jeżeli to wy mieliście racje to daje wam wszystkim like


 

Opublikowano

@up Przeczytaj moje wczesniejsze posty.Sam pisalem ze nie wieze w to ze oni zrobia taki serwer.

Jeżeli pomogłem kliknij Lubię to lub daj DIAXA !

 

Opublikowano

Czemu nie tworzą osobnej gry? Nowa grafika i inne duperele, a tak to gra stoi już na silniku Minecrafta.

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Wszyscy którzy piszą że taki serwer może nie powstać ?

Siedzimy nad nim już pół roku, w pocie czoła pracujemy jak tylko mamy czas.

Dla 8 osób to chyba nie jest aż tak gigantyczny wydatek ?

Mavis - nie, nie jest żadnym kumplem Admina a zwykłym userem MPC.

 

Takich bzdór jak ksiądz i zakonnica nie będzie.

Czekajcie na nowinki w krótce screeny.

Pozdrawiam.

Opublikowano

wogle wszystko podejzane niewiem czy brac inny serw czy czekac tutaj.,.,.,.

 

 

 

minecraft-sheep.png

 

aha

 

 

minecraft-sheep.png

 

Nie czekaj, idz na inny serwer.

Opublikowano

@2up Leprime, nie każ tym graczom (niedowiarkom) czekać... Ujawnij po prostu jednego (JEDNEGO) screena z serwera, aby te niedowiarki uwierzyły (lulz, jak to brzmi)

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Wszyscy którzy piszą że taki serwer może nie powstać ?

Siedzimy nad nim już pół roku, w pocie czoła pracujemy jak tylko mamy czas.

Dla 8 osób to chyba nie jest aż tak gigantyczny wydatek ?

Mavis - nie, nie jest żadnym kumplem Admina a zwykłym userem MPC.

 

Takich bzdór jak ksiądz i zakonnica nie będzie.

Czekajcie na nowinki w krótce screeny.

Pozdrawiam.

 

 

Każdy tutaj docenia wasza pracę, lecz nie kazdy kupi kota w worku czyli slow jakimi karmicie ludzi. Zobaczymy screeny - uwierzymy

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...