Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Anime, które oglądasz


SpaxorCF

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 548
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zabieram sie za oglądanie Kannon (2006) i Inukami!.

Mam na celu jeszcze Chuu Bra!! i dokończyć Blood Lad/Karnaval.

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png


Komp:


Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Obecnie z tego co nadal wychodzi :

 

Buddy Complex

Hajime no Ippo : Rising

Hamatora the Animation

Inari, Konkon, Koi Iroha.

Maken-Ki! 2

Log Horizon

Kill la Kill

Strike the Blood

Tokyo Ravens

Yawamushi Pedal

Nobunaga the fool

Saint Seiya Omega

Naruto Shippuden

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Ja sobie zacząłem Junjou Romantica i już po pierwszym epie miałem odpuścić

kiedy jeden z naszych bohaterów miał "strzepanego" przez kolegę

ale wytrzymałem do 3 epa i chyba tutaj zakończę moje przygody z yaoi.

NJxbd4x.png

Opublikowano

Ja sobie zacząłem Junjou Romantica i już po pierwszym epie miałem odpuścić

kiedy jeden z naszych bohaterów miał "strzepanego" przez kolegę

ale wytrzymałem do 3 epa i chyba tutaj zakończę moje przygody z yaoi.

Widzę, że wesoło tam u ciebie.

Ostatnio obejrzałem Chuunibyou demo koi ga shitai, nawet przetrwałem przez dramatyczno-romantyczną część.

Kiedyś tam zacznę 2 sezon.

s2c77Oa.png

Opublikowano

Yaoi dobrych to od zawalenia ale jakieś Yuri fajne znaleźć to jest cud. Póki co to nowe wrażenia życiowe nabywam a czy pozytywne to się już odbije w przyszłości xDDD

NJxbd4x.png

Opublikowano

A ja obejrzałem te :

-Naruto

-Dragon Ball

-Death Note

-Kuroko no basuke

-Bayblade

-Bleach

-High school of the dead

-Ao on Exorcist

w19t.png

Opublikowano

Teraz- Naruto oczywiście :P

 

No i kiedyś swojego czasu oglądałem DragonBall :D Mały byłem ale do tej pory pamiętam.. tego się nie zapomina :D

1392970192-U247153.png

Zadaj pytanie czy naprawdę jesteś wolny?

Opublikowano

Wczoraj zacząłem oglądać SAO i się w nim zakochałem <3

Opublikowano

Niedawno zacząłem oglądać Death Note (nie lubię oglądać chińskich bajek, koledzy mnie namówili). Spodobało mi się, jedyne anime warte uwagi. 

Opublikowano

Niedawno zacząłem oglądać Death Note (nie lubię oglądać chińskich bajek, koledzy mnie namówili). Spodobało mi się, jedyne anime warte uwagi. 

No nie wiem czy jedyne, ale to dobrze, że nie lubisz oglądać chińskich bajek. WIększość to gówna, któe uzależniają. 

1373637009-U477327.png

Opublikowano

Niedawno zacząłem oglądać Death Note (nie lubię oglądać chińskich bajek, koledzy mnie namówili). Spodobało mi się, jedyne anime warte uwagi. 

Nie jedyne.

 

Ja teraz nawalam monstera zajebisty klimacik taki sensacyjno tajemniczy + realizm.

NJxbd4x.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...