Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3] Klethn - Your Magical World [RPG+SURVIVAL] [STABILNY] [NonPremium] [Free2Play] [NPC] [QUESTY] [TEXTUREPACK]


EdzioSkarpeta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: centrusek

Wiek: 17

Dlaczego ja?: Lubię grać z innymi w minecrafta

 

Nick: Apacz

Wiek: 17

Dlaczego ja?: Chcę grać z kolegą oraz lubię grać w multi

Opublikowano

Nick:SilentHillft

Wiek: 13 lat

Dlaczego ja?: Ponieważ chcę zagrać na jakimś serwerze Survival 1.3.1 :)

Dodany

Nick: centrusek

 

Wiek: 17

 

Dlaczego ja?: Lubię grać z innymi w minecrafta

 

 

Nick: Apacz

 

Wiek: 17

 

Dlaczego ja?: Chcę grać z kolegą oraz lubię grać w multi

 

Dodany

Opublikowano

Nick:miltenkot

[i]Premium No Jasne nie jestem piratem!

[i]Wiek: 14

[i]Staż w MC:gram od 1.7.3 bety

[i]Dlaczego ja? Ponieważ lubie budować na servach rozwijać je i uwielbiam Redstone moge unowoczesnić troche server dzięki temu.

Opublikowano

Nick:miltenkot

[i]Premium No Jasne nie jestem piratem!

[i]Wiek: 14

[i]Staż w MC:gram od 1.7.3 bety

[i]Dlaczego ja? Ponieważ lubie budować na servach rozwijać je i uwielbiam Redstone moge unowoczesnić troche server dzięki temu.

 

Wezmę cię pod uwagę ;) Zadecyduje obecność na serwerze ;)

Opublikowano

Nick:hubert012

Premium tak

Wiek:13

Staż w MC:1 rok

Dlaczego ja?bo uwielbiam servery survival

 

i mój kolega

 

Nick:szmonc

Premium tak

Wiek:13

Staż w MC:1 rok

Dlaczego on?tak jak ja

Opublikowano

Nick:hubert012

Premium tak

Wiek:13

Staż w MC:1 rok

Dlaczego ja?bo uwielbiam servery survival

 

i mój kolega

 

Nick:szmonc

Premium tak

Wiek:13

Staż w MC:1 rok

Dlaczego on?tak jak ja

 

Zastanowię się, trochę za młodzi jesteście ;]

Opublikowano

i]Nick:[/i] InferoPL

[i]Premium (T/N):[/i] Tak

[i]Wiek:[/i] 14lat

[i]Staż w MC:[/i] Od alphy

[i]Dlaczego ja?[/i] Miałem serwer lecz został zhackowany dlatego chciałbym pomagać w rozbudowie innego serwera.

SG.PlayCity.PL <----- Zapraszam Serwer SurvivalGames + FreeBuild 120 Slotow. 1.4.7!

Opublikowano

i]Nick:[/i] InferoPL

[i]Premium (T/N):[/i] Tak

[i]Wiek:[/i] 14lat

[i]Staż w MC:[/i] Od alphy

[i]Dlaczego ja?[/i] Miałem serwer lecz został zhackowany dlatego chciałbym pomagać w rozbudowie innego serwera.

 

O przydzieleniu KidModa w dużej mierze decyduje twoja obecność w grze ;)

Opublikowano

Nick: Kreyu

Premium: Taa ;d

Wiek: 15 lat

Staż: od alphy 1.2.0

Dlaczego ja?: Dawno nie grałem w MC i chciałbym do tego powrócić na jednym z lepszych serwerów

Dla osób zainteresowanych grą Shaiya

s1 Thesan, Dark Sin 16Lv+, zakładamy gildię.

Opublikowano

[quote name=Seba xdd ^^' timestamp='1344094196' post='4986675]

Nick: Kreyu

Premium: Taa ;d

Wiek: 15 lat

Staż: od alphy 1.2.0

Dlaczego ja?: Dawno nie grałem w MC i chciałbym do tego powrócić na jednym z lepszych serwerów

 

Jak na razie najstarszy, to dla mnie wielki plus ;) Zapraszam do gry!

Opublikowano

[i]Nick:[/i] albicoolvod

[i]Premium (T/N):[/i] No jasne ze tak ;d

[i]Wiek:[/i] 13

[i]Staż w MC:[/i] Od Alphy 12

[i]Dlaczego ja?[/i] Poniewaz jestem Doswiadczonym Administratorem i moglbym pomoc w rozbudowie serwera. Choc mam dosc mlody wiek jestem dojrzaly i przechodze/przeszedlem Mutacje glosu. Wiec prosze mnie wziac pod uwage. Na serwerze jestem Aktualnie i buduje swoj dom :) 1. Ogarniam wiekszosc pluginow. Wszystkie ktore sa na serwerze. 2. Umiem budowac, mam wyobraznie :) 3. Lubie sie bawic Red Stone i moge sbudowac Jakis Mechanizm na spawn. 4. Jestem ogarniety...

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

[i]Nick:[/i] albicoolvod

[i]Premium (T/N):[/i] No jasne ze tak ;d

[i]Wiek:[/i] 13

[i]Staż w MC:[/i] Od Alphy 12

[i]Dlaczego ja?[/i] Poniewaz jestem Doswiadczonym Administratorem i moglbym pomoc w rozbudowie serwera. Choc mam dosc mlody wiek jestem dojrzaly i przechodze/przeszedlem Mutacje glosu. Wiec prosze mnie wziac pod uwage. Na serwerze jestem Aktualnie i buduje swoj dom :) 1. Ogarniam wiekszosc pluginow. Wszystkie ktore sa na serwerze. 2. Umiem budowac, mam wyobraznie :) 3. Lubie sie bawic Red Stone i moge sbudowac Jakis Mechanizm na spawn. 4. Jestem ogarniety...

 

 

Przyjęty.

Opublikowano

[i]Nick:[/i] t ZielonaHerbata

[i]Premium (T/N):[/i] Nie

[i]Wiek:[/i] 14

[i]Staż w MC:[/i] Troche ponad 5 miesięcy.

[i]Dlaczego ja?[/i] Ponieważ , znam się na fachu. Lubie pomagać graczą oraz umiem rozpoznać czit Nodus i x-ray.

1377774857-U369478.png

Opublikowano

[i]Nick:[/i] t ZielonaHerbata

[i]Premium (T/N):[/i] Nie

[i]Wiek:[/i] 14

[i]Staż w MC:[/i] Troche ponad 5 miesięcy.

[i]Dlaczego ja?[/i] Ponieważ , znam się na fachu. Lubie pomagać graczą oraz umiem rozpoznać czit Nodus i x-ray.

 

Zobaczy się.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...