Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3] Klethn - Your Magical World [RPG+SURVIVAL] [STABILNY] [NonPremium] [Free2Play] [NPC] [QUESTY] [TEXTUREPACK]


EdzioSkarpeta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

00430748184614307803.png

05357632235097284800.png

 

WHITELIST OFF!

 

57735814918399338252.png

 

 

Czym jest Klethn? Jaka jest jego przyszłość? Co tam mogę robić?

 

Klethn to serwer RPG z nastawieniem na przetrwanie w gronie znajomych. Otwarty świat, specjalny dobór pluginóww oraz własny texturepack tworzą niesamowity klimat RPG. Jako nowy gracz jesteś; Wieśniakiem, możesz awansować kolejno na: Mieszczanina Szlachcica Magnata oraz Rycerza. Awansujesz zdobywając; dolary z questów i mobkillingu. Nagrodami za questy są przedmioty, wspomniane dolary i inne!

Jedynym miejscem na mapie gdzie znajdziesz ingerencję admina jest spawn, reszta mapy to dziewiczy teren przeznaczony do eksploracji i osiedlenia.

 

 

 

85438652006458959959.png

 

Sloty: 25 (będzie więcej w zależności od zapotrzebowania)

Premium: nie wymagamy!

Zwierzęta: Tak

Potwory: Tak

Nether: Tak

TheEnd: Tak

PVP: Tak

Wersja gry: 1.3.1 (NonPremium)

Wersja serwera: Bukkit 1.3.1.R1.0

 

Dodatkowo:

 

-NPC

-Questy

-Ekonomia

-Umiejętności

-AntyXray

-AnitCheat

 

Wysoki standard ~100MB pamięci RAM na jednego gracza!

Polska lokalizacja z bezpośrednim dostępem do TPSA

Niesamowicie stabilna maszyna z możliwością rozbudowy!

 

 

55874150776603619551.png

AntiCheat

Backup

ChestShop

Citizens

Essentials

LWC

MoneyDrop

NoLagg

Orebfuscator

PayRank

PerformanceMonitor

PermissionsEx

RealWeather

Skillz

WorldBorder

WorldEdit

WorldGuard

xAuth

ZavAutoMessager

63306475246585114253.png

 

Dawno dawno temu istniało wielkie królestwo Enternii. W roku 489 lokalnego kalendarza przeprowadzano CCXLIX wybory na przywódcę, wygrał Kenko z ideą odnalezienia miasta pradawnego wroga który według legend zapadł się pod morze i szykuje wojsko by zniszczyć Enternię. Siedem lat po wyborach i wielu badaniach odnaleziono pierwsze ślady tysiące kilometrów od cesarstwa. Znaleziono magiczny portal który prowadził do ziemi czerwonej, z kolei tam znaleziono dziwne, niebieskie i stare ciała. Kenko będąc pewnym iż cywilizacja legendarnego wroga wymarła wysłał małe wojska z badaczami w dalszą podróż. Po ośmiu dniach i ośmiu nocach znaleziono głęboką czarną pieczarę. Bez wątpienia podjęto decyzję o penetracji jej i zrobiono to. Znaleźli tam... śmierć, ale nie byli to martwi wrodzy lecz "niebieskie morze" wojsk które wędruje ku zagładzie Enternii. Wróg chodź słaby posiadł niesamowitą wiedzę na temat chorób, wirusów i bakterii którymi skaził znany Ci świat. Z ziemi wypełzły przeróżne potwory które niszczyły kolejne wioski i wsie. Kiedy plaga zaczęła dziesiątkować obrońców stolicy Enternii, Kenko postanowił utworzyć osadę za morzem a krainę nazwać Insomnia - czyli bezsenność, gdyż na nowych lądach sen był niebezpieczny bo pojedyńcze grasujące potwory były również niebezpieczne. Zatem, wieśniaku? Czy jesteś gotowy awansować na kolejne rangi, rozwijać swoje umiejętności oraz stawić czoła hordom wrogich potworów broniąc swoją krainę przed złem?

 

Staw się już teraz u wodza Kenko i rozpocznij swoją przygodę!

Powodzenia!

 

50600834632627361943.png

 

Aby zagrać wystarczy nasz adres IP!

 

Adres: 91.234.217.5:25511

 

Nabór na poszczególne stanowiska:

 

Obecnie przeprowadzamy nabór na:

 

KidModów

 

Wszelkie podania proszę pisać w tym temacie wedle własnego wzoru. Pamiętaj że estetyka, składnia i ortografia to 70% sukcesu! Nie zaleca się kopiowania czyjegoś podania i edycji go, nadmiernego używania kolorów, rozmiarów i kolorów czcionek ani żadnego typu innych bajerów. Liczy się twoja dojrzałość intelektualna i umiejętności.

89718666051360869391.png

 

klethn.foxgames.pl

 

 

(Do administracji: Strona ta posiada/zostanie wzbogacona o BARDZO WAŻNE INFORMACJE na temat pluginów - jest to pewnego rodzaju wiki o serwerze, jest ona POTRZEBNA i nie wyobrażam sobie prowadzić tego w temacie. Jeśli jednak dalej macie coś przeciwko, bardzo proszę powiadomić mnie na PW przez skasowaniem tematu.)

 

 

20120814083015.th.png

20120814083001.th.png

20120814082953.th.png

20120814082833.th.png

20120814082926.th.png

20120814083006.th.png

20120814082743.th.png

20120814082841.th.png

20120814082738.th.png

20120814082848.th.png

20120814082814.th.png

20120814082951.th.png

20120814082816.th.png

20120814082821.th.png

20120814082730.th.png

20120814082757.th.png

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick:Viperek994

Wiek:12

Dlaczego ja?:Bym chciał przetestować tą wersje na serwerze ponieważ na single nie chcę mi sie wchodzić bo wciąż myślę ,że wyskoczy herobrine :D

Opublikowano

Nick: Casley

 

Wiek: 16

 

Dlaczego ja?: Chcę zagrać na jakimś porządnym serwer 1.3 ;]

 

Dodany

WIEK

13

 

 

NICK

CYRULIK123 DLACZEGO JA?: Jestem OgarniętyChciał bym Zagrać na jakimś Servie 1.3.1 :)

Dodany

Nick: MichalusInvictus

 

Wiek: 12

 

Dlaczego ja?: Chciałbym zagrać na jakimś serwie minecrafta 1.3.1 i lubie grać w MC.

Dodany

Nick:Viperek994

Wiek:12

Dlaczego ja?:Bym chciał przetestować tą wersje na serwerze ponieważ na single nie chcę mi sie wchodzić bo wciąż myślę ,że wyskoczy herobrine :D

Dodany

 

Nick: Munioo

Wiek: 15

Dlaczego ja?: JEstem ciekawy servera 1.3.1 :D

Dodany

Opublikowano

Nick:BiskupPL

Wiek:15

Dlaczego ja?:Chce zobaczyć jak zmienił się minecraft w 1.3.1 na multi, na singlu to nie to samo a serwer premium ogranicza griferów wiec zabawa będzie wyborna w dodatku z budowaniem wioski bez żadnych pluginów

Opublikowano

Nick : Zbychu_JP

 

Wiek : 15

 

Dlaczego ja? : Bardzo chciałbym przetestować najnowszą wersję, nie jestem nieogarniętym dzieckiem NeO, lubię współpracować i specjalizuje się w ubijaniu smoków :D

Opublikowano

Siemanoo!!

 

Nick: OptiimusPrime

Nick 2: Michales5

 

Wiek: 12 Lat

 

 

Dlaczego Ja?: Ponieważ Chciałbym Pograć Z Ogarniętymi Graczami I Przetestować 1.3.1 A na singlu to tak nudno.

 

Lubię Też Współpracować Z Innymi Graczami Jak Napisał Kolega Wyżej.

 

 

A i Kiedy Serwer Może Się Ukazać? ( ip Serwera )

Opublikowano

Nick: raf7244

Wiek: 16

Dlaczego ja?: Mam spore doświadczenie w survivalu, mam bardzo pokojowe nastawienie do innych:] Dobrze się spisuję w roli budowniczego, budowniczego odpowiedzialnego za drogi i dekoratora:]

 

BTW, kiedy otwarcie? MIło by było zacząć grę razem z innymi, a jeśli start będzie jutro około 9:00, to smok wieczorem będzie błagał o miejsce w Endzie:D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick:Navally

Wiek:14

Dlaczego ja?:bo chcę zagrać na serwerze na którym jest jakiś konkretny cel

:)

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

Nick:BiskupPL

Wiek:15

Dlaczego ja?:Chce zobaczyć jak zmienił się minecraft w 1.3.1 na multi, na singlu to nie to samo a serwer premium ogranicza griferów wiec zabawa będzie wyborna w dodatku z budowaniem wioski bez żadnych pluginów

Dodany

Siemanoo!!

 

Nick: OptiimusPrime

Nick 2: Michales5

 

Wiek: 12 Lat

 

 

Dlaczego Ja?: Ponieważ Chciałbym Pograć Z Ogarniętymi Graczami I Przetestować 1.3.1 A na singlu to tak nudno.

 

Lubię Też Współpracować Z Innymi Graczami Jak Napisał Kolega Wyżej.

 

 

A i Kiedy Serwer Może Się Ukazać? ( ip Serwera )

Dodany

Nick: raf7244

Wiek: 16

Dlaczego ja?: Mam spore doświadczenie w survivalu, mam bardzo pokojowe nastawienie do innych:] Dobrze się spisuję w roli budowniczego, budowniczego odpowiedzialnego za drogi i dekoratora:]

 

BTW, kiedy otwarcie? MIło by było zacząć grę razem z innymi, a jeśli start będzie jutro około 9:00, to smok wieczorem będzie błagał o miejsce w Endzie:D

Dodany

 

 

Start niebawem!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...