Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|Dedyk| Solar Wilderness |40 slotów| |NP/P| |No WL| |Survival| |Mody| |Świat postapokaliptyczny| |Własny Launcher| |Własne tekstury| |MyneCraft|


Invicter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

W dodatku póki co nawet Bukkita pod 1.3 nie ma, więc tylko serwery Vanilla (czysty Minecraft, nie Bukkit, bez pluginów) mogą istnieć.

Ale gdy tylko będzie taka możliwość (Bukkit, pluginy, mody) - przeniesiemy się na 1.3 :)

 

mam cały czas Crash !!!!

ebbf0a5aa7fb495d9270a74d5a2514d7.jpg

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witajcie, przepraszamy że tak długo nie było nas tu słychać !

 

Przed kilkoma dniami pojawiło się pytanie czy nie zreanimować tego serwera, ponieważ sytuacja teraz panująca umożliwia nam w prosty i łatwy sposób uruchomienie go.

Wszystko zależy tylko od was, drodzy gracze, aby serwer się utrzymał i chodził bezawaryjnie, potrzebujemy dobrej maszyny, ale tak się składa że utrzymuję miesiąc w miesiąc 4G dedyk/a na potrzeby serwerowni, opłaty nie są duże ale nie małe.

Tak więc dochodzimy do odwiecznego pytania czy są chętni aby zanurzyć się w ten post apokaliptyczny klimat, nie mający oporów aby dołożyć swoje 5-10 zł miesięcznie aby serwer mógł stać i bym nie musiał wszystkiego sam opłacać ????

 

Jeśli znajdzie się parę osób zdolnych ofiarować 5-10 zł miesięcznie, lub wykupić konto typu vip, serwer zostanie zrekonstruowany, i odpalony w przeciągu 2-3 tygodni.

 

 

dziękuję za przeczytanie moich wypocin, i za każda chęć pomocy

pozdrawiam Render2412

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...