Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|Dedyk| Solar Wilderness |40 slotów| |NP/P| |No WL| |Survival| |Mody| |Świat postapokaliptyczny| |Własny Launcher| |Własne tekstury| |MyneCraft|


Invicter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wyczyścili za nic, griferzy niszczyli spawna, admini wyczyścili eq wszystkim za to, wszystkie koksy na serwerze zaczęły płakać i admini wyłączyli serwer teraz...zróbcie może whiteliste...

Opublikowano

! UWAGA !

Przerwa Techniczna.

Wprowadzamy z powrotem Mod EE.

Ekonomia dla graczy zostaje usunięta.[Only ViP]

Nether włączony.

Brak możliwości powrotu na Spawn.

Promieniowanie zostaje.

 

Planowane otwarcie 19:00.

Opublikowano

Czy dostane Unban?

 

 

Jak śmiesz, kopiowałeś itemy, ale dzieciuchy jesteście, myślicie że narąbiecie niewiadomo ile tego i nikt was nie zbanuje, trzeba umiejętnie korzystać z bugów.

Opublikowano

Server naprawdę godny uwagi. Admini mili , siedzą prawie cały czas a to na TS'ie a to na minecraftcie. Można z nimi pogadać pośmiać się. Jednym słowem server jest extra :)

Opublikowano

włączyłem luncher uaktualnił się a jak klikam start " Wypkakowywuje mi " Minecraft luncher ? wtf

Opublikowano

mam problem z tym !!! pisze m i ze mam sicagnoc nowa paczke modow ok sciagam i na 100% zatrzymuje sie i stoi .... a po chwili blad z netframework daje contiune a to nadal stoi .... Help :P pogralbym sobie bo fabula epicka :D

Waros RPG - Krwawy Tron 2018 PREZENTACJA MPC Forum - KLIK
sygnatura.png

SERWER OD GRACZY DLA GRACZY!

Opublikowano

Wkur_ia mnie to jak ludzie robia reklamy serverow z modami i nie daja spisu modow, kur_icy mozna dostac .... . Musze pobierac specjalnie. Jak byscie nie mogli wypisac z laski swej. (bez urazy)

Opublikowano

JBC launcher pobiera własne .minecraft i poprostu podmieniacie je.

A tak wgl serwer zajebisty. Świetnie się gra. 0 lagów. Admini mili i ogarnięcie. Szkoda że tak mało osób gra.

9185.jpg

Everybody hates me now, do fucked it...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...