Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|Dedyk| Solar Wilderness |40 slotów| |NP/P| |No WL| |Survival| |Mody| |Świat postapokaliptyczny| |Własny Launcher| |Własne tekstury| |MyneCraft|


Invicter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dajcie spokoj ten launcher jest jakis poje***

 

Wystarczy go uruchomić i poczekać aż pobierze grę a później kliknąć start, ale filozofia, wbijać ludzie wbijać bo coś was mało! Praktycznie żadne itemki nie są poblokowane a modów jest dużo.

Opublikowano

@up - Nie tylko wygląda interesująco, bo też jest interesujący :)

Poza tym planuję (nie wiem kiedy, i czy w ogóle, ale planuję) dodać do reklamy coś, co będzie pokazywało ile osób jest na serwerze :)

Bo serwer otwarty został przedwczoraj wieczorem, a tu już tłumy są :)

 

Zapraszam!

Opublikowano

b_560_95_1.png

[url=http://www.gametracker.com/server_info/188.165.19.13:25565/][img=http://cache.www.gametracker.com/server_info/188.165.19.13:25565/b_560_95_1.png][/url]

 

Kod wklej na początek i bedzie pokazywać ilość graczy

Opublikowano

Spokojnie, paczka modów będzie tak długo na 1.2.5, dopóki modyfikacje nie zostaną wydane pod 1.3. PAczka nie modyfikuje podstawowego minecrafta, więc możesz grać jednocześnie na 1.3 i na modach.

Opublikowano

W dodatku póki co nawet Bukkita pod 1.3 nie ma, więc tylko serwery Vanilla (czysty Minecraft, nie Bukkit, bez pluginów) mogą istnieć.

Ale gdy tylko będzie taka możliwość (Bukkit, pluginy, mody) - przeniesiemy się na 1.3 :)

Opublikowano

OO fajny zagram:D Juz mi sie sciąga:) nick w grze : MiTsHu

                      ♠° SkyWaY °♠

 

Dawaj Plusa Nie bądz BuFu +

Opublikowano

WL tak naprawdę nie ma. Trwają prace nad serwerem, ponieważ kilku noobów niszczyło spawn. Za ok. 20-60min będzie ON (Admini pisali ze za 1h) :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...