Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|Dedyk| Solar Wilderness |40 slotów| |NP/P| |No WL| |Survival| |Mody| |Świat postapokaliptyczny| |Własny Launcher| |Własne tekstury| |MyneCraft|


Invicter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Eeee. Na jaką wersję ten serwer ? :)

 

Możecie jeszcze wziąć to na netframework v3.5?

Opublikowano

WItam czemu jak wlanczam launcher to mi wyskakuje taka wiadomość odmowa dostępu do ścieżki minecraft. mam minecraft 1.3.1 pomóżcie co zrobić abym mógł grać

Opublikowano

Spróbuj wyłączyć antywirusa... Powinno pomóc. Jeśli boisz się że nasz Launcher jest zawirusowany - w pierwszym poście jest link do skanu :)

 

Zapraszam! :)

Opublikowano

Wielkie zmiany na " SW "

 

Z uwagi ze cześć graczy nie umie się dobrze bawić, notorycznie rozpier******* spawn, postanowiliśmy zrekonstruować cały serwer

dlatego wprowadziliśmy kilka zmian.

 

 

Planowanie zmiany

 

mody:

BuildCraft 2.2.14

extrabiomesxl 2.2.7

forestry 1.4.8.6

Hot Air Balloons

industrialcraft 1.97

ironchest 3.8.0.40

RailCraft 5.3.3

Redpower 2.0pr5b2

RopePlus

ComputerCraft 1.41

 

Dodatki

 

BCIC2 crossover

Wireless redstone

IC2 Nuclear Control

Advence Solar Panel (według mnie lepsze niż compact solar panel)

Advence machine

Extra Bees

 

Mapa:

wprowadzenie nowej epickiej mapy doda grze troszeczkę słodyczy, oraz wyrówna szale na serwerze.

 

VIP:

wszystkie konta VIP zostaną przedłużone o 3 bonusowe dni .

 

Usunięte elementy :

- mod EE

- promieniowanie

 

 

 

PLANOWANE URUCHOMIENIE SERWERA :

13.08.2012 godz: 21.00

Opublikowano

Serwer PRO !!!

 

Ogarnięta administracja i FULL POMOC!

 

Doskonale zrobiony launcher ! (Bez wirusów)

 

Ogarnięci gracze !!

 

Zapraszam wszystkich graczy na ten serwer :)

 

Mój nick w grze to :CamiloDraye

killerw.png

by *ZiomQ*

Opublikowano

Fajne zmiany. Szkoda że EE nie będzie. Można wiedzieć czemu?

9185.jpg

Everybody hates me now, do fucked it...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...