Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK][ZombieApocalipsa][60Slotow!]Hellgame.org! Pierwszy serwer tego typu w Polsce! <Start 21:00><Start na 100%! Na prawawione bugi i błedy>


.qArt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

START SERWERA ODBĘDZIE SIĘ NA 100%!

WSZYSTKIE BŁĘDY SERWERA ZOSTAŁY USUNIĘTE!

OTWARCIE SERWERA ODBĘDZIE SIĘ NA TEAMSPEAK'U O 21:00!

ZAPRASZAMY GORĄCO!

 

Nowe rzeczy które zostały dodane:

- Żeby przeżyć trzeba pić wodę. Poziom nawodnienia jest taki sam jak poziom naszej postaci. 20lvl postaci to maksymalne nawodnienie, a 0lvl - zaczynamy umierać!

- System gildii oraz pokoje gildii! Pokój gildii składa się z: Pokoju 7x8x4, połączonej skrzynki oraz dwóch piecyków! Koszt założenia gildi to 300$, koszt pokoju gildii to 200$, koszt dokupienia skrzynki to 50$, a piecyka to 25$!

- Zombie bossy, otruwają, omdlewają, w najbliższych dniach dodamy także, że będą szybsze, oraz na jedno uderzenie, będą zabierały 3-5serduszek!

- Wiele nowych budowli i wiele więcej zabawy!

 

 

STARA PREZENTACJA:

 

 

Diamond_%28Gem%29.pngHELLGAME.ORG!Diamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: HellGame.org

de2zjo.gifTyp Serwera: ZombieApocalipsa

de2zjo.gifPotwory: Tak (Zombie i BossyZombie)

de2zjo.gifZwierzeta: Nie

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 60

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Nie

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

Nie udostępniamy, niektóre pluginy, są autorskie!

1337425578-U363900.png

Założyciel: Shizer_sR

Admin Przewodniczący: KoXers

Technik/Skrypeter: Achtung

Moderatorzy: Siz3k, CraftAdventure

Pomysłodawca: SiZ3k

1337425590-U363900.png

Wszystkie informacje odnośnie serwera zostaną przekazane o godzinie 12:00 na serwerze TeamSpeak3, IP Teamspeak: HellGame.org

 

Mogę zdradzić wam parę informacji odnośnie serwera;

- Walczymy ze zmutowanymi Zombie, które mają super moce, są odporne na niektóre eliksiry.

- Pod ziemią znajduję się tajna baza ludzi którzy próbują odnaleźć tajną recepturę Szpinaku, dzięki któremu Zombie przestały by istnieć.

- Na serwerze po wejściu do Bazy znajduję się historia pisana przez zgraną ekipę.

- W bazie ludzi znajdziemy m.in Szpital, Cmentarz, Spirzarnie, Tablice naukowców, którzy żyją itp.

- Na serwerze są opuszczone budowle, w których można znaleźć uzbrojenie i żywność.

- Wielość mapy 2,500x2,500 kratek.

- Plaże są z SandStone z powodu zbugowanego pisaku.

 

WIĘCEJ INFO O 20:30 NA SERWERZE TEAMSPEAK! ZAPRASZAMY GORĄCO!

PIERWSZY TEGO TYPU SERWER W POLSCE! AUTORSKIE PLUGINY I PRZEDE WSZYSTKIM FAJNA ZABAWA!

:)

PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS I POKONAJ ARMIE ZOMBIE!

YEAH!

 

SCREENY:

90420781620355355201.png

93098400082474436304.png

50325058273489090827.png

xxxxxxx

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Teraz start będzie na 100% :) Wszystko jest skończone! :)

Pomysłodawca Maleks aka SiZ3k :)

Zaraz dodam

xxxxxxx

Opublikowano

Czekam na serwer od 12 :) i poczekałbym jeszcze bo na taki serwer na prawdę warto czekać na serwer na 100% wbije przy starcie może razem z kolegami jeżeli dadzą się namówić to do 21 :3 (Left 4 Craft xD)

Opublikowano

I Prosze znowu Blad 20.39 Serwer OFF a pisze:

 

 

START SERWERA ODBĘDZIE SIĘ NA 100%!

 

WSZYSTKIE BŁĘDY SERWERA ZOSTAŁY USUNIĘTE!

 

OTWARCIE SERWERA ODBĘDZIE SIĘ NA TEAMSPEAK'U O 20:30!

 

ZAPRASZAMY GORĄCO!

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

Już full :O

Jestem tutaj po to żeby pomagać, nie żeby zbierać "lajki", czy nabijać posty.

Opublikowano

Zagram bo pomysł bardzo fajny myślę ,że wykonanie tak samo dobre jak pomysł

1361565342-U334301.png


By Maxiu


-----------------------------------------------------------------------------------------------------


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...