Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę


Bambos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: MRRP

Lvl: 10 (i rośnie)

Auta: Eclipse (to podstawowe), BMW Z3 (na 6 dni jeszcze) oraz Dodge z T2

ppppub.png

Opublikowano

Nick: SynekMTG

Lvl: 17

Auta: Mitsusibchi Eclipse T1 i Subaru T2 :)

@edit gg: 17867059

Opublikowano

Nick: Radekpl12 [all zajete :p]

lvl:19 Ale Wciąż rośnie :P

Samochody-2:Mazda Speed (podstawowa Dobry tuning) I Mazda Rx7 Slabiutki tuning bo kasy nie ma ;//

GG 32276825

Gram na Metinologia.pl

Pod Nickiem NuKa

Opublikowano

Nick: maxxsony

lvl:13 rośnie

Samochód: Mitsubishi Evolution IX, + za punkty Audi S5 jutro sie kończy

GG:7843787 , najlepiej + mikro wtedy w party i mozna rozmawiac

nfsw_MAXXSONY.png
Opublikowano

Nowy Team NFS World PL reklamowany na własną rękę poszukujący członków proszę się rejestrować na forum i pisać podania w dziale Sposób rekrutacji.

Serdecznie zapraszam.

 

Strona: http:// www.smokeweedgroup. czo .pl/portal.htm

Forum: http:// www.smokeweedgroup. czo .pl/

nr gg:1859477

 

 

 

ps. jeśli złamałem jakiś punkt regulaminu to naprawdę przepraszam ale nie mam jak inaczej tego reklamować .

 

 

bez_tytu_udfhdfhdfhdfh.png

Opublikowano

Nick: Mateu5z

Lvl:22 (cały czas rośnie)

Samochody: Ford mustang rtr-x

Opublikowano

Nick : Mateu5z

Lvl: 22 i rośnie

samochód : Ford mustang rtr-x (osiągi opisane w obrazku na dole)

Opublikowano

Wymagania :

 

Przynajmniej 3 dni spędzone w Need for speed world ponieważ nie potrzebne są zbędne pytania

 

 

+13 Lat

 

Święta zasada

 

- Gramy bez czitów !

 

 

 

Dlaczego my ?

 

- Zawszę znajdziesz kogoś do grania .

 

- Urządzane są wyścigi

 

- Codziennie ucieczki grupowe

 

- Ogarnięci ludzie

 

Jak na teraz w ekipie znajduję się 8 osób

 

 

 

 

Więc jeżeli nie chcesz sam grać w Need For Speed

 

podaj swojego skype lub Gadu Gady pod tematem

 

 

 

Napiszemy do ciebie

:)

 

 

 

Mamy też TeamSpeak 3

Opublikowano

Takie rzeczy to piszemy w specjalnym temacie - nawet w podpiętych masz,ale widzę że się nawet nie chce popatrzeć.

 

Tutaj pisz:

http://www.mpcforum.pl/topic/498531-zapisy-do-wspolnej-gry/

1346581101-U331713.gif ExModNFSW I NFSWHelper 1346581101-U331713.gif

Opublikowano

Takie rzeczy to piszemy w specjalnym temacie - nawet w podpiętych masz,ale widzę że się nawet nie chce popatrzeć.

 

Tutaj pisz:

http://www.mpcforum.pl/topic/498531-zapisy-do-wspolnej-gry/

tak tylko nicki z gry to co innego niż skype . I szkoda czekać 2 dni za nim większość będzie Online . pomyśl ..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...