Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę


Bambos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Masaktor oraz PLMasaktor

Lvl: 50 (na obu)

Samochody: VW Scirocco [Zack], Nissan Sykline R34, Nissan GT-R, Lotus Elise, Lamborghini Gallardo, Porsche Boxster Spyder, Chevrolet Camaro Zl1, Lamborghini Murcielago LP640, Mercedes SLR 722, Lexus LFA, Subaru Imprezza WRX STI [Hatchback], Aston Martin DBS,

BMW M3 GTR E46, Lotus Evora, Mazda MX-5, Porsche Panamera Turbo.

 

0md2yZl.jpg

Opublikowano

Nick: K4miloPL

LvL: 41 ( Rośnie :D )

Samochód:

T1: VW Scirocco

T2: Lotus Elise i Chevy (Moloch)

T3: BMW M3 GTR (E46) <3

 

PS. Gram na europejskich serwerach ;)

K4milo%20PL.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: Mounteck

lvl: 35 (rośnie)

Auto:

Lotus Elise,

El Camino

Mazda RX-7

i coś tam z T1

 

PS. Gram bez SB ;D

Opublikowano

nick: TOMECZEK00

Auto:nissan 200sx S14

lvl;narazie 5 ale bardzo szybko rośnie:)

sygna7.png

 

Aktualnie nic nie robię

Jeśli ktoś jest chętny na projekty typu spolszczenia Gier chętnie pomogę ;)

 

Opublikowano

Nick : WUNIMILW

LVL : 50

Samochód : Viper SR10, Lamborghini Galardo LP-560-4, SRL Mclaren 722 edition, FORD GT

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Nick: AYZAK

LVL:8

Samochód: volkswagen scirocco .Niedługo inny :D.

HyIAK.png

Jeśli chcesz daj +/usa . A jak nie to -/usa . Twój wybór :D.

Opublikowano

nick: KILLER539

LVL: 37

AUTO: ponad 18 ( nie chce mi się wymieniać )

Life is one adventure that you know how to lead,

Let us do what we like not what we're told

:)

Opublikowano

nick: Alvim501

LVL:15

Auta:

T1:
Nissan 200sx Volkswagen scirocco [zack]

T2:
Porsche 911 carera rsr 3.0

T3:
Porsche 911 carera s [edycja świąteczna]

mam zamiar niedługo kupić

forda shelby gt500 super snake

mclaren mp4-12c

pontiac firebird
Opublikowano

Co do tematu, pasuje kiedyś zebrac ludzi tutaj zapisanych w okreslone miejsce, lub zawody. Będzie wiekszy fun, co wy na to? :)

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Nick: REDHOTPL

Lvl: 31

Auta: Oj dużo ich, mam 18, dodajcie mnie do znajomych w Worldzie i pooglądajcie :P

Opublikowano

Co do tematu, pasuje kiedyś zebrac ludzi tutaj zapisanych w okreslone miejsce, lub zawody. Będzie wiekszy fun, co wy na to? :)

Jestem za

Może w sobote za tydzien o 15:30/16:30?

76561198041755642.png
Opublikowano

@up'y

 

Jeżeli uzbierałoby się więcej osób, można byłoby zrobić zawody na określonej mapie. Wygrany dostałby jakąś nagrode do gry, lub też byłby temat ze zwyciężcami na forum, wtedy też byłby tkzw. "lans".

Oczywiście trzeba byłoby podzielić graczy na różne kategorie, najlepiej klas. (T1, T2, T3). Myśle że byłby to dobry pomysł, lecz trzeba wcześniej to przygotować :)

 

Co wy na to.?

1325845644-U48159.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...