Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę


Bambos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nick Nekros

lvl 0 dopiero zaczynam

auto żadne chcę żeby ktoś m pomógł w dobrym wyborze

chcę dobrze zacząć

Opublikowano

Nick: SSKORRPION

Lev: 26 (szybko rośnie)

auta: ehh, zaczynamy

t1: volfswagen sicoroco, nissan 2000 gt-r, nissan silvia

t2:lamborghini countach, lotus exige cup 260 adrenaline edition, mazda rx-7 battle machine edition, auti tt, lancia delta integrale evolucione, porshe cayman s treasure hunter

t3: Bmw m3 gtr, bmw z4 gtr, chevrolet corvette z04 cross edition, ford shelby, ford mustang boss 302, pagani zonda f, coeneseigg CCX, porshe carrera s, ford gt, lamborghini murcialego.

 

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Witam wszystkich Ścigaczy.

 

W tym temacie chcę żebyście podawali swoje nicki kierowców w grze.

Przez co będzie nam łatwiej zapisać się na wspólną grę.

 

To może ja zacznę :)

 

Nick: Bambos1

Lvl: 10 ( Wciąż rośnie)

Samochód : Mitsubishi Eclipse GT

nick : ANN70

lvl:20

samochód: vw scirocco i bmw z

Opublikowano

nick : GOZDZIO

lvl:48 Dwa All-in i 49 <3

samochód: O_o No to tak.:D

-Porshe Carrera S.

-Mustang Boss 302.

-Camaro SS.

-Nissan 200SX.

-Nissan Sykline [R34].

-Nissan Slivia s14.

-BMW E46.

-NISSAN 240SX.

I wiele Innych xD.

Opublikowano

Nick:COSTAM69PL

LVL:8 ciągle rośnie

Auta:narazie mazda ta pierwsze(nie mogę zapamiętać nazwy)

 

P.S Skąd wy macie tyle tych aut??? Przecież to fortuna na poszła

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Nick: PROSTO

Lvl: 19 (dziś 20)

Samochód:

- Corvette The Beast

- Porsche Cayman S Treasure Hunt

- Mazda 3

pomogłem? daj LAJKA

 

171_927997_229850387226167_3694117.jpg

Opublikowano

Nick:adi12353

lvl:30 i cały czas rośnie

auta przede wszystkim: mc laren, lamborghini galardo, bmw m3 e92 z kodu, nissan gtr, mitshubishi ecilipse(stare), pagini zonda f i wiele, wiele innych

Opublikowano

Nick: SLAWKO24

Lvl: 25 ( Wciąż rośnie)

Samochód : Lamborghini Murcielago LP640 Poszukiwacz Skarbów (średni tuning) Porsche 911 GT3 RS Edycja Policyjna (pro tuning) Koenigsegg CCX Elite (pro tuning)

userbar-37201214173340dawidds01minipolska.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nick : TOMECKYY

lvl : 50;d

samochody: Nissan Silvia

Audi R8 5.2 FSI QUATTRO

Corwette Z06 [bEAST] EDITION

Mazda rx-7

BMW M3 GTR E46

Opublikowano

Nick : GAMEYEA

Poziom : 3 (bo dopiero zaczynam)

Samochód : Mitsubishi Eclipse GT

Opublikowano

Nick: DJKRM

 

Lvl: 41

 

Auta:

T1 - Mazdaspeed 3, Scirocco, Golf MK1 GTI

T2 - TT RS Coupe, Supra

T3 - Ford GT, Murcielago LP640

 

Mam też drugie konto o nicku DJKRM2.

 

Samochody możecie sobie zobaczyć na focie zamieszczonej w mojej sygnaturze ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: Derek1999

Lvl; 14

Samochód: M3 na 6 dni, RX7, 2-3 dni mam zamiar kupić Lamborhini Murciallego Treasure Hunter oraz Bentley Supersports Continental Coupe

Opublikowano

Nick: Infactor

lvl: 35 i wyżej

Auto: Pagani Zonda F

Reszta informacji na Sygn.

Sometimes to find what you're searching for you have to change the way you look

Sygnatura MPC.png

Opublikowano

Nick: GOZDZIO

lvl: 50 (JUŻ 3KONTA ;D)

Auto:

 

Napiszę za dużo do pisania mam ich 47 więc ... ;x ;D

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...