Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę


Bambos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick : PATRO14

 

Poziom : 27 (Wciąż rośnie)

 

Samochód : BMW M3 GTR E46 [Za Boosty],BMW Z4 M Coupe,Lotus Elise,Nissas Silvia [s15].

12.gif

Jeżeli ci pomogłem kliknij w przycisk +

  • Odpowiedzi 381
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer : APEX-EU

Lvl : 50 , 50 , 50 , 42 , 20.

Wymagany : Mikrofon + funkcja TeamSpeak'a.

Szukamy ludzi do "klanu " w którym robimy wszystkie wyscigi razem oraz inne pierdołki ucieczki itd. Na chwile obecna jest nas 5ciu :).

 

Kontakt : Pw forum lub Gg 35983261.

Wymagany obowiozkowo TeamSpeak oraz najlepiej sprawny mikrofon

Pozdrawiam

4dd88eb06cd31.png

Pomozcie zbić minusy!

<3

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: CPNMM

Lvl: 27 (Nadal Rośnie) :)

Samochody: Mazda speed3 , Nissan z kodu , Lambo (te za 1 800 000 IGC ) :)

Serwer: Chicane-EU

Opublikowano

Serwer:chicane-eu

Nazwa:KazaulPL

Lvl:16(szybko rośnie)

Auta:

Klasy A

Nissan GTR-R35 Spec-V(z kodu)z świat dobre do dragów :D

tuning:zestaw wyścigowy

...

Opublikowano

Nick: Wahol

Serwer: Apex-EU

Lvl; 33+

Samochody różnych klas: S,A,B,E,D

 

Uwaga gram tylko skype lub chat głosowy ! ( nick skype :MrWahol)

Opublikowano

Nick: Draex

Poziom: 47

Serwer: APEX-EU

Samochody: bardzo dużo ich mam t1, t2, t3 po kilka sztuk z każdej klasy także nie pamiętam wszystkich a dawno nie grałem, teraz zaczynam znowu więc pisać w grze!

Opublikowano

Nick: NOREKKABBOM
Serwer: Apex-EU
Lvl; 67
Samochody: RS 3.0, Jaguar XKR, Exige Cup, Panerama, Mustangi '12 '69, Europa:*, Martin DBS, Porsche 959, GTS, i jeszcze jakieś.

Opublikowano

Nick: ARTURPL10

Serwer : Apex Eu

LvL: 50

Samochody: Camaro ZL1 . 2x GT-R R35 , Lamborghini Roadster, Mustang Boss '12, BMW M3 GTS.

nfsw_ARTURPL10.png
Opublikowano

Nick : Supersnajperpl

Serwer : Apex Eu

LvL : 38

Samochody : 71 aut np ford mustang boss 302,12 , audi a1 quattro itd.

Klasy: S,A,B,C,D

 

Gram w Grupie lub przez skype (fabian820112)

 

Chętnie zagram teraz (pisać mi na skype albo pw :D)

 

Aha mam 13 lat (niedługo 14) ale jestem ogarnięty

baner.png

Opublikowano

Apex-Eu ROJSON95/LASEROWEOCZY/MUSCLECAR1995

CHICANE-EU ROJSON95

 

AUTA:

MAZDA 3

IMPREZA WRX STI HACZBAK

NISSAN R34

CHALLENGER R/T

EVO VIII

PONTIAC GT0'65

VW SCIROCCO

LANCIA DELTA

Opublikowano

Server: Apex EU
Nick: LIEROXOR
Auta: Mazda Speed 3 (Kl.D), Jaguar XKR Treasure Hunter(Kl.A), Lamborghini Aventador (Kl.S), Mazda RX-8 (Kl. B)
LVL: 21 i dobrze rośnie

Bardzo chętnie bym z kimś polatał po tym wielkim mieście! PS: Mam mikrofon :P

NIEAKTUALNE

Opublikowano

Server: APEX

 

Nick:CZOSNEK90

Samochody:VW SIROCO

LVL:2 :D

 

Chętnie z kimś zagram bo gram od początku na tym servie.

Opublikowano

Serwer:Apex Eu

Nick : AREK1129.

Samochód główny , którym jeżdżę to : Lamborghini Galardo LP 640.

Lv: 26 .

Mam mikro. ; )

Pisz na PW lub skype : arek11291



2512d09ed83a816497ec57c.png



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...