Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TopSro Online | 100 Cap | Skills D11 |Custom Items| 10K Silk | PvE/PVPFUN Server


FiShWiFe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Server Bardzo fajny wlasnie mamy nowa polska gildie chcemy podbic ht fortece w piatek o ile dojdzie troche wiecej osob wiec zapraszamy pomoc w lvl i itemach wiadomo ;)) pm Famous_Wizz albo Yoko co do gildi

Opublikowano

Mi też nie działa ale stawiam na to, że gm dodaje coś nowego lub naprawia albo (oby nie) ddos atak :)

pozdrawiam Tokipornosun

 

 

Już działa

1344088604-U104816.jpg

 

SilkroadFan

Opublikowano

watpie by playsro zajmowalo sie takiim malo slawnymi serwerami ;p chyba ze ma znimi na pieńku ;p

 

ok szukam guild nick Adre

Opublikowano

problem w tym ze ten serwer ma dopiero 5 dni a malo serwerow moze pozwolic sobie na ok 400 osob online po kilku dniach od postawienia :)

Zeby sie nie okazalo ze za jakis playSro straci korone chociaz troche mnie zdenerwowali tym sprzedawaniem sunow za real kase, ale wiadomo serwer musi sie utrzymac :)

Opublikowano

Zapraszam do gildii " WeNeverLose " narazie mamy 13/50 graczy, gildia istnieje od wczoraj :), gildia jest polska. pisać do mnie ( Yoko ) lub do Famous_Wizz

Opublikowano

Serva trzeba rozkręcac, na wszystkich jakich bylem z free silkami byly lagi bugi itd itp a na tym w obecnej chwili kompletnie nic a do tego gm bardzo często dodaje coś nowego ;] zapraszam do gry orazj jak up napisal Gildia rekrutuje ;]

Opublikowano

1.Warto zaczynać grę tutaj?

2. Ile jest przeważnie osób online?

3.Czy są jakieś bugi?

4.Gm Ogarniety?

5.Ile stoi już ten server?

6. Jak wygląda sytuacja z graczami ?Dzieciaki,czy ktoś tam rozum ma ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...