Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mistrzowie Haxballa - Turniej 1 vs 1


Bambos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6 razy musialem napisac przez bledy na mpcforum poraszka

 

Nick na MPC olej14

Nick w Grze Olej

Doświadczenie w grze: Dobre

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie abc :D

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick na MPC: bl1tzZ

Nick w Grze: Realize

Doświadczenie w grze: Jakieś jest.

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie: Dla zabawy.

Opublikowano

Nick na MPC SynekMTG

Nick w Grze SynekMTG

Doświadczenie w grze: Coś tam jest ^^

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie Czuję że coś mogę wygrać ^^

Opublikowano

Nick na MPC: byku121

Nick w Grze : Byku

Doświadczenie w grze: Cos tam jest.

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie: Sprawdzenie sił i zdobycie nagrody.

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Nick na MPC: MyNameIs

 

Nick w Grze: xa

 

Doświadczenie w grze: średnie

 

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie: bo tak

Opublikowano

Nick na MPC: kombass

 

Nick w Grze:

конец всеx надежд

 

Doświadczenie w grze: coś tam umiem

;)

 

Dlaczego chcę wziąść udział w konkursie: Dla zabawy

:)

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Nick na MPC : To jest poufna informacja ale niech stracę... w imię konkursu ... volilov

Nick w Grze : Nie jestem jasnowidzem, bo to jaki mam nick ustalam przed rozgrywką która ma się odbyć w przyszłości... ale planuję taki sam jak tu... volilov

Doświadczenie w grze: Nie wiem jakie ma to znaczenie w składaniu zapisu no ale jak mus to mus.... Grałem parę razy, może trochę więcej

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie : Ponieważ jestem gimbusem, który jara się na goldmembera a dokładniej na kolor jaki reprezentuję... I nie, nie satysfakcjonuje mnie żaden yeb(a)ny talon

:)

1329848632-U118767.png

by vilax

Opublikowano

Nick na MPC: 123wawa123

 

 

Nick w Grze: kreez

 

 

Doświadczenie w grze: 3 mecze na eslu 1 wygrany;d

 

 

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie : bo nie ma co robic i lubie w to grac

Opublikowano

Nick na MPC: Raay

 

 

 

Nick w Grze: Ray

 

 

 

Doświadczenie w grze: Ponad 1,5 roku gry.

 

 

 

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie : Chce zobaczyć jaki poziom reprezentują inne osoby ^_^.

Opublikowano

Nick na MPC Vantos

Nick w Grze Vantos

Doświadczenie w grze: średnie

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie lece na plakietke.

Opublikowano

Nick na MPC: assasynek13

 

 

 

Nick w Grze: assasynek

 

 

 

Doświadczenie w grze: średnie.

 

 

 

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie : Chcę poprostu dobrej rywalizacji i zabawy ! :D

Opublikowano

Nick na MPC:

Cristiano.

Nick w Grze:

Cristiano.

Doświadczenie w grze:

Małe, gram od kilku godzin

:D

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie:

Bo tak :3

mg7k04q.jpg

Opublikowano

Raczej nigdy bo bambos dał sobie perma. WTF? :D --> tak samo zareagowałem xD

zu0xws.jpg

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Bywalec
Opublikowano

Raczej nigdy bo bambos dał sobie perma. WTF? :D --> tak samo zareagowałem xD

zu0xws.jpg

 

No to może niech ktoś inny przejmie konkurs? Najlepszym wyjściem byłoby zgłosić to do Global Moderatora.

 

Nick na MPC:

Ultear

 

Nick w Grze:

Ultear

Doświadczenie w Grze:

Krótkie

 

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie:

Chęć poznania nowych znajomości oraz miło spędzenia czasu.

Opublikowano

Nick z MPC: ZeTrax

 

Nick w grze: ZeTrax

 

Doświadczenie: Oczywiście

 

Czemu: Bo ociekam zajebistością i lubię x070x

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

Nick na mpc MruuuuCzek

Nick na haxballu Roksen

 

Doswiadczenie w grze, zagrasz a zobaczysz

 

Dlaczego chce wziasc udzial? Uwazam sie za najlepszego

Suois

 

Szukam osoby do wspólnej gry na prywatnych serwerach metin2, wiecej informacji na Prywatnej Wiadomości

:)

Opublikowano

Nick na mpc : JacoH

Nick na haxballu : JacoH

 

Doswiadczenie w grze : Czasem gram

 

Dlaczego chce wziasc udzial? : Żeby sprawdzić się z innymi.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Nick na MPC: § Paragas

Nick w Grze: § Paragas

Doświadczenie w grze: Spore.

Dlaczego chcę wziąć udział w konkursie: Dla zabawy.

1325621825-U261344.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...