Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Last Chaos] Hack od CrazyBot - różne wersje


linoskoczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Te co podałeś w 1 stronie do Destiny

Podałem 2 różne. OUTDATED <--- przedawnione

 

a ok mam dzieki wielkie ^^ dziala zajebiscie ;p teraz tylko nie dac sie zlapac xD a server nie pada bo pracuja ostro i duzo bugow juz zostalo narpawione :D

 

Użyj radar hacka, jak ktoś wchodzi to automatycznie hack zmienia offsetsy na takie, jak ustawisz. Gracze mają sekundę, żeby zobaczyć co robisz, a potem bijesz już normalnie, więc mała szansa, że złapią. Co do destiny, to wreszcie admin coś robi.

Opublikowano
Podałem 2 różne. OUTDATED <--- przedawnione

 

 

A jest jakiś działający ?

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Hack nie chodzi na ch3 Destiny LC . Offsetu mam te nowe wrzucone ... wlaczam gre potem hacka ustawiam predkosc skilla wlaczam Aktywuj Bot i nic sie nie dzieje. Pomocy

Opublikowano

Te :

[pointer]

status=106AFD40

gui=10709854

 

 

[vars]

charname=*status->108F0D->0

 

maxhp=*status->109464

hp=*status->109460

maxmp=*status->10946C

mp=*status->109468

 

currentpet=*status->108FE0

petpointer=*status->109240->0

 

mapid=*status->109434

 

targetid=*status->108F70

targetlevel=*status->109098

targetmaxhp=*status->109090

targethp=*status->109094

 

isdead=*action->EEC

istarget=*status->109058

istargetdead=*status->10909C->434

isattacking=*action->E20

isskilling=*action->E70

ismoving=*action->408->1A4

issocialacting=*action->EA4

stunskill=*action->F4C

 

isridepet=*action->F50

ispvp=*status->10937C

istargetpvp=*status->1090A0

 

itemradar=*status->1C->4C

 

attackspeed=*action->DE4

runningspeed=*action->DDC

attackrange=*action->DE0

attackrange2=*status->1094A4

skillspeed=*status->109534

livesearcher=*status->10905C

adminconsole=*status->109CF4

map=*gui->40->700->0

mapsub=*gui->40->700->4

radar=*status->1C->2C

 

 

posx=*action->58

posy=*action->60

posz=*action->64

posr=*action->5C

Opublikowano

Napisał, że na 777.

Nie zawsze jest to wina offsetsów, ogólnie to ja mam coś takiego dziwnego zawsze, że nie działa mi TP hack mimo dobrych offsetsów. Kiedyś tak było i nagle zaczęło działać, a teraz znów tak samo :P

Opublikowano

Napisał, że na 777.

Nie zawsze jest to wina offsetsów, ogólnie to ja mam coś takiego dziwnego zawsze, że nie działa mi TP hack mimo dobrych offsetsów. Kiedyś tak było i nagle zaczęło działać, a teraz znów tak samo :P

Napisał tu gdzieś 777 / siódemki?

na siódemce fajnie działa tylko offsety niektóre są złe i wiele opcji nie działa- np. bot do potków na MP, tphack....

Napisał siódemce, wzięłam pod uwagę, że ma taki system.

Opublikowano

Tak, o system chodziło (Win 7), a gram na Destiny 3 :P

Wie ktoś jak znaleść offsety na tp hacka? Bo w CE umiem tp zrobić ale nie wiem jak offsety wrzucic do Bota

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...