Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Last Chaos] Hack od CrazyBot - różne wersje


linoskoczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

ma ktoś offsety na Ep1 ??

 

Sprawdzaj wszystkie offsety Zazwyczaj zdarza się że offsety z innych serwerów chodzą Ale nie wszystkie funkcje 

1390144171-U592769.png


Opublikowano

 

last chaos craft i lc generic name01

 

 

Co do Last Crafta odemnie nie dostaniecie offsetów Nawet jakbym miał A co do generic 1 ciężko wyciągnąć bo zmieniają pliki w bazie co chwile  

1390144171-U592769.png


Opublikowano

 

 

Ej no zrób do crafta ;p

 

Ale po co ci offsety do tak małego serwera wbicie max lvl zajmuje 4 godziny niecałe  .... z cashem nie ma co robić Nie ma co testować bo za mały Cap lvl  Co do setów tylko s końskim sie opłaca chodzić bo ma o 2k deffa więcej niż set na 95-97 lvl 

1390144171-U592769.png


  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam takie pytanko czy ten boot dziala na lc pl? a jesli nie to czy ktos wie jak ominac X-trapa by taki boot dziala boz tego co widze to piękna sprawa to jest pozdraiwm mądre głowy i dziekuje za pomoc

Opublikowano

 

Mam takie pytanko czy ten boot działa na lc pl? a jeśli nie to czy ktoś wie jak ominąć X-trapa by taki boot działa bo z  tego co widzę to piękna sprawa to jest pozdrawiam mądre głowy i dziękuje za pomoc

 

 

Działa Ale nikt ci raczej tego nie udostępni szczególnie jeśli chodzi o globala :P

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Opublikowano

Ni rozumiem mi chodzi o ten polki serwer a nie europejski nie pamietam nawet teraz nazwy czemu nikt nie udostapni,dlaczego az taki jest problem czy co? bo nie rozumiem ja chce tylko sobie do expa i farmienia pu zeby bylo szybciej


?????????? nie rozumiem czumu moze ktos to jasniej wyjasnic?

Opublikowano

Ni rozumiem mi chodzi o ten polki serwer a nie europejski nie pamietam nawet teraz nazwy czemu nikt nie udostapni,dlaczego az taki jest problem czy co? bo nie rozumiem ja chce tylko sobie do expa i farmienia pu zeby bylo szybciej

?????????? nie rozumiem czumu moze ktos to jasniej wyjasnic?

Chodzi o to, że na PLu jest X-Trap, który blokuje programy wspomagające. Jest to możliwe, ale nieliczne osoby potrafią to zrobić.

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Programy wspomagające monitoruje xtrap nawet tego bota nie koniecznie wyłączy grę ale to monitoruje z czego szybko bana dostaniesz lepiej edytować pliki na globalu bo x trap nie ma wglądu do plików i teorytycznie nie da się tego udowodnić.

Opublikowano

 

 

a ty znas kogos takiego? :)))

 

 

Obecnie takich hacków na globalu używa 5 osób z top15  których znam . Co do takiego hacka pod globala to za darmo nie dostaniesz NIgdzie :) 

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Offsety do LC Vorms - Należy przetestować :)

 

 

[pointer]
status=1073b148
gui=1072FC20

[vars]
charname=*status->10dc3d->0

maxhp=*status->10E214
hp=*status->10E1F0
maxmp=*status->10E210
mp=*status->10E1F4

currentpet=*status->10DD1C
petpointer=*status->10DD24

mapid=*status->10D82C

targetid=*status->10dc90
targetlevel=*status->10dc78
targetmaxhp=*status->10Dc70
targethp=*status->10DC74

isdead=*action->EEC
istarget=*status->10DC38
istargetdead=*status->10dc9d->434
isattacking=*action->E20
isskilling=*action->E70
ismoving=*action->408->1A4
issocialacting=*action->EA4
stunskill=*action->F4C

isridepet=*action->F50
ispvp=*status->10D744
istargetpvp=*status->10D320

radar=*status->1C->2C
itemradar=*status->1C->4C

attackspeed=*action->DD8
runningspeed=*action->DE4
attackrange=*action->DE0
attackrange2=*status->10e230

skillspeed=*status->10E2c8
livesearcher=*status->10D2DC
adminconsole=*status->10ec1c

map=*gui->58->734->0
mapsub=*gui->58->734->4
radar=*status->1C->2C

posx=*action->58
posy=*action->60
posz=*action->5C
posr=*action->54

 

 

 

 

Horus LC offsety - Net Trainer -> Działa z najnowszą wersja prawdopodobnie 

 

 

;===========================================
; Version 1.2.1.0 - LastChaos
;===========================================
;===========================================
; Pointer
;===========================================

[Pointer]

_pnetwork=1073B148
_puimgr=1072FC20
g_slzone=10700B08
_CurrentTickTimer=107A1784
_pTimer+4=107A178C

;===========================================
; Offsets
;===========================================

[dataSize]
dataSize_Monster= 3B8
dataSize_Player= D78
dataSize_Pets= 108
dataSize_Items= 90

[offsets]
;Hacks

PlayerBaseOffset= 1C
PlayerBaseOffset2= 10
PlayerBaseOffset3= 4
AttackSpeed_offset= DD8
Speed_offset= DE4
Range_offset= DE0
Range2_offset= 10e230
Admin_offset= 10ec1c
HPScanner_offset= 109139
Skill_offset= 10e2c8
Hast_offset= 10e340

;Charakter

Level_offset= 10e1ec
EXP_cur_offset= 10e248
EXP_max_offset= 10e250
SP_offset= 10e238
Gold_offset= 10e236
Potion_offset= 107819

;Map Hack

ID_Pointer= 58
ID_Pointer2= 734
MainID_offset= 0
SubID_offset= 4

;Scanner
HPS_Offset= 30
HPS_Offset2= 78

;Teleport

rpos_offset= 54
xpos_offset= 58
ypos_offset= 60
zpos_offset= 5C

;Pet

PetLevel_offset= 10A4E8
PetHP_cur_offset= 10A4DC
PetFutter_cur_offset= 10A4E4
PetActive_offset= 10A4D4

;Target

Target_offset= 10dc38

//für Teleport ohne WASD

cworld_offset= 1060D83C
cxpos_offset= E24
cypos_offset= E2C
czpos_offset= E60
crun_offset= E44

;===========================================
; Settings
;===========================================

[settings]
Profil=
chkProfil=False
TopMost=False
TopMostM=True
TopMostT=True
TopMostHP=True
Hauptmenü_Opacity=40
HPScanner_Opacity=80
Teleport_Opacity=76
ManuellTeleport_Opacity=64
Tool_Opacity=84
SavePositionX=527,7
SavePositionY=854,2
SavePositionZ=109,4
cbhphelp=1
cbmphelp=1
cbpethphelp=8
cbpetfuhelp=4
cbpetsam=11
cbcharsam=9
cbpetsave=12
chkAngSpeed=False
chkSpeed=False
chkRange=False
chkTimerTick=False
chkSkillspeed=True
chkHastspeed=False
chkScanner=False
chkAdmin=True
chkRadarChange=False
chkGlitch=False
chkptimer=False
chkhphelp=False
chkmphelp=False
chkpethphelp=False
chkpetfuhelp=False
chksammeln=False
chkpetsammeln=False
chkcharsammeln=False
chkpetsave=True
chkHackoff=False
chkDC=False
chkSaveTele=False
chkReborn=False
txtAngSpeed=10
txtSpeed=7
txtRange=20
txtTimerTick=0,05
txthphelp=0
txtmphelp=0
txtpethphelp=15
txtpetfuhelp=30
txtAngSpeedCh=9
txtSpeedCh=9,8
txtRangeCh=22
txtSkillspeedCh=0
txtminLevel=1
txtmaxLevel=300
txtHastspeedCh=0
tbHastspeed=81
tb_ptimer=97630
tbSkill=3
tbHast=0
rbAngSpeed=False
rbSpeed=False
rbRange=False
rbSkillspeed=True
rbHastspeed=False
cbMainID=Juno
cbSubID=Randol
chkMapHack=False
SJunoX= 1114,8
SJunoY= 953,5
SJunoZ= 161
chkLTeleport=False
chkHTeleport=True
//Teleporter
wdh= 8
sleep= 100

//German Or English
Language=German

[interface]
FillColorFrom=Black
FillColorTo=HotTrack
BorderColor=LightSteelBlue

 

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Opublikowano

 

 

Gdy skopiowalem te offsety na Horusa wyskakuje mi bład "  EXCEPTION_ACCES_VIOLATION

 

 

Użyłes najnowszej wersji Net Trainera ? Czy skopiowałeś do Crezy bota od linoskoczka ? 

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...