Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Last Chaos] Hack od CrazyBot - różne wersje


linoskoczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuje aktualnych offsetów do Net.Trainer pod LC GN02. lub działającego hacka.

Pozdrawiam. :D

123695094.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

offesty do Lc Kiss

 

 

 

[pointer]

status=1073b148

gui=1072FC20

 

[vars]

charname=*status->10dc3d->0

 

maxhp=*status->10E214

hp=*status->10E1F0

maxmp=*status->10E210

mp=*status->10E1F4

 

currentpet=*status->10DD1C

petpointer=*status->10DD24

 

mapid=*status->10D82C

 

targetid=*status->10dc90

targetlevel=*status->10dc78

targetmaxhp=*status->10Dc70

targethp=*status->10DC74

 

isdead=*action->EEC

istarget=*status->10DC38

istargetdead=*status->10dc9d->434

isattacking=*action->E20

isskilling=*action->E70

ismoving=*action->408->1A4

issocialacting=*action->EA4

stunskill=*action->F4C

 

isridepet=*action->F50

ispvp=*status->10D744

istargetpvp=*status->10D320

 

radar=*status->1C->2C

itemradar=*status->1C->4C

 

attackspeed=*action->DD8

runningspeed=*action->DE4

attackrange=*action->DE0

attackrange2=*status->10e230

 

skillspeed=*status->10E2c8

livesearcher=*status->10D2DC

adminconsole=*status->10ec1c

 

map=*gui->58->734->0

mapsub=*gui->58->734->4

radar=*status->1C->2C

 

posx=*action->58

posy=*action->60

posz=*action->5C

posr=*action->54

posr=*action->54

 

 

Offsety nieaktualne

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Offsety do NetTrainer:

Działają na LC KISS.

100% Cały sprawny!

"Możliwe że działają na innych Server"ach proszę przetestować"

 

 

;===========================================
; Celay
;===========================================
;===========================================
; Pointer
;===========================================

[Pointer]

_pnetwork=1073B148
_puimgr=1072FC20
g_slzone=10700B08
_CurrentTickTimer=107A1784
_pTimer+4=107A178C

;===========================================
; Offsets
;===========================================

[offsets]
;Hacks

PlayerBaseOffset= 1C
PlayerBaseOffset2= 10
PlayerBaseOffset3= 4
AttackSpeed_offset= dd8
Speed_offset= de4
Range_offset= De0
Range2_offset= 10e230
Admin_offset= 10ec1c
Skill_offset= 10e2c8
Hast_offset= 10e340

;Scanner
HPS_Offset= 30
HPS_Offset2= 78

;Charakter

SP_offset= 10A9C0
Gold_offset= 10e240
Level_offset= 10e1ec
HP_cur_offset= 10e1f0
HP_max_offset= 10e214
MP_cur_offset= 10e1f4
MP_max_offset= 10e210
EXP_cur_offset= 10e248
EXP_max_offset= 10e250
Potion_offset= 107819

;Map Hack

ID_Pointer= 58
ID_Pointer2= 734
MainID_offset= 0
SubID_offset= 4

;Radar

Radar_offset= 1C
NPC_offset= 1C
Spieler_offset= 2C
Beschwoerung_offset= 3C
Item_offset= 4C
P2_offset= 6C

;Teleport

rpos_offset= 54
xpos_offset= 58
ypos_offset= 60
zpos_offset= 5C

;Pet

PetLevel_offset= 10A4E8
PetHP_cur_offset= 10A4DC
PetFutter_cur_offset= 10A4E4
PetActive_offset= 10A4D4

;Target

TargetName_offset= 10dc3d
TargetLevel_offset= 10dc78
TargetHP_cur_offset= 10A434
TargetHP_max_offset= 10A430
TargetID_offset= 10dc90
Target_offset= 10A3F8

//für Teleport ohne WASD

cworld_offset= 1060D83C
cxpos_offset= E24
cypos_offset= E2C
czpos_offset= E60
crun_offset= E44

;===========================================
; Settings
;===========================================

[settings]
Profil=
chkProfil=True
TopMost=False
TopMostM=True
TopMostT=True
TopMostHP=True
Hauptmenü_Opacity=40
HPScanner_Opacity=80
Teleport_Opacity=76
ManuellTeleport_Opacity=64
Tool_Opacity=84
SavePositionX=0
SavePositionY=0
SavePositionZ=0
cbhphelp=7
cbmphelp=8
cbpethphelp=8
cbpetfuhelp=4
cbpetsam=11
cbcharsam=9
cbpetsave=12
chkAngSpeed=False
chkSpeed=False
chkRange=False
chkTimerTick=False
chkSkillspeed=False
chkHastspeed=False
chkScanner=True
chkAdmin=False
chkRadarChange=False
chkGlitch=False
chkptimer=False
chkhphelp=False
chkmphelp=False
chkpethphelp=False
chkpetfuhelp=False
chksammeln=False
chkpetsammeln=False
chkcharsammeln=False
chkpetsave=True
chkHackoff=False
chkDC=False
chkSaveTele=False
chkReborn=False
txtAngSpeed=1
txtSpeed=37
txtRange=2,3
txtTimerTick=0,05
txthphelp=0
txtmphelp=0
txtpethphelp=15
txtpetfuhelp=30
txtAngSpeedCh=9
txtSpeedCh=13,8
txtRangeCh=2,3
txtSkillspeedCh=100
txtminLevel=1
txtmaxLevel=300
txtHastspeedCh=0
tbHastspeed=100
tb_ptimer=44076
tbSkill=3
tbHast=0
rbAngSpeed=False
rbSpeed=False
rbRange=False
rbSkillspeed=False
rbHastspeed=False
cbMainID=Juno
cbSubID=Randol
chkMapHack=False
SJunoX= 1114,8
SJunoY= 953,5
SJunoZ= 161
chkLTeleport=False
chkHTeleport=True

//Teleporter
wdh= 8
sleep= 100


//German Or English
Language=German
















chkLTeleport=False
chkHTeleport=True
chkSaveLogin=True
Username=ShowUrSkillz















Language=German


 

 

123695094.png

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

witam ,wie ktos moze jak mozna wykorzystac program LCPE do last chaos? ale oczywiscie po za powtarzaniem np czatu ;ppp bo to umiem ;p hhe na qesty nie dziala bynajmniej u mnie,

ale jesli ktos umie lepiej tego programu uzyc to prosze o pomoc;ppp tu dam linka o jaki program chodzi...https://www.youtube.com/watch?v=x-yfJviQ0Uw

LCPE dziala tylko na serwerach EP3 i tylko gdzie sa poczatkowe albo dziennie questy :)

Opublikowano

LCPE dziala tylko na serwerach EP3 i tylko gdzie sa poczatkowe albo dziennie questy :)

Hmm Powiadasz tylko na Ep3 zaprzeczę bo na ep 3,5/4 też działa.

Tylko że już trza pogłówkować jak nie dostać "disconnect? a co to q to prawda powtarzalne lub dzienne, ale da się to wykorzystać jako zapis tp w danym miejscu i zmartwychwstanie w tym samym miejscu.

Da się również cargi otwierać w setach acc wepach itp. bez użycia resetu karty.

123695094.png

  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam,prosił bym o offsety do last chaos Pandora z gory thx (offsety do botka oczywiscie;p)

i tez prosil bym offsety aktualne do lc kiss po tym nowym patchu co zrobili rowniez z gory dzieki

Opublikowano

 

są jakieś cheaty na globala?

Na globala juz wszystko zablokowane.

 

 

Na globalu tyle rzeczy działa że aż żal tam grać 

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Opublikowano

 

 

są jakieś cheaty na globala?

Na globala juz wszystko zablokowane.

 

 

Na globalu tyle rzeczy działa że aż żal tam grać 

 

Niby co takiego?

Opublikowano

 

 

 

są jakieś cheaty na globala?

Na globala juz wszystko zablokowane.

 

 

Na globalu tyle rzeczy działa że aż żal tam grać 

 

Niby co takiego?

 

 

Pliki na animke /pliki na usuniecie CD z all itemów i skilli  / 2x obrażenia z hita  Aż płakac się chce jak to się pisze 

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema :D Widząc stare mordki na forum aż się papa uśmiecha, na jakich serwach gracie? :) I sory że nie w temacie :p

siemka Przemo ?;p

Opublikowano

A no Przemo Przemo :p

Mam kissa pobranego tylko nie mogę Cie dorwać, jak coś to fon jeśli mas zmój nr nadal ;)

no ba ;p ok ale na kiss jest ogolnie syf ale ujdzie ;ppp tylko potrzebne sa offsety do botka na ep 4  zalatw :) hehe

Opublikowano

Załatw= zrób :D

PS: nie te czasy....ale coś poszukam, mam kontuzje xD więc lipka nie poćwicze :p patrzyłeś elitepvp?

w tym sek ze nigdzie nie ma dokladnie pokazane jak to sie robi tylko zawsze "udaja" glupa i pisza np  : potrzebny jest do tego ce ,lol dziek iza ogromna pomoc hehe :) specjalnie nikt nie pisze jak to zrobic bo chca byc wyjatkowi typu ze oni tylko potrafia :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...