Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej Haxball na mpcforum.pl


Rzary.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odkąd widzę, że są problemy.. to zapisuję się na rezerwę tym razem.

 

Nick w grze : Lisa_

 

Grupa : Rezerwa (Zależy która).

 

Doświadczenie : Spore.

egrq.png

Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ~ Antoine de Saint-Exupéry

  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

TABELA PO MECZACH 1/4 FIANŁU!!! PROSZĘ SIĘ ZAPOZNAĆ!!!

 

1342873633-U485574.png

 

Półfinały:

Pierwszy: Poniedziałek, 14:00

Drugi: Poniedziałek, 15:00

 

Finał:

Wtorek, 18:00

 

Najlepiej, żeby każda drużyna załatwiła sobie jednego rezerwowego gracza, ponieważ są problemy z wejściem na serwer i jeżeli ktoś z jakiejś grupy nie będzie mógł wejść to grupa gra w osłabieniu!!!

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nick w grze: ProcekAMD

 

Grupa:G albo jakaś inna wolna

:D

 

Jakieś doświadczenie z grą: Nie zbyt duże, jednakże od kilku dni trenuję.

 

Ekhem.. Jest już półfinał, możesz jedynie dojść na rezerwę do jakiegoś składu, ale to musisz się kontaktować z liderem zespołu.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ehh bym się zapisał ;/ Szkoda bo jestem koxem buahah ! :D

A tak Wgl. Ktoś zagra meczyk w haxballa ? Zaryzykuje te 5% ;d

Pisac pw :P

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Zgłaszam sprzeciw, gdyż nasz bramkarz miał ping 1000 mimo wyłączonych wszystkich ustrojstw, a cały pokój był zlagowany w ch*j, przez co nie dało się grać. Winą oczywiście był hostujący który pier*lnął focha, bo mu nie daliśmy grać i zaczął ściągać pornole, grać w Metina i Bóg wie co jeszcze.

elko.

Opublikowano

Cały ten turniej niema sensu do tego potrzeba jakiegoś vps'a z mocnym łączem a nie jakiegoś dzieciaka co będzie robił na złość i pobierał pornusy podczas meczu .

1358177528-U70874.png

Opublikowano

Nie ma co się kłócić, ale prawda jest taka że Vantos hostował i przez to że nie daliście mu zagrać, pewnie naotwierał 10239120391 kart MPC i zlagowało, bo to co się działo to przechodziło ludzkie pojęcie...

Ale cóż, gratuluję.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nie żebym płakał czy cuś, ale w pierwszej połowie ping miałem w granicach 200- ok, taki ping przy moim necie jest standardowy, ale już w drugiej połowie ping skakał do 2k. NIE DOMAGAM SIĘ POWTÓRKI MECZU, tylko stwierdzam fakty. Po meczu zrobiłem test, oto wyniki:

 

http://www.speedtest.pl/test/42644432

Problem?

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

Nie ma co się kłócić, ale prawda jest taka że Vantos hostował i przez to że nie daliście mu zagrać, pewnie naotwierał 10239120391 kart MPC i zlagowało, bo to co się działo to przechodziło ludzkie pojęcie...

Ale cóż, gratuluję.

Jeden ma troche godności i sra że mecz przegrał :)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Ja miałem ping ok.133 , dało się przeżyć...

 

Co do jutrzejszego finału.

SĄ WAKACJE!!!!

Ja nie będę specjalnie do 15 godziny siedział w domu , by zagrać jeden mecz.

Nie można go przenieść na godzinę np. 13?

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

na ostatnim meczu z grupy H nie było nikogo oprócz mnie no litości, jak znowu dziś ich nie bedzie to pobanujcie ;F

Opublikowano

Ja miałem ping ok.133 , dało się przeżyć...

 

Co do jutrzejszego finału.

SĄ WAKACJE!!!!

Ja nie będę specjalnie do 15 godziny siedział w domu , by zagrać jeden mecz.

Nie można go przenieść na godzinę np. 13?

na ostatnim meczu z grupy H nie było nikogo oprócz mnie no litości, jak znowu dziś ich nie bedzie to pobanujcie ;F

 

Też jestem za przeniesieniem na wcześniejsze godziny. Mam inne sprawy niż głupi mecz, na który mam czekać pół dnia. Boisko, koledzy, dziewczyna, wakacje są ludzie! :)

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

Już po ostatnim półfinale ;)

 

Wyniki

1. Polowa D 5-0 H

2. Połowa D 0-1 H

 

W pierwszej połowie było 6:0, popraw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...