Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej Haxball na mpcforum.pl


Rzary.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1342607621-U173186.png

 

Taka tam moja tabela ;)

Wcześniej została wykonana tabela, więc nie wiem po co kolejny raz tworzyć ;3

 

1342608247-U173186.png

 

Taka tam moja tabela ;)

To też.

 

@up.

po co ładniejsza, skoro mniej czytelna kocie?

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nie możecie teraz podać godziny, kiedy te mecze będą rozgrywane, bo np. ktoś może zaplanować sobie wyjście, albo spotkanie. A tak to będzie wiedział, ze ma turniej.

 

Pozdrawiam!

 

Btw.

Jakie nagrody? (=

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

7. Nie blokujemy przeciwników.

co masz na myśli? bo nie rozumiem w jakim sensie nie blokujemy

Opublikowano

da fuk? dlaczego? O_O przecież właśnie na takich zagrywkach opiera się drużynowa gra i cały urok tej gry, według was mamy tylko bezsensownie biec do piłki i napierdalać spacje?...

Opublikowano

Określcie jakoś dokładniej nagrody bo champion i goldy to wiele nie mówi...

 

1 dostaje championa, 2 goldy a czwarty odchodzi z kwitkiem? Do wyjaśnienia :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

@Hrabia.

Nie gadałem o tym z Kolorowym., ale wydaje mi się że pierwsze miejsce goldy, drugie championy, a trzecie talon? Nie wiem jak to jest.

 

#edit.

My z Kolorowym tylko organizujemy, za nagrody odpowiedzialny jest Enzil.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Po 1.

 

Opiszcie pkt. 7 regulaminu. Ja dostanę piłkę, i strzelam i dobrze? A jak zatrzymam typa to faul kur*a?

 

Po 2.

 

Rozpiszcie nagrody.

 

Po 3.

 

W wielu konkursach (raczej wszystkich) było tak, że sędzia nie może brać udziału w konkursie. Tutaj jest najeba*e 2sędziów co biorą udział.

 

end.

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

dokładnie ten 7 punkt to jakiś bezsens proponuje go wykasować i nie motać ludziom w głowie...

Opublikowano

#Dawidek.

Spokojnie. "7. Nie blokujemy przeciwników" zostanie wycofany, ponieważ został dodany pochopnie.

Za nagrody odpowiada Enzil, a na razie są tylko zapisy - zakończone, więc pojawi się informacja dotycząca nagród, wszystko w swoim czasie.

Kolorowy oraz Ja nie sędziujemy w swoich meczach, jeżeli będę grał ja i kolorowy, wtedy sędziuje Enzil.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ja, jak będe grał to nagram ;).

 

Jak chcecie to mogę nagrać wszystkie turnieje, to się na YT wrzuci ;)

Masz odpowiedni programy do nagrywania i obróbki?

 

#down.

Skoro chcesz nagrywać, to możesz potem nagrania spakować w rar i mi wysłać, ja się już pobawie z obróbką.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@Pan Kaś.

 

Full fraps. + sony vegas 9 pro.

 

robiłem już filmiki.

 

tutaj jeden mój dla przykładu ;)

 

 

jbc teraz mam lepsze intro. oraz tych pasków już nie ma w moich nowych filmach ;)

 

wszelkie pytanka pw.

201581433273810245187.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...