Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej Haxball na mpcforum.pl


Rzary.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mogłeś grupe F złożyc z nas..

 

 

dołacze do grupy g,h jako rezerwowy

 

spore doświadczenie

fffffffa.png

  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak hostujesz z pod ziemi i nikt pewnie wejsc nie moze tak jak ja..

Opublikowano

jak hostujesz z pod ziemi i nikt pewnie wejsc nie moze tak jak ja..

rowniez mialem ten problem.

 

na inne roomy wbijalem normalnie.

Opublikowano

Dostałem wiadomość 20 minut przed meczem więc się nie dziwcie, że nie wszedłem. -,- Jeśli napisaliście w zasadach, że info będzie 2h przed to się tego trzymajcie. Zajebista organizacja.

 

ps: Ja nie napisałem, że nie mogłem wejść bo nie wiem czy mogłem ;p tylko, że dostałem info dokładnie 19 minut przed meczem, a akurat wtedy mnie nie było. Tego tematu nie śledziłem.

Opublikowano

Dziwne, że na wszystkich meczach jest ten sam host i wchodził każdy - masz problem z hostem to pisz PW i zmienimy, nic nie dostałem podobnie jak Kolorowy.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Półfinały:

Pierwszy: Poniedziałek, 14:00

Drugi: Poniedziałek, 15:00

 

Finał:

Wtorek, 18:00

 

Najlepiej, żeby każda drużyna załatwiła sobie jednego rezerwowego gracza, ponieważ są problemy z wejściem na serwer i jeżeli ktoś z jakiejś grupy nie będzie mógł wejść to grupa gra w osłabieniu!!!

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

polecam zamknac temat do poniedzialku :D

[list]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/435586-tutreje-na-nostaleth/"]Mój tut rejestracji na Tajlandzkim nostale[/url]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/639995-tutwszystko-o-kartach-specjalisty/page__pid__4604876#entry4604876/"]Wszystko o kartach specialisty[/url]
[/list]

Opublikowano

Dostałem wiadomość o meczu 20 minut przed jego rozpoczęciem... Jak niby miałem wbić? Takie rzeczy powinno się wysyłać z uprzedzeniem 24h. Co to jest za organizacja?

Opublikowano

Dlaczego pisząc o godzinie 14:10, że mecz jest o 14:30 nie przenieśliście go na 16:00 lub 16:30? W czym problem? Zajebisty turniej, połowa odpada przez złą organizację.

Opublikowano

Nie łatwiej zorganizować turniej przykładowo 1vs1, 64/32 osobowy drabinkowy, nie żadne grupy gdzie ludzie tego nie ogarną?

Dwa mecze, jeden na hoscie pierwszej osoby, drugi na hoscie drugiej osoby, 5 minutowy, bez limitu bramek, potem przegrany podaje wynik. 64/32/16/8/4

 

 

Łatwiejsza organizacja, bardziej by wypaliło, no ale cóż pogratulować.

Opublikowano

Na Waszym miejscu zastanowiłbym się nad reorganizacją konkursu z innym sposobem rozgrywania meczy, tabel i regulaminem.

Ten konkurs i tak będzie kontynuowany tak samo.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Masz regulamin, masz tabele, która jest regularnie aktualizowana...teraz będzie dobrze, ja bd pisać 2 godziny przed meczem, a w temacie 1 dzień przed informować. Chcesz mieć pro turniej ? Poczekaj aż ten się skończy i zrób to lepiej, chętnie będę komentować jak to zrobisz...

Opublikowano

Ten konkurs i tak będzie kontynuowany tak samo.

 

Jak się nie zna na tym to się nie organizuje konkursów, to chyba proste. Jest xx więcej możliwości by łatwiej zorganizować ten konkurs.

Część graczy odpadła z powodu braku odpowiedniej organizacji konkursu, wysłanie 20 minut przed meczem informacji o meczu a potem w/o, zostawiam to bez komentarza.

 

Kolorowy, chciałem zrobić miesiąc temu, lecz nie dostałem pozwolenia od administracji ;).

Opublikowano

Jak już organizujecie konkursy to nie poniżajcie tej gry, popatrzcie sobie na konkursy/turnieje/ligi organizowane przez strony typu pl-hb.net, bo jak patrze tutaj na te zasady to ten konkurs jest jednym failem.

Opublikowano

Jeśli tak dalej masz się udzielać, to najlepiej wyjdz...to nie jest temat ''Płaczmy, bo to próbny turniej''...Z biegiem czasu turnieje będą lepsze..

Jedyna mądra wypowiedź z kilkunastu ostatnich.

 

Dostał kolorowy pozwolenie od Enzila na zorganizowanie konkursu, ja się zgłosiłem na pomoc - to jest turniej próbny, może nie w 100% ale sprawdzaliśmy ile osób jest w stanie się zgłosić, jak nam wyjdzie organizacja. Organizacja nam do dziś wychodziła, tylko że zdarzył się taki, a nie inny błąd i tyle.

 

Nie ma co hejtować, hejtujesz? Zrób sam.

Nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...