Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Turniej Haxball na mpcforum.pl


Rzary.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko fajnie, ale czy ten finał musi być o 18?! Nie da się dużo wcześniej? Wtedy na 90% mnie nie będzie.. Mam też inne rzeczy do roboty ;s

NU94p9A.gif


Wracam..


  • Odpowiedzi 273
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zacznijmy od tego, poco się zapisywaliście jak teraz narzekacie na porę?

Niektórzy jak ja imprezują i nie wstaną wam o 8 żeby zaraz o 9 grać mecz....

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Nikt nie chce o 9 rano , niech będzie o normalnej porze jak półfinały.

Jest na 14 i ok , już lepiej.

Szykuj się lepiej na mecz , a nie flaszkę obracasz z kumplami

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

@@@

UWAGA!!!

@@@

 

Finał jak i mecz o 3 miejsce zostaje przeniesiony na środę (tj. jutro) z powodu nieobecności organizatorów. Proszę nie pisać tutaj, że organizacja jest do dupy itd. To są sprawy prywatne więc nie zależne od nas. Przepraszamy was za to, ale tak wyszło.

 

~Kolorowy, Pan Kaś.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nie no chłopaki grajcie ;)

Golda dla mnie zbierzcie :*

 

A dlaczego Enzil nie może sprawować kontroli , przecież Wy ani nie gracie , ani nie hostujecie...

Jesteście tylko żeby być...

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

LOOOOOOOL zobaczyłem posta p.kasia. kurwa.

 

dziś nie pojechałem w polskę bo finał, a ty tu przekładasz, że jutro. zdecyduj się chłopcze.

 

nigdy więcej nie gram w turnieju organizowanym przez kolorowego i pana kasia :D

 

PS:

 

@miszel.

 

i tak już mamy 2 miejsce bo w finale jesteśmy, chyba dostaniemy coś za 2 miejsce i tak ^^

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

LOOOOOOOL zobaczyłem posta p.kasia. kurwa.

 

dziś nie pojechałem w polskę bo finał, a ty tu przekładasz, że jutro. zdecyduj się chłopcze.

 

nigdy więcej nie gram w turnieju organizowanym przez kolorowego i pana kasia :D

 

PS:

 

@miszel.

 

i tak już mamy 2 miejsce bo w finale jesteśmy, chyba dostaniemy coś za 2 miejsce i tak ^^

 

Chcesz lepszy? zrób swój, zobaczymy czy wgl pozwolenie będziesz miał.. Nie jestem robotem i nie siedzę na kompie 24/h trochę uszanowania się należy..

Opublikowano

Chcesz lepszy? zrób swój, zobaczymy czy wgl pozwolenie będziesz miał.. Nie jestem robotem i nie siedzę na kompie 24/h trochę uszanowania się należy..

 

Dlatego przeczytaj mój post.

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Ja pierniczę.

Przecież nikt Ci nie broni wyjechać czy co chcesz tam robić.

Jest jeszcze Enzil , dlaczego on w czasie finału nie może się tym zająć , czy Kaś...?

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Aj tam płaczecie :>

To tylko gra ludziska najwyżej wygramy tego finała jutro :P

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Bo Kasia może też nie było? Wybaczcie, nie jestem robotem jak to kiedyś któryś z GM'ów powiedział "nie siedzimy na kompie 24/7". Nie chcesz brać turnieju organizowanym przeze mnie? Nie musisz, bo przecież nikt Ci nie każe tego robić. To że tak się złożyło - trudno.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Chcesz lepszy? zrób swój, zobaczymy czy wgl pozwolenie będziesz miał.. Nie jestem robotem i nie siedzę na kompie 24/h trochę uszanowania się należy..

 

To patrz tutaj:

 

http://www.mpcforum....konkurs-metin2/

 

Bo Kasia może też nie było? Wybaczcie, nie jestem robotem jak to kiedyś któryś z GM'ów powiedział "nie siedzimy na kompie 24/7". Nie chcesz brać udziału w turnieju organizowanym przeze mnie? Nie musisz, bo przecież nikt Ci nie każe tego robić. To że tak się złożyło - trudno.

201581433273810245187.jpeg

Opublikowano

D4wid3k też jakoś nie siedzi 24/7 przed kompem i jest dobry konkurs i dużo zainteresowania.

To bez sensu jak przekładacie finał..

Następnym razem nie róbcie konkursów jak nie zgadzają się terminy ;)

tyle jury macie i nikt nie może nic zrobić ;3 /aż 3 :D

Opublikowano

D4wid3k też jakoś nie siedzi 24/7 przed kompem i jest dobry konkurs i dużo zainteresowania.

To bez sensu jak przekładacie finał..

Następnym razem nie róbcie konkursów jak nie zgadzają się terminy ;)

tyle jury macie i nikt nie może nic zrobić ;3 /aż 3 :D

Tylko w jego konkursie nie potrzeba siedzenia 24/7..

 

Je.. hejterów i tyle w temacie.

 

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Jutrzejsze mecze.

Finał: 12:30

O 3 msc: 13:30

Linki zostaną rozesłane 1h przed meczem.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

o to możliwe , że będę ;)

 

Tak czy inaczej dla jasności :

Tylko w jego konkursie nie potrzeba siedzenia 24/7..

Tu też nie trzeba.

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Tylko o daszu nie zapomnijcie, gram z wenszem :)

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

WYGRALIŚMY ! :)

 

Niestety w drugiej połowie finału komp mi się rypnął, i ktoś wbił na rooma i nie mogłem dograć, ale wygraliśmy.

 

Dzięki-

 

- woonsz

- dash

- harnasiek

- miszel

 

<3

201581433273810245187.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...