Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ASSASIN CRAFT [Dedyk][Full Survival][PVP][No-premium][Admini+23]


MacPol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda ze nie RPG , nie ma sensu grac jak ktos mnie zaraz okradnie....

 

Sa gildie wgrane wiec mozna zalozyc gildie i miec bezpieczne EQ :)

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Administracja świetna, na każdym serwie powinna taka być ! Na serwerze Z E R O lagów. Jednym słowem.. POLECAM !

 

 

Administracja świetna, na każdym serwie powinna taka być ! Na serwerze Z E R O lagów. Jednym słowem.. POLECAM !

 

Jutro/pojutrze zwiększamy sloty do 30 :) Zapraszamy cale grupki do zakladania gildi i expienia (które daje nowe mozliwosci w grze)

Opublikowano

Witam. ;) Chciałbym się z Wami podzielić opinią na temat tego wyśmienitego serwera. :)

 

Serwer godny polecenia. Taka administracja powinna być na każdym serwerze. Admini oraz moderatorzy wyrozumiali, pomagają nowym, znają się na prowadzeniu serwera. Questy - czyli eventy są bardzo dobrze zrobione, niektóre łatwiejsze a niektóre trudniejsze - idealnie dla tych słabszych i odrobinę lepszych w parkourze. Nie każdy event to tylko parkour. Są labirynty, pvp, smok w the endzie czy nawet.. zawody wędkarskie, oraz inne tego typu rzeczy, które umilą rozrywkę. Na serwerze nie ma w ogóle takiego czegoś jak to zwią - nuda. Jest plugin na frakcje, jest zamek, w którym są wszędzie rozsiane drogi parkourowe. W godzinach popołudniowych nie brakuje otwierania eventów przez adminów. Serwer zrobił się o wiele ciekawszy gdy cuboidy zostały zdjęte, a LWC wyrzucone. Jeżeli chodzi o VIP'a na serwerze - jest w dobrej cenie, a dużo daje przywilejów. M.in domek z cuboidem w zamku, utworzenie gildii, oczywiście wyróżniony prefix przed nickiem, czy nawet teleportację do graczy ( za ich pozwoleniem. ) oraz używanie warpów. Nie brakło nawet mumble przeznaczonego dla naszego ukochanego serwera.

 

Ogólna ocena serwera?

Oczywiście 10/10.

Opublikowano

Fajny serwer, naprawde polecam, zajebiste efekty :) Codziennie eventy,

 

Ocena serwera?:

10/10

Opublikowano

Fajny serwer, naprawde polecam, zajebiste efekty :) Codziennie eventy,

 

Ocena serwera?:

10/10

 

Dziekujemy :) Przypominamy że dzis w nocy zmieniamy maszyne i ilosc slotow do 30... Wszystko zostaje zmieni sie tylko IP i ilosc slotow

Opublikowano

Więc tak najpierw zróbcie prostsze wyjście ze spawnu . Skok wiary powinien wyglądać tak że jest woda na środku miasta zamiast siana tak jak to było w Assasins Cree'dzie aby kilka klocków wystawało i dało się skakać.

 

@edit dodajcie do serwera mod Smart Moving będzie bardziej assasynowo

 

 

 

http://forums.bukkit.org/threads/assasins-creed-plugin.80003/

mihcio15.png

Opublikowano

Więc tak najpierw zróbcie prostsze wyjście ze spawnu . Skok wiary powinien wyglądać tak że jest woda na środku miasta zamiast siana tak jak to było w Assasins Cree'dzie aby kilka klocków wystawało i dało się skakać.

 

@edit dodajcie do serwera mod Smart Moving będzie bardziej assasynowo

 

Przemyslimy dodanie SmartMoving :) Jesli chodzi o wyjscie ze SPAWN to jest latwe wyjscie ale nie czytales tabliczek i musiales isc tym trudnym :P

 

http://forums.bukkit...d-plugin.80003/

Opublikowano

ej Macpol mam wielka prosbe, daloby rade zauktulaizowac server do wersji 1.3 bo ja przez przypadek wcisnołem force udapte i nie moge wejsc na server bo mam wersje 1.3 ...

Wiec daloby rade zaaktualizowac?

Jeszcze dzisiaj?

Opublikowano

macpol odpowiesz?

Wersja bukkita 1.3.1 jeszcze nie wyszła... Czekamy i sprawdzamy to kilka razy dziennie... Jak tylko wejdzie to stopujemy serwer i przenosimy :)

DLA WSZYSTKICH KTORZY ZMIENILI WERSJE NA 1.3.1 ALE CHCA WROCIC NA SWOJE SERWERY 1.2.5.

POBIERAMY MINECRAFT VERSION CHANGER (KLIKAMY PO LEWEJ DOWNLOAD)

http://dl.adshi.net/minecraft/versionchanger/MVC.zip

URUCHAMIAMY I WYBIERAMY WERSJE 1.2.5 FULL

Opublikowano

A na czym kolega sie zna ? Pluginy ? Bukkit ? Znajomość sieci serwerów ? :)

 

P.S. Przypominam że jesli ktos przeszedl na 1.3.1 i chce cofnac do 1.2.5 sciaga program Minecrafy Version Changer !

Opublikowano

Głównie na pluginach i bukkicie. ;) A kiedy planujecie wgrać moda Assassin Craft?

 

Możesz podać link o ktory mod Ci chodzi ?

 

Zapraszamy nowe osoby :) Zapewniamy pomoc i mila gre w fajnym towarzystwie

Opublikowano

Czy jak wgracie juz na maszyne mapke na 1.3.1 o ile bedzie owa zmieniana czy cos bedzie takie same jak na tej i czy bedzie cos nowego

(parkury/areny itp ?? )

Opublikowano

Czy jak wgracie juz na maszyne mapke na 1.3.1 o ile bedzie owa zmieniana czy cos bedzie takie same jak na tej i czy bedzie cos nowego

(parkury/areny itp ?? )

 

Wlasnie myslimy czy wgrac nowa mape i przeniesc zamek wraz z EQ na nim + graczy z ich EQ czy zostawic wszystko i zmienic tylko wersje gry na 1.3.1... Jakie rozwiazanie wolicie ?

Opublikowano

Super serwer

Miła administracja

Fajne Eventy

 

McMMO i to co sie najbardziej podoba :D

 

polecam :)

Opublikowano

Wlasnie myslimy czy wgrac nowa mape i przeniesc zamek wraz z EQ na nim + graczy z ich EQ czy zostawic wszystko i zmienic tylko wersje gry na 1.3.1... Jakie rozwiazanie wolicie ?

Myślę, że lepiej zostawić mapę. Nasza gildia już się raz przenosiła i nie zamierza raczej znowu się rozbudowywać.. ;p
Opublikowano

Myślę, że lepiej zostawić mapę. Nasza gildia już się raz przenosiła i nie zamierza raczej znowu się rozbudowywać.. ;p

 

Ok więc mapa zostaje a zmieniony zostanie jedynie silnik na 1.3.1 jesli wyjdzie... Czy ktoś ma inne zdanie ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...