Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ASSASIN CRAFT [Dedyk][Full Survival][PVP][No-premium][Admini+23]


MacPol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam. Właśnie ukończyłem quest na tym serwerze (który wygrałem ^^), wysiłek, który włożyłem w ukończenie questa się opłacił, gdyż nagrody naprawdę były warte ponad to. Wygrawszy, ucieszyłem się i pomyślałem, że przeleję moje myśli na temat tego serwera do internetu, który jest jednym z lepszych serwerów na jakich grałem(a grałem na wielu). Co do samej mapy... całe jej ułożenie na wzór z serii gier Assasin's Creed bardzo mnie zaciekawiły. Na mapce zbudowany został zamek w którym jest wiele tajemnic oraz miejsc, gdzie można wykazać się zaawansowaną sztuką parkour'a. Panuje tu miła atmosfera, wszelkie "niedokładności" są niwelowane przez administrację, moderatorów. Ale nie to jest najlepsze... Administracja sponsoruje również kanał mumble - komunikator głosowy, na którym znajdują się ludzie warci poznania. I to właśnie dzięki tym ludziom, którzy wlewają w ten serwer serce i pasję, jest on co najmniej bardzo dobry. Polecam. Zielonyss

Opublikowano

Witam. Właśnie ukończyłem quest na tym serwerze (który wygrałem ^^), wysiłek, który włożyłem w ukończenie questa się opłacił, gdyż nagrody naprawdę były warte ponad to. Wygrawszy, ucieszyłem się i pomyślałem, że przeleję moje myśli na temat tego serwera do internetu, który jest jednym z lepszych serwerów na jakich grałem(a grałem na wielu). Co do samej mapy... całe jej ułożenie na wzór z serii gier Assasin's Creed bardzo mnie zaciekawiły. Na mapce zbudowany został zamek w którym jest wiele tajemnic oraz miejsc, gdzie można wykazać się zaawansowaną sztuką parkour'a. Panuje tu miła atmosfera, wszelkie "niedokładności" są niwelowane przez administrację, moderatorów. Ale nie to jest najlepsze... Administracja sponsoruje również kanał mumble - komunikator głosowy, na którym znajdują się ludzie warci poznania. I to właśnie dzięki tym ludziom, którzy wlewają w ten serwer serce i pasję, jest on co najmniej bardzo dobry. Polecam. Zielonyss

 

Pocisk :D ref

Opublikowano

Prezka ok 9/10

Serwer 9/10

Jeśli będzie się rozwijać to wejde;D

Opublikowano

Witam. Właśnie ukończyłem quest na tym serwerze (który wygrałem ^^), wysiłek, który włożyłem w ukończenie questa się opłacił, gdyż nagrody naprawdę były warte ponad to. Wygrawszy, ucieszyłem się i pomyślałem, że przeleję moje myśli na temat tego serwera do internetu, który jest jednym z lepszych serwerów na jakich grałem(a grałem na wielu). Co do samej mapy... całe jej ułożenie na wzór z serii gier Assasin's Creed bardzo mnie zaciekawiły. Na mapce zbudowany został zamek w którym jest wiele tajemnic oraz miejsc, gdzie można wykazać się zaawansowaną sztuką parkour'a. Panuje tu miła atmosfera, wszelkie "niedokładności" są niwelowane przez administrację, moderatorów. Ale nie to jest najlepsze... Administracja sponsoruje również kanał mumble - komunikator głosowy, na którym znajdują się ludzie warci poznania. I to właśnie dzięki tym ludziom, którzy wlewają w ten serwer serce i pasję, jest on co najmniej bardzo dobry. Polecam. Zielonyss

Opublikowano

Witam. Właśnie ukończyłem quest na tym serwerze (który wygrałem ^^), wysiłek, który włożyłem w ukończenie questa się opłacił, gdyż nagrody naprawdę były warte ponad to. Wygrawszy, ucieszyłem się i pomyślałem, że przeleję moje myśli na temat tego serwera do internetu, który jest jednym z lepszych serwerów na jakich grałem(a grałem na wielu). Co do samej mapy... całe jej ułożenie na wzór z serii gier Assasin's Creed bardzo mnie zaciekawiły. Na mapce zbudowany został zamek w którym jest wiele tajemnic oraz miejsc, gdzie można wykazać się zaawansowaną sztuką parkour'a. Panuje tu miła atmosfera, wszelkie "niedokładności" są niwelowane przez administrację, moderatorów. Ale nie to jest najlepsze... Administracja sponsoruje również kanał mumble - komunikator głosowy, na którym znajdują się ludzie warci poznania. I to właśnie dzięki tym ludziom, którzy wlewają w ten serwer serce i pasję, jest on co najmniej bardzo dobry. Polecam. Zielonyss

 

Pro Ref

Opublikowano

Witam. Właśnie ukończyłem quest na tym serwerze (który wygrałem ^^), wysiłek, który włożyłem w ukończenie questa się opłacił, gdyż nagrody naprawdę były warte ponad to. Wygrawszy, ucieszyłem się i pomyślałem, że przeleję moje myśli na temat tego serwera do internetu, który jest jednym z lepszych serwerów na jakich grałem(a grałem na wielu). Co do samej mapy... całe jej ułożenie na wzór z serii gier Assasin's Creed bardzo mnie zaciekawiły. Na mapce zbudowany został zamek w którym jest wiele tajemnic oraz miejsc, gdzie można wykazać się zaawansowaną sztuką parkour'a. Panuje tu miła atmosfera, wszelkie "niedokładności" są niwelowane przez administrację, moderatorów. Ale nie to jest najlepsze... Administracja sponsoruje również kanał mumble - komunikator głosowy, na którym znajdują się ludzie warci poznania. I to właśnie dzięki tym ludziom, którzy wlewają w ten serwer serce i pasję, jest on co najmniej bardzo dobry. Polecam. Zielonyss

Opublikowano

Serwer w miarę, wyrozumiali admini i mody :). Atmosfera jest całkiem, a wszystkie zabezpieczenia działają. Szkoda tylko, że jest utrudnione wejście do portalu The End i można tam stracić bardzo dobre eq. Bardzo śmieszy mnie to w jaki sposób ten serwer symbolizuje krew (redstone u zwierząt, kości u kostka, węgiel u endermana) .

Opublikowano

Serwer jest bardzo fajny,

Ogarnieci ludzie,

Chetnie pomagaja innym,

Admini i modemy sa mili i uprzejmi,

Polecam Serwer gdyz jest warty grania :D

Opublikowano

Serwer jest bardzo fajny,

Ogarnieci ludzie,

Chetnie pomagaja innym,

Admini i modemy sa mili i uprzejmi,

Polecam Serwer gdyz jest warty grania :D

Opublikowano

Weszliśmy w nowy tryb i do survivalu dolaczylismy mozliwosc laczenia sie w grupy (i tak ludzie to robili wiec to ulatwilismy)...

Survival + gildie !

Zapraszamy na serwer :)

Opublikowano

Nie polecam

Wykupiłem VIP'a żeby powiększyć działkę

Po czym poinformowano mnie że będę musiał ją skasować bo cuba nie będę miał

Powiedziano że admin będzie rozdawać działki w mieście bo mam VIP'a.

Napisałem do admina. po chwili admin - log out...

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Nie polecam

Wykupiłem VIP'a żeby powiększyć działkę

Po czym poinformowano mnie że będę musiał ją skasować bo cuba nie będę miał

Powiedziano że admin będzie rozdawać działki w mieście bo mam VIP'a.

Napisałem do admina. po chwili admin - log out...

Admini maja dzialki na zamku... akurat trafilo ze admin wyszedl :P Nikt nie bedzie siedzial 24/7 czekajac na to az ktos zechce domek na zamku... Ja jestem codzien od rana na konsoli a po 16 w grze wiec skontaktuj sie ze mna :)

Opublikowano

POLECAM !!!

Serwer zrobiony pożądnie, a wygląd mapki jest nie do opisania (do zobaczenia).

Jednym słowem zostało włożone bardzo (BARDZO!!!) dużo pracy.

Admini są bardzo mili.

Naprawde serwer super, wchodźcie !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...