Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby większe, mniejsze o mody - Request for Mods


Gość Maxiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Recoil da się wizualnie ale tak czy siak będzie strzelać jak strzelało, jedynie ROF jest zwiększony... Wszystkiego nie da się zrobić.

 

ROF ci tam nie działa?

  • Odpowiedzi 356
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Recoil da się wizualnie ale tak czy siak będzie strzelać jak strzelało, jedynie ROF jest zwiększony... Wszystkiego nie da się zrobić.

 

ROF ci tam nie działa?

ROF to jest dokładnie co? Po prostu nie widzę najmniejszej różnicy - bez czy z modem.

@Edit teraz śmiga aż miło, szkoda ,że no recoil się nie da :3

Opublikowano

Rate of Fire możliwe, że coś pomyliłem. Zaraz wrzucę jeszcze raz

 

http://www.mediafire.com/?42zzak8uzcbzej9

https://www.virustotal.com/url/ea9894643d5ee6cc6116b9bc10c88958490e09c58d125b45b338fb63b19d94b5/analysis/1344785511/

Opublikowano

[Prośba o moda]

Orginalana broń: Podstawowy nóż na Combat Ru chcem powiększyc szybkość nawalania jak Super kiife tylko że na ru combata

 

//done

Opublikowano

[Prośba o moda]

Orginalana broń: Podstawowy nóż na Combat Ru chcem powiększyc szybkość nawalania jak Super kiife tylko że na ru combata

 

http://www.mediafire.com/?aqg6eo61wwxdfcd

https://www.virustotal.com/url/afc23767e782156013f696e4accd1079b11cc80215f19fcccef0f4f2f681c2fa/analysis/1344795071/

Opublikowano

Prośba o moda :

Dsr1 ten z 5 shota na black magnum

thx.

 

http://www.mediafire.com/?185ijuta8lqkdfd

https://www.virustotal.com/url/37d308c466274ea9e1e6282ab194fa5af6b1ca56ad4be45b7ad68bdfefefd634/analysis/1344850697/

Opublikowano

Oryginalna broń: P90

 

Pożądana broń: Orthus (epic który wygląda jak Kriss ale jest podwójny [1 w każdej ręce :>] i czerwony)

 

@edit

http://www.mpcforum.pl/topic/677640-mod-kriss-na-dual-kriss/

Chodzi o Orthusa?

Jakbyś mógł to Dual Kriss na P90

Opublikowano

Piecu dasz radę przerobić zwyczajny celownik (ten z L96A1 , TPG - 1, AW itd.) na ten z TPG Pro - WA 2000 taktical? Jak dasz radę to poproszę taki celownik do DSR-1 subsonic z 5 shota i do TPG-1.

 

//done

Opublikowano

Piecu dasz radę przerobić zwyczajny celownik (ten z L96A1 , TPG - 1, AW itd.) na ten z TPG Pro - WA 2000 taktical? Jak dasz radę to poproszę taki celownik do DSR-1 subsonic z 5 shota i do TPG-1.

http://www.mediafire.com/?ernr8vy6kffk014

https://www.virustotal.com/url/708d5cb7ebc10ee0c39a11665d76a5cdc1d33f89e158c94bc97cbfdd216e1702/analysis/1344935094/

 

Oryginalna broń: P90

 

Pożądana broń: Orthus (epic który wygląda jak Kriss ale jest podwójny [1 w każdej ręce :>] i czerwony)

 

@edit

http://www.mpcforum.pl/topic/677640-mod-kriss-na-dual-kriss/

Chodzi o Orthusa?

Jakbyś mógł to Dual Kriss na P90

http://www.mediafire.com/?o31h91rx0hcgshn

https://www.virustotal.com/url/bb13f63e04ddb278a5159fbc5ab0926424d3f230cb02f190f581b559a46cf70c/analysis/1344935840/

Opublikowano

[Prośba - MOD]

Oryginalna broń: m16a3 się chyba nazywa no ta podstawowa

Pożądana broń: (przykład) M416 CQB Barona lub m4a1 sopmod byle by miała któraś z nich normalny rozmiar jeśli w żadnej nie będzie normalnego to jakiś inny dobry karabin

Dodatkowe : zmienić staty tak jak w oryginale i scope jeśli oczywiście się da.

 

 

[Prośba - MOD]

 

Oryginalna broń: L96A1

Pożądana broń: dsr1subsonic czy jakoś oczywiście normalny rozmiar jeśli się nie da to jakaś inna dobra snajperka z normalnym rozmiarem,zmienić tez staty żeby było najlepiej tak jak w oryginale

 

 

 

Oryginalna broń: ten podstawowy pistolecik

Pożądana broń: (przykład) G18 cobra

Dodatkowe :tak jak w poprzednich normalny rozmiar jak się nie da to jakiś inny w miarę dobry staty takie jak w oryginale

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Oryginalna broń : g36

Porządana broń : g36

 

Informacje : Proszę o podkręcenie szybkośći broni ale bez przesady tak żeby dało się odczuć

 

z góry dziękuje

 

//done

Opublikowano

Oryginalna broń : g36

Porządana broń : g36

 

Informacje : Proszę o podkręcenie szybkośći broni ale bez przesady tak żeby dało się odczuć

 

z góry dziękuje

http://www.mediafire.com/?42zzak8uzcbzej9

https://www.virustotal.com/url/ea9894643d5ee6cc6116b9bc10c88958490e09c58d125b45b338fb63b19d94b5/analysis/

 

Orginalna broń: M417

 

 

porządana M417 CQB

 

 

http://www.mediafire.com/?mdgs1i3np7330m7

https://www.virustotal.com/url/4532c259ee42521d72a9bbed3a284e5464fd58706c0e88ade5d1334987a95b44/analysis/

Bywalec
Opublikowano

Piecu. Potrzebuję czegoś żeby mój American Eagle szybciej strzelał przy tym samym Deamage.

Kiedyś koleś miał to na CW z nami.

 

//done

soPMODjpg_xwxhppq.jpg

Sygna by. Pba ||Liczba permów na dwóch kontach: 28 || Masz pytanie co do wyposażenia za NX? Pytaj na PM|| Moje permy:

 

[Konto I]Mam na pernament: Kolor Nicku, Logo Clanu, M416 CQB, Famas G2, M4 Super 90, MP5 MOD Mark II, MK14 Mod 0, FR F2, Wa2000-1 Tactical, M4A1, L96A1 Arctic Wolf, G36E Valkirie, M6A2 SRT (infinity case), P90 TR (infinity case), G18 Cobra, SCAR-L Trisepear, XK-8 Tactical (infinity case), American Eagle.

Oraz: M4A1 SopMod na do 2015 roku [unban. Nexonnnn <3]

[Konto II]Mam na pernament: AK-47, C1860N, Carbon 15, Bushmaster Type 97, American Eagle, XM8-Spiders, FR F2, CZ Scorpion EVO 3 A1, Cyklops Bandana, Recon Vest, KNT-308, S58 Muskiet

 

Bywalec
Opublikowano

Piecu możesz mi powiedzieć na co AE moje podmieniłeś ?

soPMODjpg_xwxhppq.jpg

Sygna by. Pba ||Liczba permów na dwóch kontach: 28 || Masz pytanie co do wyposażenia za NX? Pytaj na PM|| Moje permy:

 

[Konto I]Mam na pernament: Kolor Nicku, Logo Clanu, M416 CQB, Famas G2, M4 Super 90, MP5 MOD Mark II, MK14 Mod 0, FR F2, Wa2000-1 Tactical, M4A1, L96A1 Arctic Wolf, G36E Valkirie, M6A2 SRT (infinity case), P90 TR (infinity case), G18 Cobra, SCAR-L Trisepear, XK-8 Tactical (infinity case), American Eagle.

Oraz: M4A1 SopMod na do 2015 roku [unban. Nexonnnn <3]

[Konto II]Mam na pernament: AK-47, C1860N, Carbon 15, Bushmaster Type 97, American Eagle, XM8-Spiders, FR F2, CZ Scorpion EVO 3 A1, Cyklops Bandana, Recon Vest, KNT-308, S58 Muskiet

 

Opublikowano

Siema chcialems ei zapytac czy jak zamieniles m4a1 na miniguna to mozesz zrobic tak zeby mial tez tyle samo naboi co minigun ? a jak nie to miny na m93 hornet czy jakos tak te takie duzy miny brazone jasne na speca i to wszytko dzieki !

.

.

.

.

.

Opublikowano
a mozesz tez ubrania przerabiac?

Próbowałem już to raz, zamienia sam model, a jakoś tekstury nie :/ Kijowo to wygląda.

Opublikowano

Próbowałem już to raz, zamienia sam model, a jakoś tekstury nie :/ Kijowo to wygląda.

mi o wyglad nie chodzi najbardzie mi zalezy na statystykach ale tez zebym prostokatem nie szczelal >)

.

.

.

.

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...