Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby większe, mniejsze o mody - Request for Mods


Gość Maxiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[Prośba - MOD]

 

 

Oryginalna broń: L96A1

 

Pożądana broń: L96A1 Ghillie lub TRG-21

 

 

http://www.mediafire.com/?0rka0sfuvtqoaxa

https://www.virustotal.com/url/775b7e0dc76066d7e89c35af92901fa0cf60ef9734c8262dc472ca2b5bda3b2d/analysis/

 

Inne mody dodam później.

  • Odpowiedzi 356
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[Prośba - MOD]

 

Oryginalna broń: L96A1 Arctic Wolf

 

Pożądana broń: ZVI Falcon

 

I jeszcze tak samo ale L96A1 na ZVI Falcon.

 

//done

Opublikowano

Oryginalna broń: m4a1

 

 

Pożądana broń: rec 7 ranges i żeby zmieniało staty

 

 

http://www.mediafire.com/?bft3p47pn5hwqoj

https://www.virustotal.com/url/a1d0c274923234e63c0c1c07fe1644c28973c9a3018e767d6784aca607d7e25d/analysis/1342196029/

 

 

[Prośba - MOD]

 

Oryginalna broń: L96A1 Arctic Wolf

 

Pożądana broń: ZVI Falcon

 

I jeszcze tak samo ale L96A1 na ZVI Falcon.

 

 

http://www.mediafire.com/?b7k77cj0dijdrgk

 

https://www.virustotal.com/url/0c4c7b7b9addbfc39a4adc2038589f2a45c193a7a9ce29f42709fa3212fc1f40/analysis/1342196300/

 

 

 

[Prośba - MOD]

 

Oryginalna broń: m9

Pożądana broń: Łapa crushera ;D

 

Co do tego muszę się tym chwile pobawić.

 

http://www.mediafire.com/?6kzbx32spjaqcwb

https://www.virustotal.com/url/3f85c555f44e999fe5521876c004cfb37baec686a023b01f7a95eae0d3e36e54/analysis/1342197462/

Nowicjusz
Opublikowano

up ''pp19 codname scorpion''? nie ma takiego czegoś. jest;

-pp19

-pp19mod

-pp19 camo

-pp19 scorpion's mod

-pp19 mod camo(chyba;d)

Opublikowano

Oryginalna broń: M92FS

Pożądana broń: Athena

 

Tego się chyba nie da, ponieważ ta broń jest wbudowana do robota...

 

Piecu ja chciałem pp19 codname scorpion a nie tych spider & scorpion czy jakoś tak

 

Ogarnij pierw broń i schemat i dopiero pisz...

Opublikowano

[Prośba - MOD]

Oryginalna broń: M6A2

Pożądana broń: M6A2

Dodatkowe : Zmieniony DMG (tak do ok. 60 żeby zabijał na 2 hity), + ewentualnie zwiększona celność i zmniejszony recoil

 

Da radę ktoś coś takiego zrobić ??

• Płyta Główna MSI Gaming 970  • Procesor AMD FX 8350 8x4.0GHz (OC 4.5GHz)  • Chłodzenie Silentium PC Spartan PRO 


• Pamięć Ram (4x2GB) 2x 2GB A-Data Gaming + 2x 2GB Kingston HyperX 1600MHz CL9  • Zasilacz XFX Core 550W Bronze 80+  


• Grafika Gigabyte Radeon R9 270 OC 2GB WindForce2X (950/5600)  • Obudowa Silentium PC Brutus M25  • System Windows 10 Pro


• Monitor BenQ 24" XL2430T 144Hz 1ms  • Dodatkowo TV Samsung 40" 3D H6400 400Hz


• Klawiatura Razer Deathstalker Essential  • Mysz SteelSeries Rival  • Podkładka A4Tech Bloody B-070  Słuchawki MSI Gaming DS501

Opublikowano

[Prośba - MOD]

 

Oryginalna broń: l96a1

 

Pożądana broń: L115A3

 

Dodatkowe : Żeby ktoś jeszcze dał plik z którym jest zmieniony celownik z l96 na tego z l115

 

 

//done

Opublikowano

[Prośba - MOD]

 

Oryginalna broń: M6A2

 

Pożądana broń: M6A2

 

Dodatkowe : Zmieniony DMG (tak do ok. 60 żeby zabijał na 2 hity), + ewentualnie zwiększona celność i zmniejszony recoil

 

 

Da radę ktoś coś takiego zrobić ??

 

 

 

Tak się nie da, zobacz na poprzednie zgłoszenia i zoabczysz o co tu chodzi.

 

[Prośba - MOD]

 

Oryginalna broń: l96a1

 

Pożądana broń: L115A3

 

Dodatkowe : Żeby ktoś jeszcze dał plik z którym jest zmieniony celownik z l96 na tego z l115

 

http://www.mpcforum.pl/topic/662615-prosby-wieksze-mniejsze-o-mody/#entry4785653

Opublikowano

Masz Scope

 

http://www.mediafire.com/?y569vgpo3zzx5f0

 

https://www.virustotal.com/url/88e3b6b8efa5f1d99fba4c293ee2c67144eb0bb8b7c0f3d20add246e411756a1/analysis/1342515325/

Opublikowano

[Prośba - MOD]

Oryginalna broń: M16A3

Pożądana broń: g36-e Autumn albo valyria

Dodatkowe : textura , dźwięk i statystyki .

 

//done

Opublikowano

[Prośba - MOD]

Oryginalna broń: M16A3

Pożądana broń: g36-e Autumn albo valyria

Dodatkowe : textura , dźwięk i statystyki .

 

http://www.mediafire.com/?pdibuxzj5upt9ch

https://www.virustotal.com/url/2ca22490a63367c6fbc4eee88e41bc83e8d87aa0c50cf39362bdc5aaf283c216/analysis/1342605022/

Opublikowano

[Prośba - MOD]

 

Oryginalna broń:

m16a3(ta podstawowa)

Pożądana broń:

minigun

 

Dodatkowe : textura , dźwięk

i statystyki .

 

 

 

[Prośba - MOD]

 

Oryginalna broń:

m16a3(ta podstawowa)

Pożądana broń:

l96a1

Dałoby radę aby z normalnej broni zrobić snajperkę?

Jak nie to proszę o zrobienie l96a1 ghille z najtańszej snajpy ze sklepu.

 

//done

Opublikowano

[Prośba - MOD]

 

 

Oryginalna broń:

 

P90

 

Pożądana broń:

 

Orthus ( Dual Kriss )

 

 

Dodatkowe : textura , dźwięk

 

i statystyki .

 

//done

Opublikowano

[Prośba - MOD]

 

 

Oryginalna broń:

 

P90

 

Pożądana broń:

 

Orthus ( Dual Kriss )

 

 

Dodatkowe : textura , dźwięk

 

i statystyki .

 

 

http://www.mediafire.com/?ina431ixvxjn9rj

https://www.virustotal.com/url/b2e3446326a4b31a8417c17bf9db602a85a2e961c0875762c7b94b40f1fc9874/analysis/1342697667/

 

 

 

[Prośba - MOD]

 

Oryginalna broń:

m16a3(ta podstawowa)

Pożądana broń:

minigun

 

Dodatkowe : textura , dźwięk

i statystyki .

 

http://www.mediafire.com/?98dz8gk39v7tefm

https://www.virustotal.com/url/930761aea9263c524b5d8a61483f06109d39af52974f2caaa94a06858eab77da/analysis/1342697696/

Opublikowano

Cześć mam jednego

moda

co moge być sam w fireTeam czy cos ale na filmiku widzilem że innym hp nie spada jak strzelą go a jak mnie strzelą to hp spada oco chodzi jest taki mod na hp czy cos ???

Opublikowano

To na pewno grał z hackiem bo tak się nie da raczej zrobić. Da się trening podmienić na Fireteam'a ale HP ci będzie schodzić. Ktoś musiał używać Godmode.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...