Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby większe, mniejsze o mody - Request for Mods


Gość Maxiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prośba o moda :

 

 

Oryginalna broń : M4A1

 

Pożądana broń : REC7 Rangers

 

 

Dodatkowe : Prosze Cię spróbuj zrobić by model fajnie wygladał, i scope ; ]

 

http://www.mediafire.com/?bft3p47pn5hwqoj

https://www.virustotal.com/url/a1d0c274923234e63c0c1c07fe1644c28973c9a3018e767d6784aca607d7e25d/analysis/

 

 

 

[Prośba o mod]

 

[Oryginalna broń] L96A1

 

[Pożądana broń] L96A1 Holiday Wolf

 

Jeśli byś mógł to skala 1:1 i textura takiak w poprzednim taki sam tylko najlepiej na L96A1..

 

http://www.mediafire.com/?onphiyp6swvstsv

https://www.virustotal.com/url/ac841c37d852f8ec88a1dad639f1c8d2b0cde54bfc488c572e15b0f6026ecb50/analysis/1343234507/

  • Odpowiedzi 356
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

[Prośba Mod]

 

[Oryginalna broń] M16A3

 

[Pożądana broń] M416 CQB CAMO

 

Dodatkowe:Skala 1:1 zeby nie bylo takie malutkie,i jak robisz tego scope to zrob jakos taki kolor zeby niewygladl jak jakis kawal Metalu albo wgl nie rób jak wolisz chyba ze bedzie dzialal jak w normalnym CQB

 

 

 

a i dał bys edita albo cos zeby w tamtym modzie byla ta siateczeka od kamuflażu [L96A1]

 

 

//done

Opublikowano

Oryginalna broń:

Standardowy Granat

Pożądana broń:

Nalot wybuchający

• Płyta Główna MSI Gaming 970  • Procesor AMD FX 8350 8x4.0GHz (OC 4.5GHz)  • Chłodzenie Silentium PC Spartan PRO 


• Pamięć Ram (4x2GB) 2x 2GB A-Data Gaming + 2x 2GB Kingston HyperX 1600MHz CL9  • Zasilacz XFX Core 550W Bronze 80+  


• Grafika Gigabyte Radeon R9 270 OC 2GB WindForce2X (950/5600)  • Obudowa Silentium PC Brutus M25  • System Windows 10 Pro


• Monitor BenQ 24" XL2430T 144Hz 1ms  • Dodatkowo TV Samsung 40" 3D H6400 400Hz


• Klawiatura Razer Deathstalker Essential  • Mysz SteelSeries Rival  • Podkładka A4Tech Bloody B-070  Słuchawki MSI Gaming DS501

Opublikowano

Oryginalna broń:

Standardowy Granat

 

Pożądana broń:

Nalot wybuchający

 

Granat ci nie będzie działał tak jak nalot

 

 

prosze o moda l96a1 za trg-41

 

http://www.mediafire.com/?gtp26ea3ma4r055

https://www.virustotal.com/url/8ef40bffd588ce67fc3ab759c6774eca4c8c778dcb8da4c0e249d535acfe6a6a/analysis/1343385289/

Opublikowano

Ale chcem miec m9 jaki tracker z super knifem

 

Masz

http://www.mediafire.com/?vnyo6n8xgp1h4y4

https://www.virustotal.com/url/dd38228ac617bfebbfa3b150ad4e952806ecfb27e4b636a3bfdfa6ac01d3e7b7/analysis/1343390863/

Opublikowano

Zrobi ktos mi G36e na g36e autum

Proszę bardzo

http://www.mediafire.com/?tj0doey3zttjhyh

https://www.virustotal.com/url/6990b8793fc2ababa3ebf112623416fc5c60fbbe06c1f752e7af649496d3b37b/analysis/

Opublikowano

A ja mam takie pytanko czy da radę zrobić mocniejszego turreta ?

Żeby zabija np. na 2 hity ?

• Płyta Główna MSI Gaming 970  • Procesor AMD FX 8350 8x4.0GHz (OC 4.5GHz)  • Chłodzenie Silentium PC Spartan PRO 


• Pamięć Ram (4x2GB) 2x 2GB A-Data Gaming + 2x 2GB Kingston HyperX 1600MHz CL9  • Zasilacz XFX Core 550W Bronze 80+  


• Grafika Gigabyte Radeon R9 270 OC 2GB WindForce2X (950/5600)  • Obudowa Silentium PC Brutus M25  • System Windows 10 Pro


• Monitor BenQ 24" XL2430T 144Hz 1ms  • Dodatkowo TV Samsung 40" 3D H6400 400Hz


• Klawiatura Razer Deathstalker Essential  • Mysz SteelSeries Rival  • Podkładka A4Tech Bloody B-070  Słuchawki MSI Gaming DS501

Opublikowano

Jeszcze jeden temat z obrazą lub spamem posypią się warny i z modów będzie nici -_-

 

Oryginalna

broń:

L96A1

 

Pożądana broń: L96A1 Super Magnum

 

 

 

http://www.mediafire.com/?vhsu22d4ofo3tzk

https://www.virustotal.com/url/a657b3d75f7a3e438797d497d6a7de5b2bb6282523f8c9003a9881fdf02cbdea/analysis/

 

Oryginalna broń: G36E

 

Pożądana broń: G36KE, G36C, G36E Autumn Valkyrie, L85A1 MOD

 

 

 

http://www.mediafire.com/?tj0doey3zttjhyh

https://www.virustotal.com/url/6990b8793fc2ababa3ebf112623416fc5c60fbbe06c1f752e7af649496d3b37b/analysis/

 

Oryginalna broń:

m16a3 (domyślna)

 

Broń porzadana: m6a2 srt

 

http://www.mediafire.com/?ksgxdqmvo353307

https://www.virustotal.com/url/5c082eb7041c7329aec88fb74d73ac49538216e1b36183d1d1567ba8b1bb5c90/analysis/

 

 

A ja mam takie pytanko czy da radę zrobić mocniejszego turreta ?

Żeby zabija np. na 2 hity ?

 

Nie da się

Opublikowano

PiecuPL mam do cb pytanie.

Czy da rade cos zrobic z podstawowym granatem ?

Jak tak to odpisz i powiedz co by mozna bylo w nim zmienić.

Opublikowano

Piecu a mojego moda da rady zrobić? jeśli nie da rady takiego wyglądu nadać gietce to może być poprostu zielona wersja autumn g36e valkyrie tylko żeby dało rade podkręcić tą gietę

Opublikowano

Dało by sie zrobić ?

Orginalna broń : M16A3

Porządana broń : ta nowa kusza

 

Ale na jaką broń??

 

Powyższe mody dam jutro.

Opublikowano
Piecu a mojego moda da rady zrobić? jeśli nie da rady takiego wyglądu nadać gietce to może być poprostu zielona wersja autumn g36e valkyrie tylko żeby dało rade podkręcić tą gietę

 

http://www.mediafire.com/?jy4yc17b8fznbmz

https://www.virustotal.com/url/c8f37aa5ee89d79be45726a1145e92ef5f93c60399799d18c6d068562cc3e6e4/analysis/

DAłbyś radę zmienić granat w dynamit?

http://www.mediafire.com/?4izgi5qrohmq8w4

https://www.virustotal.com/url/906a212db73907f1b40d8f2bb7805761a9feed8ffb85522d56a54887e5ba6d1c/analysis/1343560548/

 

Orginalna broń;PP-19 Pożądana broń;PP-19 Scorpion's Mod

http://www.mediafire.com/?6ari0t9tqivdhsi

https://www.virustotal.com/url/d4b5744ba0fa98703edb3ad50bac7ac44fff3ddd5bde81736a4fe5c868750d58/analysis/1343561202/

 

Dało by sie zrobić ? Orginalna broń : M16A3 Porządana broń : ta nowa kusza

 

Zrobię ale nie będzie zabijać na hita.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...