Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby większe, mniejsze o mody - Request for Mods


Gość Maxiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 356
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

m16a3 na p90 tr se lub carbon 15

 

tylko zeby nie było takie malutkie

 

Z m16 będzie małe, jak chcesz masz z ACR i wtedy będzie normalne.

 

http://www.mediafire.com/?tryaa8v6p6995cf

https://www.virustotal.com/url/160e3dc8f9f0e8eb445549fabb3fcbd3f2b05cef2b7b9aca4b28dc1c22929983/analysis/

 

Orginalna Broni :M16a3

Pożądana Broni : G36C

 

Dodatki: ma strzelać szybciej i wyglądać jak orginalne g36c

 

Piecu dodaje od nowa bo wyskoczył mi w rarze błąd crc

Tu tylko plik z teksturą jest zły.

http://www.speedyshare.com/pwsrc/GUNS-T-PV-AR.rar

https://www.virustotal.com/url/9e0c43f6b383df0183e158ce33428cc9dbda82cdd35edf3d76cf632c0f203e68/analysis/1347699805/

Opublikowano

No to możliwe, że coś podałem źle.

 

Ale np. na tej broni już nie powinno być

http://www.mediafire.com/?pdibuxzj5upt9ch

https://www.virustotal.com/url/2ca22490a63367c6fbc4eee88e41bc83e8d87aa0c50cf39362bdc5aaf283c216/analysis/

Opublikowano

a piecu na jakim pistole dało by się tak zrobić i ogl zrobić go na usp tacital se? k5sd ten za nx? bo mam go na perma akurat ;D a on już ma to wbudowane

Opublikowano

Chciałbym sie dowiedziec czy jest mozliwosc zwiekszenia pojemnosci magazynka w tym legionie? Bo te 200 ammo to stanowczo za malo ;p

Nie, nie ma takiej możliwości.

Opublikowano

Sorki łap poprawkę

 

http://www.speedyshare.com/qWr6e/GUNS-T-PV-Pistol.rar

https://www.virustotal.com/url/c3ed659baf64edc7106aeb1e54b9f48379948153ca8813b9ae62f6a03e50e9db/analysis/1347991812/

Opublikowano

[Prośba - MOD]

 

prosze o super knife undetected

 

http://www.mpcforum.pl/topic/635960-mod-superknife/

 

Zmień bypass'a na TEXTURESCRIPTS.rez

Opublikowano

@UP

Nie da rady tak zrobić aby MG "strzelało" ogniem. Jedynie mogę ci zwiększyć ROF'a w broni co da większą szybkostrzelność.

Opublikowano

[Prośba - MOD]

Oryginalna broń: M9

Pożądana broń: tracker knife albo dom pedro sword

Dodatkowe chodzi o szybkosc walenia glownie albo jakis hack na szybkosc walenia nozem.

Opublikowano

[Prośba - MOD]

Oryginalna broń: M9

Pożądana broń: tracker knife albo dom pedro sword

Dodatkowe chodzi o szybkosc walenia glownie albo jakis hack na szybkosc walenia nozem.

Tutaj masz na SuperKnife

http://www.mpcforum.pl/topic/635960-mod-superknife/

 

Tutaj masz na Tracker'a

http://www.mediafire.com/?jnz65t59gsgn410

https://www.virustotal.com/url/4865c727d29ce60bcf1bb2f1c2da2e0286b51751cbc20c80e5c68ee13df60d4c/analysis/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...