Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk] MachinesCraft [60slotów][Nowe rudy, maszyny, zwierzęta i setki nowych itemów...][IndustrialCraft2, BuildCraft, RedPower, MoCreatures...]


e4aENHQe2uWCCvQfUJsTGQCZJDmLRpof

MachinesCraft - Ankieta :)  

85 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uwa?asz ?e piterka to noob

  2. 2. Czy podobaja Ci si? jego serwery

    • NIEEEE!
    • S? okropne
    • Gorszych nie widzia?em/?am

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie nie jestem hakerem kiedyś sie używało 'Nyan Craft' to były czasy ale NyanCraft stal sie zbyt zawansowanyyyyy !

Używam nie dociągnięć serwera . Pierw wołasz bugerów na serwer i karzesz im testowac ;P .


Wróciłem.
664501451058467508490.png

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie nie jestem hakerem kiedyś sie używało 'Nyan Craft' to były czasy ale NyanCraft stal sie zbyt zawansowanyyyyy !

Używam nie dociągnięć serwera . Pierw wołasz bugerów na serwer i karzesz im testowac ;P .

 

Wiem że serwer ma dużo niedociągnięć, ale stoi dopiero 2 tygodnie. Wszystko staram się naprawić, ale jak niektórym się wydaje, w niektórych przypadkach nie jest to takie łatwe.

Ty masz już od dawna bana, więc nie mam co z tobą dyskutować -_-

Opublikowano

Serw jest fajny na razie off bo dodają mody a serw pro

Zapraszam Do ReyoPolis moje miasto działki za free

Jutro Będą słupy energetyczne z energią

Opublikowano

A więc tak: serwer nienajgorszy, ale: administracja pozostawia troche do życzenia, a vipy mogą robić co chcą i nie są za to karani. Za to wielki -

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz, że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani."

~Słoń

Opublikowano

Serwer fajny ale jest kilku dupolizów, którzy kupili sobie vipa i okradają ludzi, a my nie możemy im nic zrobić bo mają no-pvp na działkach; myślałem, że to serwer survival(tak mówią admini), a kupisz vipa i survival się kończy.

Opublikowano

Ale kara za kradzież już nie... Nie mówiąc o ustawianiu homa niedaleko domu itd.

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz, że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani."

~Słoń

Opublikowano

A więc tak: serwer nienajgorszy, ale: administracja pozostawia troche do życzenia, a vipy mogą robić co chcą i nie są za to karani. Za to wielki -

Zgadzam sie lipny serwer vipy sa nietykalne pozdro admmini na kase leca i tyle

Opublikowano

kazikp - niby taki cwany jestem a screenów nie porobiłem. Popytaj się ludzi na serwerze co się działo, jak ta glizda ukradła quarry

"Kiedyś usłyszałem jedną bardzo mądrą rzecz, że na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani."

~Słoń

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...