Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyciągnąć aktualne ID zmianek poprzez BS'a.


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pomocne jak ktoś nie potrafił znaleźć informacji w "hilfe tips" które jest nawet na ss tylko trza przetlumaczyć w translatorze.

Dużo osob jednak by nie wpadło na to więc przydatne :P

Opublikowano

Myślę, że prawie wszyscy to znają , no ale kto nie zna temu się przyda :) Z racji iż mi się podoba oraz się trochę napracowałeś to łapaj lajka ;P

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

A jak np: 100 zmianek bonów mają swoje ID a kolejne 100 zmianek bonów jeszcze INNE ID ?

Jak to można obejść, lub czy znacie takiego bs który może takie coś zmieniać ?

Opublikowano

A jak np: 100 zmianek bonów mają swoje ID a kolejne 100 zmianek bonów jeszcze INNE ID ?

Jak to można obejść, lub czy znacie takiego bs który może takie coś zmieniać ?

Dołączam się : )

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

A jak np: 100 zmianek bonów mają swoje ID a kolejne 100 zmianek bonów jeszcze INNE ID ?

Jak to można obejść, lub czy znacie takiego bs który może takie coś zmieniać ?

Właśnie w tym tkwi problem, lecz cały czas na tym pracuję. Na razie musicie cały czas podmieniać ID tym sposobem, może mi się uda wykombinować coś.

Opublikowano

Witam !

 

A jak np: 100 zmianek bonów mają swoje ID a kolejne 100 zmianek bonów jeszcze INNE ID ?

Jak to można obejść, lub czy znacie takiego bs który może takie coś zmieniać ?

 

Chodzi pewnie o BloodyMT2 ; ] . Niestety, narazie musicie "przeładowywać" co każde kupienie zmianek .

 

Pozdrawiam !

Opublikowano

Witam !

 

 

 

Chodzi pewnie o BloodyMT2 ; ] . Niestety, narazie musicie "przeładowywać" co każde kupienie zmianek .

 

Pozdrawiam !

Napisałem to wyżej :)

 

@Refresh

Opublikowano

Gdybym jeszcze grał aktywnie w metina.. Lecz tak czy siak poradnik Mi się bardzo spodobał ciekawy pomysł, dobre wykonanie, oczywiście leci +.

Opublikowano

a jednak łatwo obejść "zabezpieczenia" przed bs'em. Bardzo fajny tutek i na pewno się przyda :)

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Opublikowano

TuTek przydatny , wszystko ładnie i estetycznie napisane/wykonane .

"Lubię to" .

8zbv.png


f1zzy here.


'Hodor hodor hodor!' ~Hodor


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mi się bardzo przydało bo jest o wiele praktyczne niż bawienie się w plikach ;d. Jak będzie działać po ludzku przeglądarka to dam lajka;p

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

Opublikowano

Mam problem,gdy przeładowuje ID zmianek na serwerze Freak2 wyskakuje 0 zamiast przeładowanej wartości potrzebuje aktualnego ID ponieważ wolę BS z kamer moda szybciej zmienia bony niż ten by padmak tylko mam problem że jest zmieniony ID zmianek i na kamer modzie widzę żółć zamiast zmianki.

Opublikowano

powiedz jak zrobić żeby na serwie gdzie można kupić po 10 zmianek, po 20 i po 50 kupowało po 50 naraz?

Opublikowano

Jak uruchomić go?

 

 

1 uruchamiasz injectora

Wybieramy "Detai Suchen"i szukamy naszego DLL z bota

2 to na injectorze masz napisane gzieś na środku "Aktualisieren"

naciskasz to i masz nową liste procesów

3 następnie w tej liście szukasz procesu metina.

na jakim chcesz uzywać bota czyli u mnie na XenoxMT2 zaznaczam a następnie daje tam

" in den ausgewahlnten Prozzes injizieren" i po max 15s zalezy od kompa to włącza ci się

bot i dalej juz chyba wiesz jak idzie.

4 Następnie pojawi nam się małe okienko, z 2 opcjami :

-Login.

-Registerein.

5 Wybieramy Registerein, rejestrujemy się...

6 Wybieramy Login, logujemy się...

Wyskoczyło nam okienko z wybieraniem jakich bonów ma szukać...

7 Wybieramy odpowiednie bony, jeżeli chcemy to wybieramy alternatywne bony na których ma również się zatrzymywać ( np. w 1 ustawiamy 50sr w drugim 20um, i jak wejdzie 50sr to się zatrzyma i jak wejdzie 20 um to się zatrzyma ) nie polecam dawania 20um i 50śr na raz bo tak nie da się zbonować.

8 Wchodzimy w ostatnią zakładkę,

w 2 zakladkę i zaznaczamy opcję Nachkaufer aktiviert.

-kupowanie zmiany bonów 1-5.

-kupowanie zmiany bonów 6-7.

w 1 zakładce items możemy zamiast 1000 dać 100 i będzie nam zmieniało.

100 bonów na 1s ale czasem przeskakuje bon i lipa więc lepiej na min na 500 i dobrze leci.

w 3 zakładce jest coś z przyjaciółmi ale to nie potrzebne nam jest.

9 Powracamy do zakładki gdzie ustawialiśmy bony, i dajemy Starten!.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Da sie jakoś ustawić w opcjach/logach żeby zmieniało nie w okienkach 1-5 tylko 6-10 (chodzi mi o sloty w eq)?

Na dzień dzisiejszy nie ma takich opcji, jednak czytając pewien temat na innym forum(niemieckim) padmak wypowiadał się że może takie coś będzie wprowadzone przy następnej aktualizacji.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...