Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyciągnąć aktualne ID zmianek poprzez BS'a.


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poradnik nie działa gram na spotlinemt2 i nie działa !!!! na innych serwerach na pasku pokazywała się moja nazwa postaci tutaj jest puste !!!! pomorze ktoś ?

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tym da się tylko wyciągnąć id zmianek? Czy da rade innego itemka?

 

Da sie chyba kazdego itemka, dajesz na przedostatnie pole w 1 zakladce klikasz przeladuj i masz :)

1386175744-U112610.png
Opublikowano

jak wyskakuje mi to okienko podczas wlaczania bsa to mam wejsc w co? probowalem w metin2client.bin i nie dziala a nic innego tam nie ma pomoze ktos?

ps:gram na algori

Opublikowano

 

Mini Poradnik "Jak wyciągnąć aktualne ID zmianek poprzez BS'a".

 

1. Logujemy się na serwer.

 

2. Włączamy BS'a i ustawiamy aktualny proces Metin2.

 

3. Kupujemy Zmianę Bonów.

 

4. Zakupione zmianki ustawiamy na przedostatnie miejsce w EQ, na pierwszej stronie.

Tak jak na poniżej zamieszczonym zdjęciu.

60298213.jpg

 

 

5. Wchodzimy do zakładki Inne, następnie klikamy Przeładuj.

SS zamieszczony poniżej.

93916326.jpg

 

 

6. Jak widzimy po przeładowaniu mamy już aktualne ID Zmianek.

47110965.jpg

 

7. Cieszymy się aktualnym ID zmianek na serwerze.

8. Możemy ponownie "Bocić" na serwerze :P

FAQ

Download:

 

http://padmak.de/

 

Lub z MPC:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/717229-dl-switchbotv-31-najnowsza-wersja/

 

Spolszczenie:

DL:

http://sendfile.pl/177831/config.rar

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/f987838f7cdeef2b7fc32a96b15995dbf6d0c0b8d70af20260a280d649d22b5f/analysis/1339785894/

 

Siemka jak mam to pobrać?

 

Poradnik by Gamus dla MpcForum

Zakaz kopiowania na inne fora.

 

Siemka jak mam to pobrać??

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ta... miałem 38 sr uruchomiłem bota zrobiłęm jak tutaj i dalej nie mogę zmieniać... 1 zmianka i stop...

Bo każda zmianka ma inne ID zapewne...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...