Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyciągnąć aktualne ID zmianek poprzez BS'a.


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wystarczy załadować raz, a później reszte zmianek pociągnie automatycznie. Nie wiem na czym to polega ale leci z każda następną.

Polecam jakby komuś nie działało to bsy z pythonem. Działają zawsze ! ;)

Tut przydatny fajna możliwość bonowania 5 na raz :)

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam.

Mam pewien problem ze zmianą bonów.Robię wszystko co na instrukcji i to co widziałem na innych filmikach jednak nie mogę tego ogarnąć.

1.Włączam metina (xenoxa) i loguję się na swoją postać.

2.Odpalam swichbotav3.exe.

3.Wybieram "Datei suchen" i wybieram "swichbotv3.dll"

4.Wybieram Xenoxa w procesach i włącza mi się bot.

5.Ustawiam jezyk polski i zalogowałem się.

6.Ustawiam w eq wszystko na swoim miejscu.

7.Przeładowałem wszystko i wciskam start.

 

Niestety nic się nie dzieje, chciałem zapytac czy ktoś używa tego na Xenoxsie jeszcze czy są już zabezpieczenia jakieś lub ja jestem tak bardzo ciemny że nie potrafię tego zrobić.

 

Pozdrawiam czekam na jakąś odpowiedź.

Opublikowano

Ten sposób nie działa już wszędzie :)

Jest jakiś inny?

Widziałem jak niektórzy mają śr +60 ja włożyłem 2200 bonów ręcznie i maxymalny wynik to 41sr,więc nie wiem czy mieli szczęście czy posiadają jakiś sposób na to.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema. Dlaczego wyskakuje mi taki błąd? robie wszystko dobrze i błąd i wyłącza mi metka: Exception: main.cpp(78)Init Module. ?

Opublikowano

Gram na serwerze Ventris.pl i zmienia mi bony co 10 - 15 sekund... Pomocy , co zrobić??

 

 

SWITCH BOT OD PADMAKA

Ograniczenie serwerowe czasami nie jest?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Na argentus po wyciagnieciu id zmianek klikam start i wgl nie zaczyna zmieniac . ;/ co moze byc . ?

miałem to samo pobrałem innego bsa spróbuj może się uda :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...