Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyciągnąć aktualne ID zmianek poprzez BS'a.


Gamus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mini Poradnik "Jak wyciągnąć aktualne ID zmianek poprzez BS'a".

1. Logujemy się na serwer.

 

2. Włączamy BS'a i ustawiamy aktualny proces Metin2.

 

3. Kupujemy Zmianę Bonów.

 

4. Zakupione zmianki ustawiamy na przedostatnie miejsce w EQ, na pierwszej stronie.

Tak jak na poniżej zamieszczonym zdjęciu.

60298213.jpg

 

 

5. Wchodzimy do zakładki Inne, następnie klikamy Przeładuj.

SS zamieszczony poniżej.

93916326.jpg

 

6. Jak widzimy po przeładowaniu mamy już aktualne ID Zmianek.

47110965.jpg

 

7. Cieszymy się aktualnym ID zmianek na serwerze.

 

8. Możemy ponownie "Bocić" na serwerze :P

 

FAQ

Download:

http://padmak.de/

Lub z MPC:

http://www.mpcforum.pl/topic/717229-dl-switchbotv-31-najnowsza-wersja/

 

Spolszczenie:

DL:

http://sendfile.pl/177831/config.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/file/f987838f7cdeef2b7fc32a96b15995dbf6d0c0b8d70af20260a280d649d22b5f/analysis/1339785894/

 

 

Poradnik by Gamus dla MpcForum

Zakaz kopiowania na inne fora.

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Od kiedy umieszczenie w danym miejscu jakiegoś przedmiotu pomaga? Chyba dopisałeś to od tak, żeby nie było tylko 4 punktów w poradniku.

Wiem, że odczyty z botów są zawsze na pierwszym i ostatnim miejscu na pierwszej stronie, ale cóż... widać trochę się zacofałem.

Dobrze, że tym się podzieliłeś, a teraz admini prywatnych serwerów mają znów problemy. =)

Opublikowano

Od kiedy umieszczenie w danym miejscu jakiegoś przedmiotu pomaga? Chyba dopisałeś to od tak, żeby nie było tylko 4 punktów w poradniku.

Właśnie nie wiem dlaczego, ale pomysł odnośnie przesunięcia zmianek na inne miejsce w EQ podsunęła mi pewna osoba z serwera prywatnego i jak widać działa to ;)

Opublikowano

Kupilem zmianke wziolem przedostatnie miejsce wziolem przeladuj i id takie same Wziolem start i nie kupuje zmianek

Przedtem mi dzialalo ale nw co robilem

Opublikowano

i po co to jest id?

DAJ LIKE !

proszę o usunięcie mi tych 60% ostrzeżeń.

zarejestruj się tutaj

xxxxxxx

Opublikowano

dzięki, robie serwer i pomogłeś mi zrobić zabezpieczenie, dzia ;p

Nie ma za co, można i tak to wykorzystać :)

 

 

i po co to jest id?

Aby BS bonował itemki, ponieważ z innymi ID nie da rady.

Opublikowano

Ej pomorz mi z tym kupowaniem zmianek

 

A jak wloączyc 2 bvs bo u mnie nie da rady jak wlocze i to pozniej niechce zmianek kupowac albo wgl nie wloczy sie do zalogowania

Opublikowano

Ej pomorz mi z tym kupowaniem zmianek

 

A jak wloączyc 2 bvs bo u mnie nie da rady jak wlocze i to pozniej niechce zmianek kupowac albo wgl nie wloczy sie do zalogowania

Włączasz 2okienka Metin'a i Bs'a, ale wybierasz dwa różne procesy.

Opublikowano

Dzieki!!! Wreszcie uzyje bsa na niektorych serwach :) Like

Suois

 

Szukam osoby do wspólnej gry na prywatnych serwerach metin2, wiecej informacji na Prywatnej Wiadomości

:)

Opublikowano

Dzięki działa wszystko :D A może mi ktos powiedzieć czym różnią sie Normalne Bony a Alternatywne ?!

 

Juz 2 dni zmieniam bony ;/ i nie weszlo 25um 15l w Trucie ;/ Na xenoxie.

Opublikowano

A może mi ktos powiedzieć czym różnią sie Normalne Bony a Alternatywne ?!

Sam się zastanawiam, ale BS'a działa dobrze gdy wpisujesz w normalnych czyli z lewej strony.

Opublikowano

Sam się zastanawiam, ale BS'a działa dobrze gdy wpisujesz w normalnych czyli z lewej strony.

 

Już wam odpowiadam. Jeśli wpisujecie w normalnych bonach mp. sr 45 sila 12. A w alternatywnych możecie wpisać um 20 lud 15. To będzie wam wyszukiwało 2 różne bony w 1 itemie. Mam nadzieję, że zrozumieliście.

1377531174-U173186.png
Opublikowano

przydatne ale niektórzy dalej nie kumają ; p

7677c2d099021b833a41caee5dccf471150.254.196.253images.jpeg

Zakoduj se Romanie nigdy tobie nie wybaczę

Za to propagowanie tych kłamliwych przeinaczeń

Za to, że ludzie, których szanuję prosto z serca

Nie wiedza już co myśleć boś ich sprytnie ponakręcał

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...