Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanko: gdzie się podział IChat w pliczkach?

[√]100 postów

[√]200 postów

[√]300 postów

[x]400 postów

[x]500 postów

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wszystko srobione na odpierol się :/ za co nie podziękuję za ten post .. po co 1.6.2 skoro jest to wersja developerska ? jak nie wiecie kto to developerzy to nie piszcie mi ,żeby było fajnie ..

Opublikowano

POMOCY Gdy ja tworze NPC to pisze mi : An internal error occurred while attempting to perform this command , co mam zrobić ????? PLS o pomoc

 

Zapewne zmieniłeś silnik i nie pobrałeś łatki, gdzie jest zaktualizowany Citizens.

 

Pytanko: gdzie się podział IChat w pliczkach?

 

A po co on? :P

 

wszystko srobione na odpierol się :/ za co nie podziękuję za ten post .. po co 1.6.2 skoro jest to wersja developerska ? jak nie wiecie kto to developerzy to nie piszcie mi ,żeby było fajnie ..

 

Jest download do developerskiej jak i rekomendowanej. Każdy pobiera to co chce...

Opublikowano

Zapewne zmieniłeś silnik i nie pobrałeś łatki, gdzie jest zaktualizowany Citizens.

 

 

A po co on? :P

 

 

Jest download do developerskiej jak i rekomendowanej. Każdy pobiera to co chce...

Tylko że jeszcze nie wydano rekomendowanej wersji na 1.6.2 ? HAHHA

Opublikowano

Br3nd Chestschop zajmuje miejsce essentials to ma

 

A taki mały off-topic

Wszyscy my użytkownicy jesteśmy za tym Abyś odzyskał moderatora ( pisze to po konsultacji z innymi

Kto jest za tym niech da like :) lub po prostu napisze na pw

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

Br3nd Chestschop zajmuje miejsce essentials to ma

 

A taki mały off-topic

Wszyscy my użytkownicy jesteśmy za tym Abyś odzyskał moderatora ( pisze to po konsultacji z innymi

Kto jest za tym niech da like :) lub po prostu napisze na pw

 

ChestShop daje dużo więcej możliwości, w essentials economy jest bardzo słabo rozbudowane. Co do mojego moderatora no to niestety... http://www.mpcforum.pl/topic/994832-minecraft-br3nd/

Opublikowano
#Minecraft server properties
#Sat Jul 20 17:41:08 CEST 2013
generator-settings=
allow-nether=true
level-name=work
enable-query=true
allow-flight=false
server-port=25565
query.port=25565
level-type=DEFAULT
enable-rcon=false
force-gamemode=false
level-seed=
server-ip=12.345.675
max-build-height=256
spawn-npcs=true
white-list=false
debug=false
spawn-animals=true
texture-pack=
snooper-enabled=true
hardcore=false
online-mode=false
pvp=false
difficulty=1
server-name=Pliki serwerowe by BR3ND
enable-command-block=false
gamemode=0
max-players=100
spawn-monsters=true
generate-structures=true
view-distance=10
spawn-protection=16
motd=\u00A7fMój \u00A7eSerwer \u00A72 Rozpocznij gre --->>

 

Tak to zrobiłem.

Opublikowano

 

 

#Minecraft server properties#Sat Jul 20 17:41:08 CEST 2013generator-settings=allow-nether=truelevel-name=workenable-query=trueallow-flight=falseserver-port=25565query.port=25565level-type=DEFAULTenable-rcon=falseforce-gamemode=falselevel-seed=server-ip=12.345.675max-build-height=256spawn-npcs=truewhite-list=falsedebug=falsespawn-animals=truetexture-pack=snooper-enabled=truehardcore=falseonline-mode=falsepvp=falsedifficulty=1server-name=Pliki serwerowe by BR3NDenable-command-block=falsegamemode=0max-players=100spawn-monsters=truegenerate-structures=trueview-distance=10spawn-protection=16motd=\u00A7fMój \u00A7eSerwer \u00A72 Rozpocznij gre --->>

Tak to zrobiłem.

 

 

Ustaw enable-command-block=true

Opublikowano

Jak włączy serwer wcisakam run bity i nic się nie dzieje ?

 

Edit: Już działa musiałem jave zainstalowac ?

 

Jak zrobic żeby ja jako Admin miał dostęp do too many items, worldedita itp ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...