Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak na tych pplikach zdobyć pieniadze tzn dukaty zeby np sie tepac na clan homa itp?

 

Ustawić sklepy (npc - wieśniaki), żeby gracze mogli sprzedawać/kupować. :)

Opublikowano

Gdzie jest dowloand? Bo cały czas go nie moge znaleść

 

 

Gdzie jest pobieralnia do tego? te v2 na speedy wygasło

 

 

@BR3ND czemu nie ma download'u?

 

 

Bo mpcforum mi na to nie pozwala. ^^

 

Nie musisz oszukiwać ludzi.

 

Temat powinien być zamknięty ile czasu można realizować projekt ?

 

Komunikaty dla graczy nie sa w 90% spolszczone, w przeliczeniu na słowa na pewno wyjdzie mniej niż 75%

Silnik który posiada ta paczka był dopiero testowany  ( czasami na tej wersji silnika sypie błędy)

 

[Najbardziej polecane pliki na forum!]

Powiem ci że nie najbardziej, może kiedyś były sławne a gdy zacząłeś sprzedawać za kasę realną to sytuacja się zmieniła.

 

Ostatnio jak w tym temacie pisałem i poparło moją wypowiedz kilka osób to wszyscy razem ze mną dostaliśmy warna, zobaczymy jak będzie teraz.

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

Nie musisz oszukiwać ludzi.

 

Temat powinien być zamknięty ile czasu można realizować projekt ?

 

Komunikaty dla graczy nie sa w 90% spolszczone, w przeliczeniu na słowa na pewno wyjdzie mniej niż 75%

Silnik który posiada ta paczka był dopiero testowany  ( czasami na tej wersji silnika sypie błędy)

 

[Najbardziej polecane pliki na forum!]

Powiem ci że nie najbardziej, może kiedyś były sławne a gdy zacząłeś sprzedawać za kasę realną to sytuacja się zmieniła.

 

Ostatnio jak w tym temacie pisałem i poparło moją wypowiedz kilka osób to wszyscy razem ze mną dostaliśmy warna, zobaczymy jak będzie teraz.

tez dostaniesz 

brond moze robic na tym forum co chce 

innym za reflinki daja permy a jemu tylko usuneli link ...

 

za to jak ja dalem link do bezposredniego dl to ciekawe 

najpierw dostalem warna ze autor nie udostepnia plikow (c**j z tego ze na 1 stronie jest dl z reflinka)

pozniej dostalem za reflinka ? (lol od kiedy na google drive sie zarabia)

a na koncu za udostepnianie plikow bez licencji 

 

najlepsze forum o grach ... moze bylo kiedy nie bylo polowy zjebanej gimbusiarni w administracji 

Dlaczego blezur broni non premium ? 

bo sam nim jest

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...