Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe by BR3ND 1.7.10, SURVIVAL + GILDIE, Autorsko spolszczone pluginy + STRONA WWW!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przecież forum nie służy do handlu ani reklamowania swoich produktów.

Czy ja gdzieś umieściłem tutaj ofertę handlu? Przedstawiam swój projekt, aby użytkownicy mogli go komentować, abym wiedział co poprawiać.

Opublikowano

Czy ja gdzieś umieściłem tutaj ofertę handlu? Przedstawiam swój projekt, aby użytkownicy mogli go komentować, abym wiedział co poprawiać.

 

Jakbym ja tak zrobił... skończyłoby się tym...

 

*Przedstawiamy tylko gotowe projekty - TEMAT DO KASACJI

*Zakaz handlu na forum - TEMAT DO KASACJI I OSTRZEŻENIE

*Zakaz reklamowania produktów - TEMAT DO KASACJI I OSTRZEŻENIE.

 

Hajs namieszał w głowie? 

Sranie w banie... płatny płatny... temat do kasacji i tylko mi nie pisz, że każdy może zrobić tak jak ty.

Opublikowano

Jakbym ja tak zrobił... skończyłoby się tym...

 

*Przedstawiamy tylko gotowe projekty - TEMAT DO KASACJI

*Zakaz handlu na forum - TEMAT DO KASACJI I OSTRZEŻENIE

*Zakaz reklamowania produktów - TEMAT DO KASACJI I OSTRZEŻENIE.

 

Hajs namieszał w głowie?

Sranie w banie... płatny płatny... temat do kasacji i tylko mi nie pisz, że każdy może zrobić tak jak ty.

Czemu by nie mogli zrobić? Lolz. o.O Jestem normalnym użytkownikiem nie mającym żadnych praw na tym forum.

Pasjonat
Opublikowano

Gdzie jest link do pobrania zaktualizowanych plików na 1.7.5?

Oczywiście pliki ładne po prezentacji, ale chcę zobaczyć jak sprawdzą się w praktyce.

Zostawiam plus'a ;)

Opublikowano

Jakbym ja tak zrobił... skończyłoby się tym...

 

*Przedstawiamy tylko gotowe projekty - TEMAT DO KASACJI

*Zakaz handlu na forum - TEMAT DO KASACJI I OSTRZEŻENIE

*Zakaz reklamowania produktów - TEMAT DO KASACJI I OSTRZEŻENIE.

 

Hajs namieszał w głowie? 

Sranie w banie... płatny płatny... temat do kasacji i tylko mi nie pisz, że każdy może zrobić tak jak ty.

jeszcze do tych tematow to by mozna bylo dodac

 

*temat do nabijania lajkow - temat do kasacji

Opublikowano

jeszcze do tych tematow to by mozna bylo dodac

 

*temat do nabijania lajkow - temat do kasacji

0002Q27XG8SB8543-C116-F4.jpg

 

Polecam, jak coś to kupię ci parę tubek jeżeli tak mocno boli.

 

Opublikowano

Nowość! Z dniem 29 kwietnia 2014 roku pliki zostały całkowicie przerobione pod typ rozgrywki Survival + Frakcje!

 

 

/nie warnować za zbyt szybki ref, tylko 2h :c

Opublikowano

Płatne? Dostałeś od twórców pluginów, bukkita i mapy zgodę na zarabianie na ich produktach? Ogólnie to leci UNLIKE :( PLIKI SERWEROWE BY BR3ND SPADAJĄ NA PSY...

siema! :D

Opublikowano

Survival+gildie? moim zdaniem nie potrzebne są tu nie które pluginy albo te rangi w permissions. Jeszcze więcej mogłeś zrobić tych rang :) 

Opublikowano

Survival+gildie? moim zdaniem nie potrzebne są tu nie które pluginy albo te rangi w permissions. Jeszcze więcej mogłeś zrobić tych rang :)

Rangi w niczym nie przeszkadzają. :P Jakie pluginy według Ciebie są zbędne? ;)

Opublikowano

Rangi w niczym nie przeszkadzają. :P Jakie pluginy według Ciebie są zbędne? ;)

RWtorchLight
trade
PVPtoggle
UnlimitedRecipes
Opublikowano

PvPToggle możliwe, że usunę, jednak reszta wg. mnie jest dość ciekawa. :)

Zamiast tych pluginów. To mógłbyś dodać takie pluginy jak /cobblex. Stoniarki.Zmniejsz troche te rangi daj "Graz" "Vip" "Mod" "Admin" "Wlasciciel" moim zdaniem tyle wystarczy

Opublikowano

Zamiast tych pluginów. To mógłbyś dodać takie pluginy jak /cobblex. Stoniarki.Zmniejsz troche te rangi daj "Graz" "Vip" "Mod" "Admin" "Wlasciciel" moim zdaniem tyle wystarczy

 

Chciałem zrobic cobblex, jednak unlimiterecipes ogranicza slot do jednego itemka. :/ Ale postaram się zrobić jakoś inaczej w następnej aktualizacji. :P

Opublikowano

Jakbym ja tak zrobił... skończyłoby się tym...

 

*Przedstawiamy tylko gotowe projekty - TEMAT DO KASACJI

*Zakaz handlu na forum - TEMAT DO KASACJI I OSTRZEŻENIE

*Zakaz reklamowania produktów - TEMAT DO KASACJI I OSTRZEŻENIE.

 

Hajs namieszał w głowie? 

Sranie w banie... płatny płatny... temat do kasacji i tylko mi nie pisz, że każdy może zrobić tak jak ty.

I z tym się zgadzam. Ktoś z "wyższą" rangą wstawi taki temat to moderator zostawi. Wstawi taki "szary" użytkownik dostaje w nagrodę zamknięcie tematu oraz warna +5%.

 

;-) ;-)

Opublikowano

I z tym się zgadzam. Ktoś z "wyższą" rangą wstawi taki temat to moderator zostawi. Wstawi taki "szary" użytkownik dostaje w nagrodę zamknięcie tematu oraz warna +5%.

 

Gdzie ty widzisz "wyższą" rangę? lolz. Ból dupska w tym temacie miażdży. xD

Opublikowano

BR3ND,sprzedałeś się.Żeby paczke sprzedawać...

 

@top

Bym ocenił paczkę,ale pobrać nie moge,bo jest płatna.

Opublikowano

Przerobienie na SV+Frakcje wspaniały pomysł czekałem na takie coś, Przed chwilą  sprawdzałem na testowym serwerze i wszystko super działa ;). Dziękuje.

Pozdrawiam.

                 Co zrobisz? nic nie zrobisz!

                            xu7iWe.png.pagespeed.ic.Hq5547lA_u.jpg

Opublikowano

Pliki wydają się dobre. Pobrałem paczkę i nie działa, zapłaciłem i nie mogę otworzyć pliku .rar . BR3ND napisałem do ciebie na PW. Liczę na pomoc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...