Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Kogoś Kto Mi Rozpakuje/Zapakuje/Edytuje Pliki Clienta


UppsiK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 635
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Co trzeba zmienić : wgrac swiecenie gma do locale, wszystko znajduje sie w tym pliku (locale, wpisy, pliki od swiecenia).

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Jeżeli pomogłem kliknij "Lubie To"

Opublikowano

Rozpakuje mi ktoś mob_proto oraz item_proto z bety tej nowej z nowymi mobami setami broni i zbroi ?

Opublikowano

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Plik:

http://www.speedyshare.com/ADR6W/item-proto-dump.xml

Skan Pliku:

https://www.virustotal.com/file/fb8c777134c38109558e7c343fb73a0c60cd5d74cc218bc2f57cbca3c44b0887/analysis/1355929190/

Co trzeba zmienić : Spakowac

:D Nie dziala mi paker.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

slgbil.jpg

Opublikowano

Kto mi to spakuje to jest mistrzem i dam Lubie to.

 

Link: http://speedy.sh/Y95...-proto-dump.xml

 

Skan: https://www.virustot...sis/1355944033/

 

JUŻ NIE PAKOWAĆ PONIEWAŻ TEGO SIĘ NIE DA SPAKOWAĆ. COŚ JEST ŹLE WPROWADZONE W ITEM_PROTO_DUMP.XML TO NIE WINA PAKERÓW, PAKERY DZIAŁAJĄ SPRAWDŹCIE SOBIE Z ITEM_PROTO Z PL'A KTO NIE WIERZY :D

Opublikowano

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Plik: http://www.speedysha...emmob-proto.rar

Skan Pliku: https://www.virustot...sis/1356453828/

Co trzeba zmienić : Bardzo proszę o wypakowanie item_proto + mob_proto i wrzucenie plików xml na hosting i podanie tu lub na PW

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Limit dzienny +

 

Proszę:

Skan: https://www.virustotal.com/file/b1fa385ddcc94801d444ef01ec164aeb58c468dc11eb2dfbb716c85650f58460/analysis/1356481708/

Download: http://speedy.sh/GWbUU/wypakowane.7z

Opublikowano

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Plik:

[KLIK]

Skan Pliku: W

temacie brak - Mi wykrywa jakieś wiry ;o

Co trzeba zmienić : Rozpakować root.

Edytować serverinfo na:

*IP: 25.189.31.100

*Nazwa serwera: SerlaxMT2

*Status serwera:

NORM = Normalny

BUSY = Zajęty

FULL = Pełny

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

PS. Tylko i wyłącznie EDYTOWAĆ - Wszystkie porty są tam gotowe.

Za brak skanu przepraszam ;c

beznazwy3mg.png
Opublikowano

Plik:

xxx

 

Skan:

 

xxx

 

xxx

 

Co zrobić:

 

rozpakować i zrobić nie odpychanie z konia.

 

PILNE

 

 

Jaki brak skanu?!!! Nie moja wina że VT nie skanuje polikow powyzej iles tam MB ... Zalosne

Opublikowano

Komu rozpakowac root?Pisac domnie na pw ^^

???


Co opadła kopara?


Weź nie wnerwiaj mnie tylko daj like


Nie bądź noobs

Opublikowano

Plik: który odpowiada za textury czarnych orków ;3 ( jak ktoś mi powie jaki to plik to go podeśle :3 )

 

Skan Pliku: nie ma

 

Co trzeba zmienić : zmienić texture czarnych orków na jakś kropkę czy coś :)

Opublikowano

Plik: który odpowiada za textury czarnych orków ;3 ( jak ktoś mi powie jaki to plik to go podeśle :3 )

 

Skan Pliku: nie ma

 

Co trzeba zmienić : zmienić texture czarnych orków na jakś kropkę czy coś :)

 

Monster>orc_bigblack , orc_black

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...